Beynımın ıcınde Gelen sesler

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Enes Özz

Kayıtlı Üye
Merhaba arkadaşlar bu nu yazmadan once cok dusundum ve bır saglık salısanına sordum gereklı bıgılerı alamadım bılenın ve ya anı durumda olanını varsa cevap verırısenız sevınırım

Arkadaşar beynımın ıcınde sakı bı cark var ben ne zaman ıstersen bı uzuvummus gıbı çalıştıra bılıyorum ve bunu yaptıgım da beynıde cark donmesıne benzeyen nasıldesem sankı bı borunun ıcınde su gıder de o gıbı cok acık ve net bı ses gelıyo sadece bu carkı dondurdugum ses gelıyo .... saglık salısanı sende farkı bır parca gıbı bısı olabılır dedi su ana kadar sordugun kımse aynı duruma benzen bısı olmadıgı hatta onlarla dalga gectıgımı sandılar ne yapa bılır ek bır uzuvsa ne gıbı bı ıslevı lutfen cavaplayınnnnn:banghead::banghead::banghead::banghead:

dmkol

Kayıtlı Üye
İş
Web Master
Bu sesi başkası da duyuyor mu ki?

hazaR

Kayıtlı Üye
İş
Passenger.
Bu bende genelde gece yatarken kafamı yastığa koyduğumda olur.Değirmen sesi gibi.
Çok hoş.

codzombi

Kayıtlı Üye
bende de oluyor bu , geceleri oluyor , çınlama sesi , odaklanınca artıyor , odaklanmayı kesince normal seyrinde çınlıyor , ama her gece oluyor.. yıllardır sürüyor bu hal

hazaR

Kayıtlı Üye
İş
Passenger.
Birini daha kendini özel hissetmesinden kurtardık.Herkes olmak iyidir.

Gulf Stream

Kayıtlı Üye
[FONT=verdana, geneva, lucida, lucida grande, arial, helvetica, sans-serif]Kendinizi neye inandırırsanız düşüncelerinizde ona inanır... Beyin neye inanırsa sizede bunu inandırmak için elinden geleni yapar. Bi çeşit plasebo etkisi gibi bişey. Nöroloji ye gözükmenizde belki bi fayda olabilir[/FONT]

Gulf Stream

Kayıtlı Üye
Kendinizi neye inandırırsanız düşüncelerinizde ona inanır. Beyin kendini neye inandırırsa sizede bunu aşılamak için elinden geleni yapar. Bi çeşit plasebo etkisi gibi birşey. Nöroloji ye gözükmenizde belki fayda olabilir.

Enes Özz

Kayıtlı Üye
yok duymuyolar ama kedılerın yanında cıkardıgımda kulakları ban donuyo

Enes Özz

Kayıtlı Üye
bıde ben ıstedıgımde yaıyorun gece gunduz aksam fark etmez

Ogrtmen21

Kayıtlı Üye
İş
Lise Öğretmeni
Bence sende fazla enerji yüklenmesi var. Enerji ilk olarak Beyinde yontulur ve daha sonra vücuda kontrol merkezinden yayılır. Ama sen o enerjiyi yayamadığından beyninin sinirsel bölgede nöronlar tarafından toplanmış ve yumru oluşturacak şekilde kan akışına müdahale edebilir hale gelmiş bir mekanizma gibi bir şey oluşmuş... Bundan kurtulmanın çok kolay yolu vardır ve işe ilk olarak kendini dinlemeyi vazgeçmekten başlayabilirsin. Toprağa değil, killi toprağa ayağını bas ve vücudunun rahatladığını, beyninin gevşediğini hissedeceksindir.

kıvep

Banlı Kullanıcı
İnsan beyninin zaten bir sesi var, milyonlarca nöron birbirleriyle etkileşirken ses yaparlar ama bu ses insan kulağının duyacağı frekansta değil.
Biliminsanları bu sesi, insanın duyacağı frekansa getirip dinlemişler, internete var insan beyninin sesi diye aratırsanız,
Beyninizden ses gelir ama bunu kulağınız duyamaz, duyuyorsa ya o kulak değildir yada ses değil histir.

Anael Zan

Kayıtlı Üye
Gece yatarken her turlu sesi bende duyuyorum bu bazı insanlarda oluyormuş demekki yanlız değilsiniz :D

Enes Özz

Kayıtlı Üye
saten koyde oldugu ıcı toprakla ıcındeyım ama kıllı topragıda denıcem saol

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...