son gunlerde yasadiklarim

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

JohnWorth

Kayıtlı Üye
Arkadaslar bu aralar cok yorgun halsizim aklimda surekli cinler var banyoya giremiyorum yikanmak istemiyorum cok tembellestim gece sesler duyuyorun dinine cok bagli biriydim ama artik 1 aydir abdest dahi almiyorum. Afedersiniz Kur-an'ı yere attigimi bile hatirliyorum.. ne oldu bana nedir bu olanlar yardim edin lutfen..

AronArcher

Banlı Kullanıcı
Cinlerden korkuyorsunuz ve bu korkunun etkileri.Onlarda aliyor enerjiyi ee tabi acik bufeye kim gelmez :D yada musallat ama tavsiyem korkunuzu azaltmaniz bunun icin korkumu azaltlma yollarim tarzi bir konu acmistim ordan bakabilirsiniz.

kıvep

Banlı Kullanıcı
Her insanın korkuları olur. Ama bu hayatınızı ve sağlığınızı etkiliyorsa artık bir problemdir.
Temizlik insani bir ihtiyaçtır, su hayattır daha ne diyeyim :) büyük bir problem bu. Banyodan korkma sebebi nedir? Banyo temizlik ve abdest mekanıdır, pislik değildir. Evinizin diğer odalarından bir farkı yok, pis olduğunu düşünüyorsanız temizleyin, bir şekilde banyo korkunuzu atın hem akıl hem beden sağlığınız için daha iyi olur
Oturmak dinlenmektir, çok oturmaksa yorgunluktur. Oturmak daha çok oturmayı getirir, insan oturnaktan yorulur, bir maniniz yok ya? Engelli değilseniz yada bir sakatlığınız yoksa kalkın lütfen. Engeli olanlara ayıp, imkanınız varsa tembellik yapmayın, tembelliğin tek sorumlusu insanın kendisidir. Eminim bu gecici bir dönem, tembel bir insan değilsiniz, atlatıp normal hayatınıza dönerseniz her şey düzelicektit.

AronArcher

Banlı Kullanıcı
Her insanın korkuları olur. Ama bu hayatınızı ve sağlığınızı etkiliyorsa artık bir problemdir.
Temizlik insani bir ihtiyaçtır, su hayattır daha ne diyeyim :) büyük bir problem bu. Banyodan korkma sebebi nedir? Banyo temizlik ve abdest mekanıdır, pislik değildir. Evinizin diğer odalarından bir farkı yok, pis olduğunu düşünüyorsanız temizleyin, bir şekilde banyo korkunuzu atın hem akıl hem beden sağlığınız için daha iyi olur
Oturmak dinlenmektir, çok oturmaksa yorgunluktur. Oturmak daha çok oturmayı getirir, insan oturnaktan yorulur, bir maniniz yok ya? Engelli değilseniz yada bir sakatlığınız yoksa kalkın lütfen. Engeli olanlara ayıp, imkanınız varsa tembellik yapmayın, tembelliğin tek sorumlusu insanın kendisidir. Eminim bu gecici bir dönem, tembel bir insan değilsiniz, atlatıp normal hayatınıza dönerseniz her şey düzelicektit.

Banyodan korkma sebebi kanimca in,cin gelir diye.

57faruk

Kayıtlı Üye
1 Ayetel Kürsi 3 Nas 3 Felak 3 İhlas 1 Fatiha oku üfle koruma altına alırsın kendini, duşta boy abdesti alırsan "cinler boy abdestli kişilere saldıramaz" sizin boy abdesti aldığınızı görür ve size zarar veremez. Ayrıca banyoya girmeden Bismillahirrahmanirrahim deyip girersen cinler avret yerlerini göremez :)

Parpsikolog

Kayıtlı Üye
Bu sıralar bu tür konularda araştırma yaptınız mı? Eğer yaptıysanız bunlar beyninizin oyunları ve bence olay psikolojik. Banyoya giremiyorsunuz çünkü cinlerden korkuyorsunuz. Siz bu şekilde yaptıkça enerjinizi alıyorlar çünkü korkudan besleniyorlar. Olay bu yüzden bu kadar kötüye gitmiş. Benim tavsiyem forumda buna ilaç olacak konular var, onları okuyun. Büyük ihtimalle cinlerin size zarar vermesinden korkuyorsunuz. Gün içinde bol bol dua edin ve benim taktiğim olan şu sözleri tekrar edin: "Bunlar sadece birer düşünce, düşünülen her şey gerçekleşmez. Düşünmek, korkulan olayların başa gelmesi demek değildir." Sevgiyle kalın. :)

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...