rüyam hakkinda

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

meldas

Kayıtlı Üye
Merhabalar arkadaslar buraya dun katildim ve size bi kac gun onceki bir ruyamdan bahsetmek istiyorum

Ruyamda bursadayim ve bi camideyim caminin mimarisini felan inceliyorum ve caminin alt tarafinda muze tarzi bir yer var orayi geziyorum o muze tarzi yerde bi kapidan girecekken tam (o sirada abimle telefonla konusuyorum ve ona nerede oldugumu anlatiyorum) kapinin onunde birisi bana asiri sertce vuruyor ve ben yere seriliyorum sag kolumun uzerine dusuyorum ayaga kalkmaya calisiyorum kalkamiyorum uzerimde gorunmez bir baska var yukariya bakamiyorum fakat orada birisinin oldugunun farkindayim ve bana o kisi (filmlerde seytan cin sesleri felan olur boyle kaba cizirtili felan) bu sana uyarimizdir diyo ve o anda uyandim

Bu ruyayi yorumlarsaniz sevinirim

dmkol

Kayıtlı Üye
İş
Web Master
Bu gezdiğiniz yer normalde mevcut mu?

meldas

Kayıtlı Üye
Degil altinda muze olan bi cami bilmiyorum bursada daha dogrusu ben hic bulunmadim

meldas

Kayıtlı Üye
yaklasik uc yildir sorguluyorum kurani bu yuzden uc kez okudum

Parpsikolog

Kayıtlı Üye
yaklasik uc yildir sorguluyorum kurani bu yuzden uc kez okudum
Tam da tahmin ettiğim gibi. Caminin altındaki müzede gezdiğinizde önünüze bir kapı çıkıyor ve içeri girecekken doğa üstü bir varlık size vuruyor. Büyük ihtimalle rüya dininizi sorgulamanızla alakalı. Bu konularda çok uzman değilim ama benim tahminimce dininiz konusunda şüpheleriniz var ve bu bilinç altınıza yansımış.

yare-i yarim

Moderator
İş
Sanatsal tablolar oluşturmak/Mutfak eşyaları dalında ticaret
Degil altinda muze olan bi cami bilmiyorum bursada daha dogrusu ben hic bulunmadim
Bizim camilerin çoğu kiliseden camiye çevrilmiştir yada bizans hanı vs. olarak kullanılan yerlerden camiye çevrilmiştir ve bizans - roma mimari geleneğinde yapılarda gizli bölmeler dehlizler odacıklar vs. çok vardır 2 sene önce bir haberde görmüştüm bir caminin altı müzeye çevrilmişti diye.
Ama böyle gizli ve ayrı bölümleri olan bir çok camilerimizin bu bölümleri halka kapalıdır maalesef.

meldas

Kayıtlı Üye
Ya ruya bu sonucta ben caminin altinda muze varmi demiyorum ki ruyanin anlamini merak ediyorum

yare-i yarim

Moderator
İş
Sanatsal tablolar oluşturmak/Mutfak eşyaları dalında ticaret
Ya ruya bu sonucta ben caminin altinda muze varmi demiyorum ki ruyanin anlamini merak ediyorum
Bazı rüyaların anlamları vardır bazı rüyalar ise maddi işaretler taşır bence sizinki bu maddi işaretlerden biri bazı rüyaların anlamları nedemek istediği yıllar sonra anlaşılabilir

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...