Fal ile ilgili bilgili olan bakabilir mi

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

GoldenSea

Kayıtlı Üye
Merhabalar, bugün kız arkadaşım kahve falı baktırmış, olan olayı aynen anlatıyorum.

Kahve'nin soğumasının ardından falcı kız arkadaşımın falına bakmak üzere fincanı kaldırıp gözlerini kapatmış. Aradan saniyeler geçmemişken gözleri büyümüş ve fincanı hızlı şekilde yerine koymuş. Falcı ne olduğunu sormamasını ama falına bakamayacağını söylemiş.

Sahiplenme, musallat vs olabilir mi bilgisi olan arkadaşlar bakabilirler mi?

Sahiplenme vs diyorum çünkü ara ara uyurken kendi adının kulağına bağırılmasıyla uyanıyor. Yardımcı olursanız sevinirim.

dmkol

Kayıtlı Üye
İş
Web Master
Genel olarak fincan, kart, sarkaç, taş vs. araçtır. Fala bakan kanal açar. Bu kanal bir çok sebeple baskılı, uzaklaştırıcı, ağırlaştırıcı, ürkütücü etkilere neden olabilir. Bunların sadece biri karşı tarafın varlıksal etkileşim durumu olabilir, bir çok farklı sebebi olabilir. Bu sebeple tek bir olaydan ve kişiden gelen bu şekildeki bir tepki hiçbir şeyi anlatmaz. Hatta bir sorun olduğu anlamına da gelmez. Tamamen bakan kişiyle alakalı bir durum da olabilir.

kıvep

Banlı Kullanıcı
Yoğun bir günse, başı ağrımıştır yorulmuştur bakmak istememiştir, geri çevirmek yerine böyle bir yola başvurmuş olabilir.
İlginç bir enerji hissetsede. Belli etmemesi sizi korkutmaması gerekirdi, böyle ani tiyatral bir tepki vermesi bana bilerek yapılmış gibi geldi.
Çünkü bu onun işi, mahalle gününde fal bakmıyor, meslek olarak yapıyor. Binlerce fal görmüştür, ilk kezde başa gelen bir şey olsa, sizi korkutmayacak bir tepki beklerdim.
Musallat, sahiplenme vs, böyle şeyler, fincandan anlaşılabiliyor olsaydı piyasada o kadar uzun yollar olmazdı. Bu kişinin, fincandan kimlik bilgilerine kadar sezip hemen musallat var diye bilmisi bana pek cazip gelmiyor. Falcıya sorsaydınız keşke, kişisel bir meselesi vardır belki

Anael Zan

Kayıtlı Üye
Yanlız burda dikkat edilmesi gerekn bir nokta olduğunu dusunuyorum..

(Sahiplenme vs diyorum çünkü ara ara uyurken kendi adının kulağına bağırılmasıyla uyanıyor. Yardımcı olursanız sevinirim.)

psikolojik bir şey değilse daha farklı bir durum olabilir...

olay falla alakalı gibi gorunmuyor tabi bu soylenılen fal dan oncede oluyorsa ?

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...