rica etsem ruyami yorumlar misiniz?

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

uchihabat

Kayıtlı Üye
Merhaba ben yeni uyeyim. Size ocak ayinda gördüğüm unutamadigim bir ruya mi anlatmal istiyorum. Dogru yorumlayabilmeniz icin ruyamdan onceki bor olaydan da bahsedecegim ki beni bu rüyanın yorumunun merak etmeye iten olay da budur. Başlıyorum: Araligin sonunda sevgilim beni terk etti. Ben yariyil tatilinde memlekete döndüm. Dondukten 1 gun sonra oturduk konustuk ve ben istemiyorum dedi. Ayrilik nedenimiz ise tamam onun bunu istemesiyle alakalı. Yani son konusmamizda bana sıkıntı yaptigi onun bana yaptigi şeylerin neredeyse tamamini konuştuk. Ve bana hic cevap veremedi. Yani hakliligimi kabul etti ve eski sevgilisine döndü. ( bunu cok sonra hesaplarini stlak layarak ogrendim.) yaklasik olarak 1.5 ay bberaberdik. Ben memlekete dondugumde daha önce sevgilim hakkinda ileri gerin konusan bir eleman oldugunu ogrendim. Sevgilimle bulusmadan bir gun once onu bana getirin dovecem dedi. Bir gun sonra sevgilimle bulustuk o yeniden baslamak istemiyorum dedi ve ayriligimiz netlesti. (biz ilcede yaşıyoruz.) ben merkezde arkadasimla buluşacaktım. Arkdasim gelirken yanina dovmek istedigim elemani da almis getirdi. Yoldayken haber verdi ben durumu anlattim. Dayagini yemege geliyor dedi. Biz de sevgilimle akrabayiz. Herkesten sakliyoruz. Dovecek oldugum elemanda laf ebesi yilisik birsey. Ne diyip dovecem ne anlatacm ki kizda terk etmis. Ben elemana 2 3 bahane buldum azarladim gonderdim. Ruya gunu yasadigim olay bu. O gece sigara üstüne sigara yaktim üstümde cok fazla sinir vardi. Gece gördüğüm rüya ise suydu: ben ruyamda manken gibi uzun boylu sarisin bir hatunla sevgiliyim ve onunla hastane koridoru tarzi bir yerde oturuyuruz cevr3mizde yanimizda insanlar var. Sonra bir arkdasim geliyor hadi sıra bizde acile gidelim hemen gidelim falan diyor. Tamam diyorum kalkarken hatundan öpücük aliyorum sonra hatun bırakmıyor öptükçe öpüyor yani resmen vakumluyor. Dur ya tamam gec kalacam bak diyorum. Kalkip yaninda gidiyorum. Rüyam bu kadar. Merak ettigim olay su bu tur ruyalar gordum daha önce ama bunlar bilincaltimin oyunlariydi yani. O gun o gece böyle birseyi hic dusunmedim. Aklimkn ucuna bile gelmediki sevgilimi de cok seviyordum. Yani gözüm omdan başkasını görmüyordu. Ben bütün bu sinir harbinin iicindeyken böyle bir rüya gormeme anlam veremedim. Rica etsem yorumlayabilor misiniz ?

madasin

Kayıtlı Üye
Siz bu rüyanın nesini danışıyorsunuz ben onu anlayamadım ? Siz hiç rüya görmez misiniz ? Bu kadar basit olmamalı demişsiniz arkadaşımıza. Nasıl yorum isterdiniz ? Benim kuzenim sürekli Beyonce ile görüyor kendini rüyasında , hiç te afallamıyor. Sabah güler yüzlü günaydın derse '' ne o Beyonce kahvaltı yaptırmadan sepetledi mi yine '' diye takılıyorum. Sarışın bir kız görmüşsünüz, sizi öpmüş. Bu kadar basit. Hayırlara çıksın deyip geçiniz.

uchihabat

Kayıtlı Üye
Madasin, ben pempekuvars a bir sitende bulunmadim. Rüyamin yorumlamasinin istememin sebebi o kadar gergin birgunden sonra gecesinde böyle bor rüya görmem. Baska birsey degil. Yanlis anlasildiysam ozur dilerim.

madasin

Kayıtlı Üye
Rica ederim, fırça çekmedim ben. Siz de yanlış anlamayınız. Bu kadar etkilenmeyiniz. Rahat, relaks.

meldas

Kayıtlı Üye
Oncelikle insanlara bakis aciniz hic hos degil yok elemani dovcektim yok eleman laf bebesi bilmem ne insanlar hakkinda boyle bahsetmemenizi oneririm ruyaniza gelince yorum yapilacak bi tarafi yok zor bir gunden sonra iyi bir ruya ha illa paranormal bir sey bekliyorsaniz supernaturalda boyle guzel kizlarla opuserek seytanla anlasma yapiyorlardi belki seytanla anlasma yapmissinizdir hemde ruyanizda :D (bu sadece gulmek icindi ruyanizda anlatilmak istenen bir sey olsugunu sanmiyorum)

Parpsikolog

Kayıtlı Üye
Ben de bu işlerden pek anlamam ama ortada olağan üstü bir şey yok gibi gözüküyor. Yani neyi yorumlatmak istediğinizi anlamadım açıkçası. :)

uzumakikamilov

Kayıtlı Üye
Rüya yorumu sadece rüyadaki simgelerden yola çıkıp onları bir şeye yormak değildir. Sanmıyorum ki sizden sarışın kız, yeni bir sevgiliye işarettir gibisinden bir yorum beklesin. Bu konuyla ilgili yorumun yoksa, sessiz kalırsın olur biter. 1 kişi bunun normal olduğunu söyledikten sonra bunu herkesin bastıra bastıra yazması, sen hiç rüya görmedin mi minvalinde yazılar yazılması ve olayın tartışma boyutuna çekilmesi; kişisel gelişim, değişim, meditasyon, dua, sevgi, barış terimlerinin bu kadar sık kullanıldığı bir forumda oldukça ironik.

madasin

Kayıtlı Üye
icon1.png
Sn Kamilov; Kimse rüya gören arkadaşa bir şey demedi. Kişisel gelişim hakkında değil aştığı sayfa. Sadece rüyasını soruyor. Ayrıca kendileri teşekkür etmişler. Yazısının tümünü lütfen dikkatlice okuyunuz. Sanırım heyecana kapılmış olmalılar ki, öpüşmeyi tarif ederlerken, '' vantuzlama '' diye öpüşmenin abartılı olduğunu belirtmişler. Rüyada değil, vantuzlama... Arkadaşın, gerçek hayatta tanımlama şekli... Ben abartmadan, konu olduğu gibi kalsın diye düşüncemi yazdım.. Siz ikna olmazsanız lütfen yazınız. Ben satır satır size o yazıyı anladığım şekli ile açıklayayım.

madasin

Kayıtlı Üye
Bu konu yeterince konuşuldu diye düşünüyorum. Konu sahibi de teşekkür etmişler. Bana son yazdığımla ilgili geri dönüş olmadığına göre, her şey anlaşılmış görünüyor.

uzumakikamilov

Kayıtlı Üye
sayın üyeler anlatmak istediğim şu: bir şey bir kez söylendikten sonra aynı şeyin yinelenmesi ve bu yinelenmenin bir takım sert ve/veya yanlış anlaşılabilecek cümlelerle yinelenmesi uchihabat'ın moralini bozması çok muhtemel. bu tavır bilerek veya bilmeyerek konulmuş olabilir her iki ihtimalde de tartışmaya davettir. sayın uchihabat bu kadar basit olmamalı yorumunu yaptıktan sonra "yoo o kadar basit işte" nin yinelenerek söylenmesi sayın uchihabat'a doyurucu bir cevap vermek değildir. uchihabat'ın yorumunu ve genelin düşüncesini görmek için bekledim yazmayı. zaten tartışmadığınızı görüyorum, sadece olası bir tartışmaya veya kalp kırmaya yol açmamak için daha çok ve ince düşünmenin önemine ve bunu bir alışkanlık haline getirmenize dikkat çekmek istedim. zira tartışmaların ve yorumlamanın temel mantığı budur.

madasin

Kayıtlı Üye
Sn Kamilov; Niyetiniz son derece insani ve güzel. Böyle güzel düşünmeniz çok hoş. Üslubumuz sertleşse idi ve kaba olsa idi, kesinlikle olası muhtemel hoş olmayan iletişim için tespitiniz tam yerinde olurdu. Fakat yine de konuyu açan adına sizinle iletişimde oluyoruz. Madem yazdınız, ben de yazayım. Arkadaşın anlatım şekli, kibar gelmedi bana. Ben bunu baştan yazmamıştım. Siz eleştirince yazma gereğini şimdi hissettim. Aktarımda bulunurlarken, rüyadaki duygusunu değil, rüyadan önce yaşadıklarını da aktarmışlar. Yani anlatım şeklinin rüya ile ilgisi yok. Olabilir, herkesin bir tarzı vardır. Ben bu tarzlarını da eleştirmedim. Fakat, vantuzlama sözcüğü, benim dikkatimi çekti. Burası erkek dünyası değil değil mi ?

uzumakikamilov

Kayıtlı Üye
sayın madasin tam olarak anlaşıldığımı hissettirdiniz bana. zaten dikkat çekmek istediğim anlaşıldıktan sonra olayın %100 nasıl gerçekleştiği ve uchihabat'ın hoş olmayan benzetmeleriyle ilgili yeni bir yorum yapmayı yersiz görüyorum. zira amacından şaşıp bir tartışma galibi olma çabasına girmek istemiyorum. sizi tam olarak anladığımı düşünüyorum. görüşü için tüm üyelere teşekkürler. sevgiyle kalın.

Bulut_atlası

Kayıtlı Üye
Rüyayı neden unutamadığınız gayet açık bence :) sıradan bir rüya belki bilinçaltınızda böyle bir bayan profili var ve rüyanızda ortaya çıkmış

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...