iki gundur garip ruyalar

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

madasin

Kayıtlı Üye
Yetkiden kastınızı anlayamadım. Bu olayları kavrama yetkisi mi , anlatamama yetkisi mi?. Ben anladığımı yazayım. Bazı insanların diğer insanlardan farklı olarak olayları süzme , değerlendirme, durumları yorumlama ve hatta görme yetenekleri ve algılama yetenekleri, tespit yetenekleri daha ileride olur. Ortada yazılı kendilerine dayatılan bir şey yoktur fakat bilirler ve doğrudur hisleri. Bizler maddesel bakarız en azından çoğumuz haklı olarak, kanıta dayalı açıklama ister insanlar. Fakat hislerin, öngörmenin ve tespitlerin hiç kanıtı olmayabilir. Fakat sonuç doğru olur. Şimdi Sn Chillout bu yeteneğine dayalı açıklama yapsa, ayıkla pirincin taşını durumuna iterler. Anımsayınız, Irak savaşı döneminde Saddam'ın orduları direnmeyince, dünya şaşırdı ve herkes bir etki möi yapıldı bu orduya diye yazılar yazılıp okunmuştu. Hatta Hitler'in de böyle özel bir operasyonla toplumu etkilediği bile söylenmekte. Benim fikrim bu. Bazı insanların algıları gelişmiş olur.

dmkol

Kayıtlı Üye
İş
Web Master
Madasin: Yatağınızın altına bir miktar doğal işlenmemiş tuz koyun. Evde amber-oud-defne-günlükle buhur yapın. Her akşam tuzla ovun kendinizi ve duş alın. Doğayla iç içe olmaya çalışın, ağaçlara sarılın, çimlere toprağa basın çıplak ayakla. İçtiğiniz suların temiz olmasına dikkat edip, suları pozitif enerji ile (olumlama, dua) doldurun.

The_King: Herkesin her şeyi bilmemesi gerekiyor. Ayrıca her açıklanan bilgi, bilginin kaynağı hakkında ipuçları verir ve zaten yasak olan da bu.

La-edri: Özelden konuşalım.

La-edri

Kayıtlı Üye
Yazdim sana Chill, tesekkürler.

dynamic apnea

Kayıtlı Üye
İş
dış ticaret uzmanı
Evet şu anda nil nehrinin sularına da karışmış durumda sanırım. Öyle bir söylenti dolaşıyordu. Bunu kim yapmış olabilir? Ve bu bir büyü mü emin miyiz?

acid

Kayıtlı Üye
Aynı durumları yaşıyorum. Ancak dün gece gördüğüm rüyada kendisini takip ettiren varlıkları merak ediyorum. Yalnız yaşıyorum. Bu durumlar beni ürkütmüştü. Fakat ben yaklaşık iki haftadır bu durumları yaşıyorum. Bu yüzden kişisel çalışmalarım ve durumumla alakalı olduğunu düşünmüştüm ta ki diğer durumu yaşayan arkadaşları okuyana kadar. Vücudum artık uykudan bile kaçınıyor. Somut durumlar yaşayıp yaşayamadığıma hala emin değilim.

madasin

Kayıtlı Üye
Sn Pelerin; Nil nehri ile ilgili duyduğunuzu paylaşabilir misiniz acaba? Suya karışan kimyasal mı? ya da su ile insanları etkiledikleri gibi bir söylentimi acaba? insanlarda bir durum oluyor ki böyle tezler çıkmış. Bizimle paylaşabilirseniz sevinirim.

madasin

Kayıtlı Üye
Sn Edri; sorunuza karşılık gelir mi bilemem fakat, tanıdığım birinin 2,5 yaşındaki dünyalar tatlısı çocuğunu, dün gece rüyamda yüzü bembeyaz, koyu kırmızı rujlu, çaki karakterinde gördüm. Düşününüz, gazetelerde okuyoruz, '' zararlı bir insandı öldürdüm, insanlığı kurtardım '' bakınız psikolojisi sağlam olmayan biri arka arkaya bu tür rüyalar görse mesaj aldım diye cinayet işler. Dua edelim de bizler görüyoruz. Babamı, garip durumlarda gördüm. Bu geçen haftadan beri kaçıncı. Garip durumlar, öyle böyle değil. Yani sağlam karakterli olamasanız, etkilenir, ailenizden uzaklaşırsınız. Bence direk psikolojiyi vuruyor.

dmkol

Kayıtlı Üye
İş
Web Master
Evet şu anda nil nehrinin sularına da karışmış durumda sanırım. Öyle bir söylenti dolaşıyordu. Bunu kim yapmış olabilir? Ve bu bir büyü mü emin miyiz?
Üst kısımlarda bir harita paylaştım. Bahsettiğiniz bölge de içinde.

anlgzl97

Kayıtlı Üye
Kabuslar benimde peşimi bırakmıyor birkaç gecedir evin içinde bir yılanın dolaştığını görüyorum aşırı derece hızlı bir yılan rüyada kimseye zarar vermiyordu ama yine de herkes ondan korkuyordu sürekli bu rüya tekrarlanıp duruyor.

soldier

Kayıtlı Üye
Rüyalarımı hatırlamam normalde ama bahsettiğiniz dönemlerde ben de garip rüyalar gördüm.
Onun dışında belki alakasızdır ama koluma biri dokunuyormuş hissi oluştu geçen hafta. Neredeyse her gün.
Bir de durup dururken sinir krizleri geçirdim. Sebep yokken. Ama bununla alakalı mıdır bilmiyorum.

dynamic apnea

Kayıtlı Üye
İş
dış ticaret uzmanı
Sn Pelerin; Nil nehri ile ilgili duyduğunuzu paylaşabilir misiniz acaba? Suya karışan kimyasal mı? ya da su ile insanları etkiledikleri gibi bir söylentimi acaba? insanlarda bir durum oluyor ki böyle tezler çıkmış. Bizimle paylaşabilirseniz sevinirim.

Konunun bu kadar evrensel ve tehlikeli boyutlarından hiç haberim yoktu aslında. Sadece son zamanlarda çeşme suyu kullanırken insanlar içme, Nil'e pis bir madde dökülmüş dediler. Böyle bir söylenti var. Ben zaten arıtma içiyorum, Nil'in suyu zaten kimyasalsız da içilecek gibi değil:D Burada konuyu görünce anladım durumu. Ne oluyor ben de tam bilmiyorum açıkçası.. Sizin için araştırabilirim ama Sn Chillout güzel bir şekilde açıklamış. Yeni bir şeyler duyarsam dönerim..

FerdeLance

Kayıtlı Üye
İş
Öğrenci
Son 3 gündür ben de huzursuz rüyalar görüyorum, ilkine kâbus diyebilirim. Dün huzursuz olup bütün elektrikli aletleri fişten çektim. Bunun dışında gün içinde bir şey hissetmiyorum/hissedemiyorum. Hatta gayet olumlu şeyler oluyor.

Parpsikolog

Kayıtlı Üye
Chillout zaten tüm gerekli cevapları sabırla vermiş. Konu da açmış forumda. Neden bu kadar detaya inmek istiyorsunuz anlamadım? Kötü bir enerji dalgalanması olduğunu bilin ve bundan korunmak için yazılanları uygulayın. Daha fazla bilgiye gerek olduğunu düşünmüyorum, bu kadar merak edip strese girmeyin. Üzerinizde böyle kötü bir enerji varsa kurtulmaya bakın. İyi forumlar.

Neysee

Kayıtlı Üye
Ben bu kabuslarin olumsuz ruh hallerinin merkür gerilemesi oldugunu düsünüyordum.
Cok masumane bir düsünceymis meger.
Hopo ve olumlamalar yapmanizi tavsiye ederim

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...