iki gundur garip ruyalar

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

BaLam

Kayıtlı Üye
Bu iki gundur gecirdigimiz maddi skntilar icin dua edip hayirli ruyalar gorme vesilesiyle uyudum ilk gun yani dun saat 2 gibi kalktim. Ruyanin etkisiyle , ruya; Evimizin yaninda bir kuyu vardi (oyle bir sey yok normalde) taslarla cevrili ici temiz olmayan bir kuyuydu babam uste cikmis yanimda kiz kardesim var. Babam pis suyu ayagiyla eseleyerek kiz kardesime sicratiyor taslari kaldirin diye basta kaldirsakda kardesim ofkeleniyor buna baya ben onu tutmaya calisiyorum , zapt etmeye kendine getirmeye ama deliriyor gibiydi, eve geciyoruz bu iyice kontrolden cikiyor ben yine zapt etmeye calisiyorum tokatliyorum , Neyse kalktim dua edip gene uyudum kabus gibi geldi , bir diger ruyamda bunuda ayni gun icerisinde gordum ilk ruyamdan sonra; Gene kiz kardesim babam ve beniz , evde bir telas var alt katta babaanemlerin balkonuundayiz , babam kotu bir yuz ifadesi ve babam kiz kardesimin ustune benzin doktugunu gordum kiz kardesimde bu durumu korukledi gibi basta inanamadim benziini doktu yakip atese verdi sonra sondurmeye calistim felan ama nafile bana tam ne oldu hatrimda degil .. bugunde benlen babamdik ruyamda, namaz giyme kiyafetleri olur ya beyazlar icinde (hac kiyafeti) onlar ustumuzdeydi, bir seylerle ugrasiyorduk dua etme , havas tarzi v.b odanin icerisine tanimaidigim ama sanki ruyalarimda daha once gormus oldugum o kisilere yanlis yaptigimiz hissine kapildigimiz insanlar iceri geldi ama bu sadece ruya icerisinde olan bir durum , neyse bunlarin ben elini tek tek optum oldurmeye geldiklerini anlamistim hemen sonra şehaadet getirdim , bunlar bizi hazirliyorlardi ensemizi traj ediyorlar felan kurban edecekler ben konusmaya calisiyorum 3,5 atiyorum orda yani ama dinlemiyorlar beni baslari onunde egmisler kucaklarindayim kafami egiyorlar enseme dokunuyorum felan durun bari şehaadet getirim diyorum sonra getirir getirmez orda kesiliyorum. Uyandigimda essek cennetine gidiyorum herhalde.s bir hayvan (essek sanirim) olarak uyaniyorum koca bir yuk arabasini tasirken yolda gidiyoruz ben farkindayim her seyin goruyorum kendimi , kendim oldugumun reenkarne olup hayvan oldugumun farkindayim yorgunum tabi sonra bir kaza oluyor , her sey devriliyor bu ruyanin bu isin bu kismi fanstastik baya anlam veremedim ben de :/ ..;normal bir bireyim bunlar olurken artiik biri pesimde biliyorum kacmaya calisiyorum benim ve babamin kurban edildigi odaya kaciyorum oraya bir tur koruma kalkani yapmaya calisiyorum imajine ederek ama olmadigini fark ederek korkarak kisiyle yuzlesmeye karar veriyorum ve gidiyorum o kisi cok eski bir kiz arkadasim cikiyor uzerindede hoggwarts elbisesi :) , takip ediyorum beni kurtaracagna inaniyorum onu gordukten sonra , eski anilarimdan birini dusunmemi istiyor cocuklugumdan bir aniyi dusunuyorum bir cok anim arasindan .. iste cocuklugumdan bir ani geliyor, o aniyi; olanlari izlerken(*ordayim gibisinden) , beni kurtarmak icin yontem bu herhal pek kavrayamadim orayi bende , o ve bir kac kisi daha boyle digerlerini tanimiyorum fakat cember gibi bir sey olusturuyoruzz ve topluca bir sey soyleyip ordan kurtuluyorum..

BaLam

Kayıtlı Üye
yorumlayacak gizlimabet vatandaşı yok mu?

dmkol

Kayıtlı Üye
İş
Web Master
Genel bir enerji dalgalanması var. Ben ve çevremdeki bir çok kişi de 2 gecedir, sürekli devam edip uyandıran kabuslar görüyoruz. Özellikle 2 gündür yaygın biçimde. Ben kabuslarımın farkındayım, işin ilginç ve sıkıcı tarafı kabus belli bir noktaya erişmeden uyanma protokolü devreye girmiyor. Hayırlısı.

madasin

Kayıtlı Üye
Sn Chillout çok haklısınız aynen öyle. Ben de arka arkaya rüyalar gördüm ve dediğiniz gibi kabus gibiydi dün değil ondan önceki gece gördüğüm ve korku ile fırladım. Dün de aynı şekilde. Gerçekten bir enerjinin etkisinde olabilir miyiz acaba?

dmkol

Kayıtlı Üye
İş
Web Master
Sn Chillout çok haklısınız aynen öyle. Ben de arka arkaya rüyalar gördüm ve dediğiniz gibi kabus gibiydi dün değil ondan önceki gece gördüğüm ve korku ile fırladım. Dün de aynı şekilde. Gerçekten bir enerjinin etkisinde olabilir miyiz acaba?
Doğrudur. Elinizden geldiğince doğa ile iç içe olun, su içerken dua edin veya kendinize göre pozitif şifa enerjisi yükleyin sulara. Bu konuda daha fazla açıklama yapamam.

4

43887

Genel bir enerji dalgalanması var. Ben ve çevremdeki bir çok kişi de 2 gecedir, sürekli devam edip uyandıran kabuslar görüyoruz. Özellikle 2 gündür yaygın biçimde. Ben kabuslarımın farkındayım, işin ilginç ve sıkıcı tarafı kabus belli bir noktaya erişmeden uyanma protokolü devreye girmiyor. Hayırlısı.

Chillout garip bir şekilde yazdığınız sözlerin kelimesi kelimesine durumlar bende de mevcut.Fakat ben çalışmalardan kaynaklı olarak yoruyorum.Açıklama yapamıyorum.Dediğiniz üzere hayırlısı..

albus

Kayıtlı Üye
Sularla alakasi olabilir mi? Kitlelere buyu yapmak isteseydiniz nasil yapardiniz?
Kirecli oldugu icin sehir suyu icmyorum. Ama ne olur ne olmaz. Sehir efsanesi belkide sulara buyu yapildigi

madasin

Kayıtlı Üye
Sn Albus; Zaten arka arkaya bu hafta sürekli rüya görüyorum. Trenden ezilme riski , karanlıkta bana yaklaşan birini hissetme, labirentlerde kaybolup korkunç kılıklı birinden kaçma kovalamaca vs . Sizin yorumunuzda tam olmuş şimdi. Komplo teorisyeni gibi. Kuş gribi, domuz gribi vs derken , olamaz da değil yani söz ettiğiniz.

La-edri

Kayıtlı Üye
... peki ben napcam, siz iyi yine rüya görüyorsunuz, iki alemde sanki yatacak yerim yok. Allah yardimcimiz olsun.Topluca duami etsek acaba, sizi bilmemde benim durum vahim.

madasin

Kayıtlı Üye
O ne demek Sn Edri? Dua edelim de önce size mi etsek. Niçin bu kadar mutsuz yazdınız acaba?

albus

Kayıtlı Üye
Komplo teorisyeni degilim
Biraz fazla ucuk gelebilir tabi. Gecen gun annem sehir suyu icmeyin diye tembihledi. Buyu yapilmis olabilirmis. Babamda ucuk kacik su faturalarina eve kuyu suyu baglatarak dur dedi. Benim oyle kotu ruya sorunlarim yok. Ama bu aralar cok duyuyorum bende. Sehir suyu icmemeye calisin bence. Bir ispat veya kanit olmadigi icin bir sey soylemek cok zor. Ama futbol sahasina tavuk gomulmus ulkeyiz sonucta.

madasin

Kayıtlı Üye
Su kirlendikçe, içine karıştırılan kimyasallarda artıyor kanımca. Yani önce doğadaki suyu kirletiyoruz sonrada temizlemek için, dezenfekte etmek adına bir daha kirletiyoruz. Anneniz haklı. Ben çok sık rüya görmem. Gördüklerimi de ilk uyandığımda anımsadım , anımsadım , yoksa hiç aklımda kalmaz. Sn Nefertiti nin bu konuda güzel bir yazısı vardı. Burada Sn Chillout un yorumunu görünce, çok şaşırdım. Üst üste rüya görülür mü, görülür de nadirdir sanırım . Bu hafta nerede ise her gün . Her gün bir de kabus gibi ya da kötü huzursuz edici olunca, Sn Chillout un yorumu tam açıklayıcı oldu, kesinlikle doğru yorum.

albus

Kayıtlı Üye
Goethe; Para kazanmak icin sagligimizi kaybederiz sonrada saglik kazanmak icin paramizi kaybederiz demis. Kimyasallar hakkindaki soylediklerinden sonra aklima geldi.. Ama sudaki kimyasal orani sigaradan cok cok az. Sigara kotu ruyaya sebep olur mu? Olay cok karisik. Ama supheli olaylardan uzak durmak en iyisi

BaLam

Kayıtlı Üye
Ben normal rüya(kabus) sanıyordum bunları ettiğim dualar sonrası gördüğüm mesajcı , haberci rüya niteliğinde ama işin boyutu başkaymış.. Sayın chilliout neden açıklama yapamıyorsunuz ki..?

dmkol

Kayıtlı Üye
İş
Web Master
Ben normal rüya(kabus) sanıyordum bunları ettiğim dualar sonrası gördüğüm mesajcı , haberci rüya niteliğinde ama işin boyutu başkaymış.. Sayın chilliout neden açıklama yapamıyorsunuz ki..?
Her bilgiyi, genele tam olarak açıklamaya yetkili değiliz.

moriarty

Kayıtlı Üye
Ben rüya yorumcusu değilim ama naçizane içimden geçenleri söylemek istiyorum. Böyle aile ile ilgili görülen rüyalar genelde gerçekçi sinyaller taşırlar diye düşünüyorum. Acaba kız kardeşiniz sizden gizli ve babanızı üzecek bir şeyler yapacak olabilir mi? Ya da diğer ihtimal babanla kardeşin arasında yakın zamanda bi anlaşmazlık bi kavga çıkacak olabilir. ayrıca babanızla birlikte öldürüldüğünüzü görmek de vicdanen rahatsız oldugunuz bir durumun içinde olduğunuzu hissettirdi.
Ayrıca çocukluğunuzla ilgili hatırladığınız anıyı da merak ettim belki onun da ayrı bir mesajı vardır?

öldükten sonra eşek olarak uyanmanızın da dini bir uyarılma olduğunu düşünüyorum

madasin

Kayıtlı Üye
Ben dün de rüya gördüm. Sn Chillout 'un enerji etkisi kesinlikle doğru. Fakat, daha detaylı açıklama isteyemiyoruz anlamış olduğum gibi. Her gün rüya görülür mü. Görülürmüş demek ki. Fakat hayatım boyunca bu kadar sık rüya gördüğüm ( yani her gece ) olmadı sanırım. Fakat bu rüyalar, '' ay ne güzel '' dediğim türden değil. Bu gece de görürsem resmen tırsacağım.

albus

Kayıtlı Üye
Ben rüya yorumcusu değilim ama naçizane içimden geçenleri söylemek istiyorum. Böyle aile ile ilgili görülen rüyalar genelde gerçekçi sinyaller taşırlar diye düşünüyorum. Acaba kız kardeşiniz sizden gizli ve babanızı üzecek bir şeyler yapacak olabilir mi? Ya da diğer ihtimal babanla kardeşin arasında yakın zamanda bi anlaşmazlık bi kavga çıkacak olabilir. ayrıca babanızla birlikte öldürüldüğünüzü görmek de vicdanen rahatsız oldugunuz bir durumun içinde olduğunuzu hissettirdi.
Ayrıca çocukluğunuzla ilgili hatırladığınız anıyı da merak ettim belki onun da ayrı bir mesajı vardır?

öldükten sonra eşek olarak uyanmanızın da dini bir uyarılma olduğunu düşünüyorum
Forumun onemli kurallarindan biride ruya yorumlanmasi hususunda. Ruya yorumlama yetenegi olmayan kisiler yardimci olmanin tersi islevini gorurler. Bir ruya yorumcusunun "belki,tam bilmiyorum ama,olabilir"dedigini duymadim. Kesin olmayan seyler zaten soylenmemeli ve akil karisikligi olusturulmamali.
Ruya yorumculugu istenerek olunmaz. Allah vergisi iste.
Ben tahmin ettim ne zarari olacak diyede dusunmeyin. Bu sitedeki alanlarinda en iyi kisiler olan yoneticilerimizin,eski ve su anki moderatorlerimizin bu yasagi koymasinin elbet bir nedeni var.

hazaR

Kayıtlı Üye
İş
Passenger.
Benim rüyalarımın tersi de çıkmıyor düzü de.

madasin

Kayıtlı Üye
Evet yine rüya gördüm. Ben Sn Chillout'un reçetesini uygulamaya geçiyorum direk.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...