Gizlimabet Fal Uygulamamıza Ulaşmak İçin İndir! Hemen Fal Baktır!
2 sonuçtan 1 ile 2 arası

Konu: Biri beni bilgilendirsin lütfen

Rep Puanı : 1
    Ettiği Teşekkür
    0
    0 mesaja 0 teşekkür aldı
    Tecrübe Puanı
    13

Standart Biri beni bilgilendirsin lütfen

Merhaba arkadaşlar ,
    Öncelikle Yaşadığım bi kaç olayı sizlere anlatmak istiyorum. Bundan iki yıl önce istemsiz bi şekilde çocukluk Arkadaşımın telefon konuşmasını duydum yarı uyku yarı uyanıklık halinde . Onu arayıp duyduğum şeylerin gerçek olup olmadığını sordum ve onay aldım. Daha sonralarında bi çok ses duydum tanıdığım ya da tanımadığım insanların . Bazen yönlendirici sesler duydum . Daha sonra meleklerle iletişim kurabilmek için meditasyon Yaptım ve onlardan işaretler aldım .beyaz Tüyler buldum evin bi çok köşesinde .vs vs bi çok işaret aldım onlardan. Son Günler'de yakın Arkadaşımın gördüğü bir rüya da şöyle : hastanede kemik iliği biyopsisi oldu geçen Günler'de . Biyopsi den sonra Rüyasında beni ve orta yaşlı bi kadını odasına girerken Görüyor . Elimde beyaz kuş tüyü varmış ve üzerine bırakmışım. Kadın bacaklarını hareket ettirirmiş ve odadan çıkmışız. Uyandığında ise üzerinde ona Bıraktığım kuş tüyünü buluyor .bunun Öncesinde de başka bir Rüyasında öldüğünü Görüyor ve ölüsünün üzerine kuş tüyü bıraktığımı ve ardından dirildiğini Görüyor . Geçenlerde de beni çok fazla tanımayan biri Rüyasında ona kuş tüyü verdiğimi Anlattı . Sizce tüm bu olanlar ne demek . Buna benzer bi çok değişik olay yaşıyorum bunlar sadece bir kısmı.

Rep Puanı : 63
    Ettiği Teşekkür
    72
    20 mesaja 31 teşekkür aldı
    Tecrübe Puanı
    14

Duruişitiniz olabilir, duyduğunuz şeylerin gerçek olması aklıma bunu getirdi. Meleklerle ilgili çok bilgili değilim ne yazık ki, forumda duruişiti ve melekler ile ilgili yazılanları okumanızı öneririm.

...

Konu Bilgileri

Users Browsing this Thread

Şu an 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 konuk)