rüyamdaki melek ve 97 sayısı

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

uzumakikamilov

Kayıtlı Üye
rüyamın net hatırladığım kısmında simsiyah bir ekrana bakmaktayim ve bir melek ekranın sol alt kısmını elindeki asa minvalindeki bir şeyle altın sarısı bir renge boyuyor. boyadigi yerde 97 yazıyor ve bu sayıya dikkat etmem gerektiğini söylüyor. meleği tam görmedim sadece ışıklarını gördüm ve vücudunun tamamını değil asayı tutan tarafını gördüm yalnızca. net olmamakla beraber sarının beyaza kaçan bir tonuydu

lviv angeles

Kayıtlı Üye
Meleklerde 9;hayatının amacı üzerinde çalış,7 ise;bir mucize bekle anlamındadır.Hangi meleğin olduğunu anlamak için elinde asa olan melekleri araştırmak gerek.Mesela Başmelek Mikail koyu mavi peleriniyle bütünleştirilir ,bunun gibi ....Ruyanız hayır olsun.

dmkol

Kayıtlı Üye
İş
Web Master
Meleklerde 9;hayatının amacı üzerinde çalış,7 ise;bir mucize bekle anlamındadır.Hangi meleğin olduğunu anlamak için elinde asa olan melekleri araştırmak gerek.Mesela Başmelek Mikail koyu mavi peleriniyle bütünleştirilir ,bunun gibi ....Ruyanız hayır olsun.
Bu bilgiler hangi kaynağa ve inanışa ait bilgiler?

lviv angeles

Kayıtlı Üye
Beki İkala Erikli,Doreen Virtue,Aksu Büyükatlı,Tuğçe Işınsu,Şebnem Özkan ,Elizabeth Prophet,Diana Cooper (bir iki isim daha var ,şu an aklıma gelenler bunlar),Angel Touch dediğimiz bazılarının Medyumluk Sertifikasyonu olan kişilere ait öğrendiğim bilgiler.Meleklerle Yaşam Ötesi İletişim,Meleklerle Çalışma,Meleklerle Geçmişi Şifalandîrma,Meleklerle İletişim Kurma çalışmalarını sürdüren ve bu konuda kitapları olan kişiler aynı zamanda.İnanış diyemeyiz tabi ,Meleklere tabiki inanıyoruz ancak bu detaylar inanış kapsamında değil.Kısaca son dònemde pekçoğumuzun bildiği Meleklere ait kitapların hemen hepsinde bu bilgiler mevcut.En basitinden Beki İkala Erikli Meleklerle Yaşamak tüm bu sayıların anlamlarını ve genel bilgileri içeriyor.En azından ben böyle bu şekilde öğrendim diyebilirim.:)

uzumakikamilov

Kayıtlı Üye
teşekkürler angels, hayatın amacı üzerine Simyacı'yı okuduğum ve "hayatın amacını nasıl arayacağız ki ya" diye düşündüğüm döneme denk geldi, şimdi bir mucize bekliyorum :D

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...