İstihareye yattım ve bu ilginç şeylere hiçbir anlam veremedim yardımcı olur musunuz

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

enesrko

Banlı Kullanıcı
İstihareye yattım 2 rüya gördüm 1.cisini hatırlamıyorum 2.cisinde bi adam benimle içten konuşuyordu bi kitabı aç diyordu o kitapta berhetiye duası falan vardı kitapta berhatuia falan geçiyordu yani kitabın dili biraz farklıydı sonra atladım başka yere bisiklet sürüyordum sonra bi yere geldik bisikletin ana parçasını bi kız aldı geri ver dedim yarısı ayran doldurdum dedi falan sonra en iyi arkadaşımın evini açık gördüm abisi ve abisinin sevgilisi konuşuyorlardı sonra içerde bi kaç şey duydum. Bim e gittik doğuş evde sizin böyle böyle duydum dedim arkadaki abla bana bakış attı. IHIMM diye sus sesi yaptı. Sonra ben okula gidiyordum yanlış bi yoldan geçtim galiba etrafta yeşillik vardı ****çıkılması gerekilen duvarlar vardı ve en sonunda bi kaç ip vardı geçemesin diye kimse diğer yoldan gidecektim döndüğümde en iyi arkadaşım doğuş un evi yanıyor ve abisi içerde bağırıyordu. ONA YARDIM ETMEYE KOŞTUĞUMDA BAHÇESİNE DİKTİĞİ ŞEYLER EZİLDİ VE BANA DAHA ÇOK KIZDI. BU KESİN CİNLERİN SALDIRISI DEDİ AĞLADI. Ben ise istihareye sevdiğim kişiyle evlenebilecek miyim diye yattım ve böylesine anlam veremediğim bir rüya gördüm. Ve adam bana ayna duasını oku demişti. Acaba bu rüya nedir neye delalettir?

PaRaNoiA

Kayıtlı Üye
Bunlar bilinçaltından fışkıran rüyalar olabilir sonuç alana kadar devam edin.

Mithra

Kayıtlı Üye
Rüyanızı bir tarafa not düşün şimdi belki bir anlam ifade etmiyor olabilir belki başka bir zamanda aslında aradığınız cevaptır.Yinede istediğiniz cevabı net alana kadar bir süre devam edin.Esenlikle kalın.

lviv angeles

Kayıtlı Üye
Bir gece daha yapıp 3' e tamamlayın.Ancak kendi istihare tecrübemce benim hep ilk gece gördüklerim yanıtı vermiştir bana.Sonraki geceler hem kafamı karıştırıp hem de rüyalarımın anlamsızlaşmasına neden olmuştur.İstiharede renkler ve uyandığıniz an hissettikleriniz de çok önemlidir.Siz bu ruyadan sonra kendinizi nasıl hissettiniz?Ruyanın geneline kasvetli renkler mi iç renklermi hâkimdi?

enesrko

Banlı Kullanıcı
3 gün boyunca istihareye yattım 3 gün de karanlık ve korkunç kabuslar gördüm galiba istediğim kişi ile evlenemeyeceğim :eek:fftopic:

lviv angeles

Kayıtlı Üye
3 gün boyunca istihareye yattım 3 gün de karanlık ve korkunç kabuslar gördüm galiba istediğim kişi ile evlenemeyeceğim :eek:fftopic:
Rüya ehli değilim,Allah 'tan başka kimsede gaybı bilemez.Karanlık ve korkunç ise sonuç pek olumlu değil gibi.Yalnız lütfen umudunuzu kesmeyin ve bu yorumu kafanıza takmayın.Dua kaderi değiştirir bunu unutmayın,hayırlısını isteyin.Peygamber efendimiz(s.a.v.)"Rüya ile ameledilmez"demiştir.1'den 7'ye kadar istihare yapılır ,en son yine kalbe bakılır,Kalp halen o düşünceye sıcaksa kalbe göre hareket edilir.Allah isterse herşey mümkün.Dua edin sonra tekrar (bi süre duayla geçsin tabiki)istihare yapın,bakalım ruyalar değişecek mi?:)

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...