Bir günde 21 kişinin rüyasına girmek

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

erost

Kayıtlı Üye
İş
Öğrenci
Merhaba arkadaşlar ,
Bugün sabah kalktığımda whatsappdan sürüsü ile mesaj gelmişti ve bunlardan 21 kişisinin aynı gece rüyasına girmişim ki bu beni fena derecede korkuttu. Genel itibari ile hepsine tam korktukları anda yardım etmiş ve sonrasında kaybolmuşum yada ölmüşüm. Kimini canavarlarların kimini cinlerin elinden almışım 3 kişi de beni elinde kesik tavukla görmüş . Sizce bunun sebebi ne olabilir çünkü oldukça tuhaf .
Cevaplarınız için şimdiden sağolun

dmkol

Kayıtlı Üye
İş
Web Master
Yakın zamanda bir çalışma yaptınız mı?

enesrko

Banlı Kullanıcı
Yıllardır düşündüğüm ve istediğim şeyi adam yaşıyor ve korkuyor :sifone:

Anael Zan

Kayıtlı Üye
Chillout'un sorduğunu bende merak etmekteyim

erost

Kayıtlı Üye
İş
Öğrenci
Merhabalar öncelikle ;
En son 1 ay önce bir çalışma yaptım oda bir inisiyasyon çalışmasıydı bir varlık gelip şaraptan görünmüştü hatta aşağıdaki fotoğrafta silüetini görebilirsiniz. Ama korkmuyorum ben bu varlıklardan alışığım yani. Sorun şurda her geçen gün daha çok insan ryasında beni görüyor yada beni görenler bana ya senin neyin var sana bişey olmuş falan diyor :/ fotonun orjinalinde yüzünden bişey çıkıyotr0,Ekli dosyayı görüntüle 6778Ekli dosyayı görüntüle 6779

kıvep

Banlı Kullanıcı
Arkadaşlarının yalan atmadığına emin misin? Keklemiş olabilirler, iyi organize olunmuş bir şaka olabilir :D

Keira

Moderator
Merhabalar öncelikle ;
En son 1 ay önce bir çalışma yaptım oda bir inisiyasyon çalışmasıydı bir varlık gelip şaraptan görünmüştü hatta aşağıdaki fotoğrafta silüetini görebilirsiniz. Ama korkmuyorum ben bu varlıklardan alışığım yani. Sorun şurda her geçen gün daha çok insan ryasında beni görüyor yada beni görenler bana ya senin neyin var sana bişey olmuş falan diyor :/ fotonun orjinalinde yüzünden bişey çıkıyotr0,Ekli dosyayı görüntüle 6778Ekli dosyayı görüntüle 6779

Fotoğrafın açısına göre varlık diye nitelendirdiğiniz silüet sizin olduğunuz yerde duruyor, kendi silüetinizi başka bir varlık olarak düşünmüş olabilir misiniz?

PaRaNoiA

Kayıtlı Üye
Fotoğraf gözükmüyor ve sizin yaşadığınızı bende yaşamak isterdim

erost

Kayıtlı Üye
İş
Öğrenci
Merhabalar yeniden ,
Keira fotoğraf açısal olarak çalıştığım bir fotoğraf bilimci tarafından incelendi zaten açısal olarak ben yada karşımdaki insanın açısındaa olması mümkün değil. Yansıma saat 8 yönünde olmalı ki orada da kimse yoktu çünkü sadece 2 kişiyiz. Zaten önemli olan fotoğraf değil yani tartışılması gereksiz çünkü rahatsız olduğum konu o değil. sn. kıvep bu kişilerin içlerinde tanıyan olsada bir çoğu birbiri ile bağlantılı değil. Bahsettiğim kişiler de bu tarz şakalar yapacak kadar hoş insanlar değiller malesef :D

augury

Kayıtlı Üye
Peki o gece siz bir rüya gördünüz mü? Ve yine aynı gece uyumadan önce yaptığınız bir enerji çalışması var mıydı?

erost

Kayıtlı Üye
İş
Öğrenci
Tekrar merhaba
darkbook kimsenin inanması için bir çaba sarfetmiyorum fakat durum ile ilgili fikri olanlar suan için değerli gözümde :) sn Augury ben bir rüya görmedim ama çalıştığım arkadaş beni görmüştü

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...