iki gundur garip ruyalar

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

madasin

Kayıtlı Üye
Son mesajı yazdıktan sonraki gece yine rüya gördüm. Vefat kişi hakkında ona kırgınım diyorum o gece rüyamda görüyorum. Bu rüyalarda her gün olmasa da insan pisliği var ve elime bulaşmış oluyor. Arkadaşlar Sn Chillout un reçetesini uygulayacağımı söylemiştim. Gündüzden yapmaya başladım. Su çalışması önermişlerdi. Dün de rüya gördüm fakat beni ürküten bir şey olmadı. Hayatımda bu kadar yoğun rüyalarla uğraşmadım ben. Sn Chillout enerji olarak açıklamışlardı. Sanırım bu aralar ortaya çıkan bu enerji insanların kimyasını etkiliyor. Ben de nasibimi aldım demek ki. Güzel rüyalarla uyuyunuz.

dmkol

Kayıtlı Üye
İş
Web Master
Son mesajı yazdıktan sonraki gece yine rüya gördüm. Vefat kişi hakkında ona kırgınım diyorum o gece rüyamda görüyorum. Bu rüyalarda her gün olmasa da insan pisliği var ve elime bulaşmış oluyor. Arkadaşlar Sn Chillout un reçetesini uygulayacağımı söylemiştim. Gündüzden yapmaya başladım. Su çalışması önermişlerdi. Dün de rüya gördüm fakat beni ürküten bir şey olmadı. Hayatımda bu kadar yoğun rüyalarla uğraşmadım ben. Sn Chillout enerji olarak açıklamışlardı. Sanırım bu aralar ortaya çıkan bu enerji insanların kimyasını etkiliyor. Ben de nasibimi aldım demek ki. Güzel rüyalarla uyuyunuz.
Bahsettiğim dalgalanmanın 1. fazı tamamlandı, artık etkileri bitiyor, bazı kişiler bu hafta sonuna kadar da etkilenebilirler hassasiyetlerine göre.
2. faz için önceden algılarsam uyarabilirsem uyaracağım, etkileri çok daha ağır seyredecek diye tahmin ediyorum.. Bu 1. fazdan kabuslarla etkilenenlerin, ateş elementinden bu aralar uzak durmasında fayda var. Benim gibi mum severler için hoş değil ama mutfaktaki ocaklarınız dışında evde ateş yakmayın bir süre. Bol bol toprağa dokunun elinizden gelirse çıplak ayakla toprağa basın. Karanlık alanlarda mavi ışık kaynağı bulundurun. Varlıksal iletişimlerde aksamalar olabilir (özel çalışmalar ile geçici ve bir amaca yönelik kurulan iletişimler hariç). Bu dönemde dikkatli olun, negatifliğe yatkınlık, kalıcı negatif birikimlere neden olabilir. Pozitifliğe yatkınlaşın, en kötü durumlar için bir pozitif çıkış düşünceniz, şifreniz, toteminiz, duanız vs. olsun. Çok detaya giremiyorum.

BaLam

Kayıtlı Üye
Bahsettiğim dalgalanmanın 1. fazı tamamlandı, artık etkileri bitiyor, bazı kişiler bu hafta sonuna kadar da etkilenebilirler hassasiyetlerine göre.
2. faz için önceden algılarsam uyarabilirsem uyaracağım, etkileri çok daha ağır seyredecek diye tahmin ediyorum.. Bu 1. fazdan kabuslarla etkilenenlerin, ateş elementinden bu aralar uzak durmasında fayda var. Benim gibi mum severler için hoş değil ama mutfaktaki ocaklarınız dışında evde ateş yakmayın bir süre. Bol bol toprağa dokunun elinizden gelirse çıplak ayakla toprağa basın. Karanlık alanlarda mavi ışık kaynağı bulundurun. Varlıksal iletişimlerde aksamalar olabilir (özel çalışmalar ile geçici ve bir amaca yönelik kurulan iletişimler hariç). Bu dönemde dikkatli olun, negatifliğe yatkınlık, kalıcı negatif birikimlere neden olabilir. Pozitifliğe yatkınlaşın, en kötü durumlar için bir pozitif çıkış düşünceniz, şifreniz, toteminiz, duanız vs. olsun. Çok detaya giremiyorum.

Kız arkadaşım, ki bundan en çok etkilenen o olsa gerek, kronik tarzı bir baş ağrısı var senelerdir fakat bu dönemde baş ağrılarının çok arttığını belirtti, kabuslar görme , aniden uyanma, uyanırken ve yatarken baş ağrıları devam etme gibi.. Gün içindede çok yoruluyor zaten

dmkol

Kayıtlı Üye
İş
Web Master
Kız arkadaşım, ki bundan en çok etkilenen o olsa gerek, kronik tarzı bir baş ağrısı var senelerdir fakat bu dönemde baş ağrılarının çok arttığını belirtti, kabuslar görme , aniden uyanma, uyanırken ve yatarken baş ağrıları devam etme gibi.. Gün içindede çok yoruluyor zaten
Baş ağrıları migren veya sinüzit gibi bir sebebe bağlı olabilir. Bedensel olarak çok yorulduğu bir iş yapıyorsa da zaten işi sebebiyle yoruluyordur. Eğer yaptığı iş aşırı yorucu değilse ve kronik yorgunluk varsa, sağlıksız beslenme, kalitesiz uyku, yanlış nefes alma gibi sebeplerdendir.

Kalitesiz uykuya sebepler:
- Yeterince sessiz ve yeterince karanlık olmayan yatak odası
- Negatif enerji alanına denk gelen yatak (ley hatlarını inceleyin/geopatik stres alanları)
- Yeterince havalanmayan yatak odaları
- Uyumadan önce sindirimi gerçekleşemeyen, yenilen yemekler
- Varlıksal etkiler
- Nörolojik etkenler

Yanlış nefes:
- Burunda ameliyat gerektirecek kadar, nefes akışını kesen problemler
- Stres sebebiyle alınan kesik kısa nefesler
- Burundan al, ağızdan ver ilkesinin unutulması
- Kötü havalandırma koşullarında kapalı ortamda fazla kalmak
- Aşırı sigara tüketimi veya pasif içicilik
- Astım gibi rahatsızlıklar

Sağlıksız beslenme:
- Kalitesiz ve yapay gıdalar
- Ağır yağlar
- Organik olmayan besinler
- Bedendeki vitamin ve minaral eksiklikleri (tahmin ediyorum arkadaşınızda en azından B12 eksikliği var, başka da olabilir incelemek lazım)
- Düzeni olmayan beslenme alışkanlığı
- Vücut için farkında olunmadan alınan ama alerji yapan gıdalar
- Yetersiz su tüeketimi

albus

Kayıtlı Üye
Chillout peki 2. Dalgalanma yakin bir tarihte mi? Yazi dalgalanmasiz bitirebilir miyiz?
Bu dalgalanmalar sadece suyla mi oluyor?
Dalgalanmadan etkilenmek sadece ruyayla mi olur?
Baska nasil etkileniyoruz?

madasin

Kayıtlı Üye
Sn Chillout; Ben uyarınızı alıncaya dek inanınız hiç dikkat etmemiştim. Nasıl edebilirdim ki bu bir uzmanlık ve siz de bu konularda uzmansınız. Uyarınızdan sonra dikkat ettim. Doğru. Vefat eden şahıs sanki beni duyuyor. Hiç bu kadar dillendirmemiştim içimdekileri. Kırgınım dediğim gün rüyamda görüyorum. 1 hafta boyunca ürkütücü, huzursuz edici rüyalar gördüm. Biraz yazımın içinde bahsettim. Ben dediğinizi yaptım. Toprağa dokundum negatif enerji gitsin diye, önerdiğiniz su çalışmasını da yaptım yapmaya devam ediyorum. Bunu öngörmeniz ve tespit etmeniz çok ilginç. Bu da bizlerde olmayan bir ayrıcalık. Ya da bilemediğimiz insandaki gücü kullanabilme yeteneğiniz. Önerdiğiniz çalışmayı yaptıktan sonraki rüyam normaldi fakat sadece pislik kısmı huzursuz etti. Fakat öncekiler gibi kalbim duracak gibi korku ile uyanmadım. Devam ederse yazacağım. Sizin uyarınızdan ve tespitinizden sonra çevremdeki insanların da rüyalarını anlattıklarını ya da gördüklerini söylediklerini fark ettim. Size çok teşekkür ederim. Bilginizi ve ışığınızı bizlerle paylaşıyorsunuz. Sizin de ihtiyacınız olduğunda ışık saçan yol gösteren insanlar sizin yanınızda olsunlar.

dmkol

Kayıtlı Üye
İş
Web Master
Chillout peki 2. Dalgalanma yakin bir tarihte mi? Yazi dalgalanmasiz bitirebilir miyiz?
Bu dalgalanmalar sadece suyla mi oluyor?
Dalgalanmadan etkilenmek sadece ruyayla mi olur?
Baska nasil etkileniyoruz?
-6 ay içinde bekliyorum. 1 hafta sonra da olabilir 5 ay sonra da..
-Sebebi su değil, suyu pozitif hale getirip vücudunuza alın dememin sebebi, suyun sürekli devir daim halinde olup bedenden atılması sebebidir. Nasıl ki toksinleri vücudunuzdan atıyorsa, enerji yüklenen su, bedendeki negatif enerji etkilerini de atmaya, nötralize etmeye büyük oranda yardımcıdır.
-Bu bahsettiğim 1. faz gün içinde de hissedilen sebepsiz negatif hal durumlarına neden olmakla birlikte, rüyalarda çok daha fazla hissedilir oluyor. Zira beyin artık vücut uyaranlarına ayırdığı kaynağı daha çok genel enerji faktörlerine ayırıyor.
-Beklediğim 2. faz ile birlikte cinnet vakalarının, intihar vakalarının artabileceğini düşünüyorum.

Daha önce de buna benzer şeyler hissetmiştim geçmişte, ancak bu biraz farklı. Bilerek tetiklenen ve yönlendirilmeye çalışılan bir durum var. Detayları konuşamam.

albus

Kayıtlı Üye
Peki biz neyden kacinmaliyiz? Yonlendirdikleri sey bizim kontrolumuz disinda mi? Neye yonlendiriliyoruz? Neye yonlendirildigimizi bilemeyeceksek bununla nasil basa cikacagiz?

Nyksse

Banlı Kullanıcı
"Yönlendirdikleri şey bizim kontrolümüz dışında mı?" ne demektir, "yönlendirme" zaten sizin kontrolünüz dışında olan bir şeydir, adı üstünde yönlendirme bu.

Arkadaş zaten kaç mesajdır üstüne basarak bu konu hakkında bilgi veremem diyor, neden bu kadar üzerine gidiliyor onu da anlamış değilim. Bırakın bazı şeyleri o alanın ustaları çözsün, ya da o konuda onlar yorum yapsınlar. Herkeste o kadar büyük bir macera arayışı var ki.

Kaldı ki neye neden bu kadar çok şaşırılıyor onu da anlamıyorum. İnsanlar zaten yıllardır yönlendiriliyor, kontrol ediliyor, deney hayvanları kobay fareler gibi görülüyoruz zaten hepimiz ve kanıtları o kadar açık ve net ortadalar ki artık. Bu kadar bariz bir gerçek varken neden böyle enerjisel bir kaç mevzuya büyük tepkiler gösteriliyor onu da anlayabilmiş değilim.

Rüyalar konusuna gelirsek de, rüyalar paranormal konularla hem çok ilgili hem de çok ilgisiz olabilir. Rüyalar yoluyla evet mesajlar da alabilirsiniz, fakat sizin o mesaj sandığınız şeyler beyninizin hayal dahi edemeyeceği köşelerinden kopup gelen korkularınız, umutlarınız da olabilir. Neticede rüyalardan bahsediyoruz, beynin tam içinden gelen şeylerden, binlerce hormonun etkili olduğu bir uyku halinden söz ediyoruz. Her şeyi paranormal şeylere yormak da mantıksız. Mesaj içeriği varsa zaten emin olun bunu kendiniz ayırt edersiniz sorma gereği bile duymazsınız.

Elbette ki herkesin kendine göre bir teorisi var doğruluğu yanlışlığı bilinmez. Fakat her rüya sizin açığa çıkaramadığınız bir duyguyu gün yüzüne çıkarıyor, enerjisel etkilenmeden vs. den korkmadan önce bastırdığınız dürtülerinizin ne olduğunu görüp bunlardan korkmalısınız, korkmalıyız bence. Zira uyku sırasındayken gördüklerimiz kendi beynimizin yarattıklarından, bizim hayal gücümüzden fazlası olamıyor. Her görülen rüya mesajdan çok ruhsal ve psikolojik bir durumu işaret ediyor size. Rüyalarda illa ki bir mesaj aranacaksa oturup uzun uzun derin manalar aramaya gerek yok, her kabusun, görülen her kötü şeyin altında yatan bir psikolojik baskı var. Beyin de bunları bir şekilde size göstermek zorunda.

kıvep

Banlı Kullanıcı
2. Dalgalanmayla cinnet ve intahar vakaları mı artacak :(
Bende 2 haftadır kendimi garip hissediyorum, aşırı bir su içme var. Kusasıya kadar su içip, habire devri daim yapıyorum. Bünye kendini korumak için, iç güdüsel olarak su içmeyemi yönleniyor,
Dalgalanmadan değilse bile su içmekten ölücem sanırım...

hazaR

Kayıtlı Üye
İş
Passenger.
Yaşasın cinnet geçirmek için bahane.

dmkol

Kayıtlı Üye
İş
Web Master
Peki biz neyden kacinmaliyiz? Yonlendirdikleri sey bizim kontrolumuz disinda mi? Neye yonlendiriliyoruz? Neye yonlendirildigimizi bilemeyeceksek bununla nasil basa cikacagiz?
Negatif her duygudan ve histen ve hareketten kaçının. İnancınız her ne ise, o şekilde güzelce duanızı edin, ibadetinizi yapın, çalışmanızı yapın. Olan şey Dünya genelinde oluyor. Tespit edilebildiği kadarıyla dalgalanma aşağıda gösterdiğim biçimde.
Kırmızı altıgenler en yoğun alanlar, yeşil alanlar başarısız oldukları alanlar.

madasin

Kayıtlı Üye
Sadece o değil. Yani biyolojik dengede değişiklikler de var bence. Bende metabolizmadaki değişikliklerde vardı bu hafta. Ör: kahvaltıdan sonra mide bulantısı, konstipasyon gibi. Sn Chillout belli ki bu konuda çalışmışlar ve özel bildikleri de var. Bazı şeyler, insanların normal yaşam algılarının dışında ve aşıyor. Sanırım bu nedenle hassasiyetleri var. Bazı insanlar, özel insanlar algıları farklı ve bu tür şeyleri yakalıyorlar. Ben her gün niçin böyle rüyalar görüyorum tamam göreyim de her gün kabus mu görülür nedir bu derken, iyi ki bu konuyu açıp okumuşum. Saygı duyuyor, detay sormuyorum , uyarıları ve reçeteleri alıyorum

jokerstyle

Kayıtlı Üye
Negatif her duygudan ve histen ve hareketten kaçının. İnancınız her ne ise, o şekilde güzelce duanızı edin, ibadetinizi yapın, çalışmanızı yapın. Olan şey Dünya genelinde oluyor.

Daha kisa ve öz yazilmazdi, tebrik ediyorum.

albus

Kayıtlı Üye
Fringe gibi :)
Macera aramiyorum. Bir sey aradigimda yok. Cinnet gecirmekten nasil kacarim onu dusundum
Bunun kucuk ve normal oldugunu soylemekte yanlis olur. Cunku bize bu olayi haber veren sayin Chillout demistiki daha oncede boyle seyler oldu ama bu kadar buyuk degil.
Ayrica niye tepki gostermeyecek misim? Benim kararlarim ve dusuncelerim uzerinde rizam disinda kimsenin tasarruf yetkisi olamaz. Elimden bir sey gelir mi? Bunuda zaten sordum ve cevabimi aldim.
Chillout u da zor durumda birakacak mesela " Bunu kim yapiyor?" gibi sorular sormadim, sormamda
Yonlendirme sadece bizim rizamiz disinda olmaz. Bizim secim hakkimizda vardir. Sizi bir ise yonlendirebilirler ama gitmeyedebilirsiniz. Rizamiz disindaki yonlendirme ise buyu gibidir.

Bu dalgalanmalari bilmek her baba yigidin harci degildir.
Bilgilendirme icin ayrica tesekkur ediyorum Chillout'a..

madasin

Kayıtlı Üye
Evet rüyalar bitti. Gerçekten bu bir dalgaymış demek ki geldi ve gitti. Şu 2. dalga umarım beni yine yakalamaz.

Eleman

Kayıtlı Üye
İş
Tasarim ve El Sanatları
Abuk subuk korkulu, maceralı rüya yoğunluğundan ben de şikayetçiyim. Ayrıca sokak hayvanlarında ve evde baktığım kedilerimde de gariplikler görüyorum bir süredir. İstem dışı bir gerginlik, bir sinirlilik halim var. Bazen de kendimde bu güne kadar önem vermiş olduğum bazı değerlerin, aslında o kadar önemli olmadığına dair his ve davranışlar içine giriyorum. Sanki beni içine çekmeye çalışan güçlü bir değişim enerjisinin etkisi altındaymış gibi hissediyorum.
Sayın Chillout'ın tavsiyelerine uymaya çalışacağım elden geldiğince.

madasin

Kayıtlı Üye
Yeter artık .. Kurtuluş yok mu. Bu ne biçim iş. Kafayı yemek üzereyim. Uyumaya korkar oldum. Gerçekten abartmıyorum. İnsanın dengesini bozacak nitelikte rüyalar. Babacığımı gördüm, aramaya ürküyorum şimdi.

PaRaNoiA

Kayıtlı Üye
Chillout neden her şeyi anlatamıyor ona o yetkiyi kim veriyor umarım cevaplanmayacak bir soru değildir.

La-edri

Kayıtlı Üye
Icinizde rüya disinda daha gercekci beyni dumura ugratan bir sey yasayan da varmi ?

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...