Burçlardan beklentilerimiz

• Konbuyu başlatan 43887
  • Başlangıç tarihi
4

43887

KOÇ BURCU
♈ Bir Koçun yerine kimseyi koyamadığı insanlar vardır. Birde adam yerine koymadığı insanlar vardır.
BOĞA BURCU
♉ Aklı kısa olana bir Boğanın verecek uzun cevabı yoktur hee der geçer.
İKİZLER BURCU
♊ Akıl işi değil gönül işi bir ikizler insanını anlamak. Kafanla değil kalbinle düşünüp yüreğinin dediğini yapacaksın.
YENGEÇ BURCU
♋ Arada aşk varsa 2 kişi arasında yaşanan her şey özeldir ve bir Yengeç hiçbir şekilde yaşananların 3. kişilere anlatılmasından
hoşlanmaz.
ASLAN BURCU
♌ Aslanın yüreğine ne ekersen onu biçersin. Yüreği her şeyi büyütmeye uygundur Aslanın Orkide de yetişir dikende! Ne ektiğine kalmış.
BAŞAK BURCU
♍ Başaktan bir şeyi saklamak ne mümkün? Öylede böylede kuş gibi öttürüyor insanı.. En güzeli ona öğrenmek istediğini paşa paşa anlatmak.
TERAZİ BURCU
♎ Aklına gelip geçmek istemez bir Terazi. Aklına gelmek oradan kalbine inmek ve hep orada kalmak ister.
AKREP BURCU
♏ Aşkında Adrenalin vardır bir Akrebin.. Bu sebepten onunla geçen her gün bir öncekinden daha güzeldir! Aynı şeyi tekrar yaşamayı sevmez.
YAY BURCU
♐ Önemli olan bir Yaya kendini iyi hissettirebilmek! Gerisi boş laf palavra! İyi hissettirebiliyorsan varsın! Yoksa yokta olabilirsin.
OĞLAK BURCU
♑ Bir Oğlağın dinlemek için hep az yaşamak için hep çok vakti vardır. Onunla hayata akıp gitmek varken Boş boş konuşup
zaman kaybetme!
KOVA BURCU
♒ Her insan bir Kovayı çözemez çünkü Kova her insana içini dökmez.
BALIK BURCU
♓ Balığın kalbi meşale gibidir. Öyle kibritle oynamaya benzemez! Yakar insanı.
alıntı

Love Song

Banlı Kullanıcı
Bütün burçlar iyi ise dışarıdaki kötü insanlar kim?

kıvep

Banlı Kullanıcı
Balık tehlikeli sularda yüzüyor :D

lviv angeles

Kayıtlı Üye
Bir daha dünyaya gelsem kafasına bişe takmayan daha sade bir burçta doğmak isterdim öyle bir yıldız haritam olsunki çok vurdumduymaz oliyim. Böyle bir burç varsa çok mutludur herhalde.
O dediğinden bende istiyorum.Vurdumduymaz desinler,boş beyinli desinler,ne derlerse desinler..Yeter ki benim kafam rahat olsun.Herşeyi takmaktan sıkıldım artık.:(

albus

Kayıtlı Üye
Evet orada kalmak isterim.. Burclari sehirlere benzetirsek terazi paris olurdu zaten :)

Mrs.Şeytan

Kayıtlı Üye
İş
İngilizce Öğretmeni
Demek ki Başak olmak iyiymiş. :D tuttuğunu koparan burç :p

hazaR

Kayıtlı Üye
İş
Passenger.
Artık hiç orjinal burç yorumu görmedim.

albus

Kayıtlı Üye
Artık hiç orjinal burç yorumu görmedim.

Allah askina hazar 4 yildir buradayiz. Ve nerdeyse hergun bir burc konusu guncellerde oluyor. Ne kadar fazla farkli burc yorumu gorebilirizki :D
Nefertiti iyi is cikariyor.

hashikio

Kayıtlı Üye
evet, kendimi iyi hissettirebiliyorsan varsın.yoksa yok da olabilirsin:D