3 Sütun İle Çekim/Etki Mekanizması

dmkol

Kayıtlı Üye
İş
Web Master
3 Sütun Çekim Mekanizması​
Bu çalışma tanınan veya tanınmayan bir kişiyi, olayı, kendinize çekmeyi veya enerji yayan herhangi bir şeyin yer tespitine dayalı bir çalışma türüdür.
Çalışma herkese göre değilse de, eksik biçimde vereceğim. Burada aynı amaç için olan onlarca farklı tekniklerden birinin işleyiş mantığını anlatacağım. Eksik olmasının nedeni hem kendi geliştirdiğim bir teknik olması, hem de bunu yapmaya uygun kişilerin niyetlerini bilemeyeceğim içindir.
Bu teknik hali hazırda duru görü yeteneği, astral enerji alanlarını sezme ve şekillendirebilme yeteneği gibi yetenekler gerektiriyor.
Bunun dışında ne bir varlığa, ne bir tılsıma ne de başka bir şeye ihtiyacınız var. Kısaca kendi öz enerjiniz ve yeteneklerinizle çalışan bir teknik. Bu yeteneklere sahip olan insan sayısı düşündüğünüzden çok daha fazla, yalnızca çoğu farkında değil.

Basit bir görsel üzerinden gidelim.

Bu tekniğin başarılı olması, ön imajinasyon için haritayı kısmen de olsa bilmeniz gerektiğidir. Burada Türkiye haritası kullandım tanıdık olsun diye, zira hedef Türkiye'de olmayabilir siz bunu bütün Dünya için düşünün. Özellikle grid harita seçmemin nedeni, imajine ederken bu gridleri zihninizde oluşturmanız gerektiğindendir. Aynı zamanda hedefin veya istenenin zorluğuna göre, günler belki aylar sürecek bir çalışma silsilesi olacağından, hedefin yerini yaklaşık da olsa kapı numarasına kadar da olsa tespit ettikten sonra(yetenekler burada devreye giriyor), kendinizin ve hedefin bulunduğu bölgeyi kapsayan bir haritayı çıktıdan alıp, gridleyebilirsiniz. (ilerleme için)
Bu bir nevi amiral battı oyunu gibi düşünün.

Meditatif durumda, 3. göz bölgesi bir ekran gibi kullanılır. Görseldeki gibi 3 sütun imajine edilir. 1 sütun sizi, 1 sütun hedefi, 1 sütun X'i temsil eder. (X kritik bilgi olduğundan sansürledim)
Daha sonra taç çakranızın, iki omuz çakranızın üstlerinde enerji küreleri oluşturulur. Bunlar bir birine enerji geçişini eşit bir üçgen biçiminde gerçekleştirir. Üçgenin her ucunda bir küre yani.
Bu 3 kürenin de bağlı olduğu alt nokta kök çakranızdır.
Üst kürenin beslenmesi: Kendinizi bir yumurta formunda düşünüp, bu yumurtanın evrenden çektiği ve sizinle yoğrulduğu enerji, kök çakradan sırayla bütün çakraları bir yılan gibi gezdikten sonra taç çakradan üst küreye ulaşır. Bu pranik nefes çalışmasıyla desteklenir.
Omuz küreleri ise çalışma amacınız doğrultusunda kendi içinizdeki niyet ve enerjilerle beslenir. Bu da kritik bilgi olduğu için burada kesiyorum.

Bu üç kürenin doyuma ulaştığını düşündüğünüzde, 3'ü birleşip tek bir büyük küre olarak 3. göz hizanıza inecek.
3. göz bölgenizde oluşturduğunuz ekrandaki, 3 sütuna bu küreyi kopyalamak diğer adım.
Ana küreyi sütunlara yönlendirmeden önce, 3'e bölüyoruz.
Biri hedefin enerjisine/sütuna bağlanıyor ve besleniyor. (burada da yetenekler devreye giriyor)
Biri X'e/sütuna bırakılıyor ve o şekilde besleniyor.
Ana küre ise kendi sütununuza bağlanıyor ve siz onu besliyorsunuz.

X ve hedefin kürelerinin enerjisini bir birine geçirin, yani aslında olduğu yerde bir biriyle devinim sağlasın şekildeki gibi.
Devinen enerjiyi kendi kürenize bağlıyorsunuz.
Üç sütunun enerjisini bu küreler aracılığıyla kendinizde hissedeceksiniz. Bir sütun zaten sizsiniz. Önemli olan eşit akışı hissetmek.

Akış bozulmadan, eşit biçimde X ve hedef sütunlarını kendi sütununuza yaklaştırdığınızı imajine ediyorsunuz. Grid burada yardımcı unsur oluyor.
Yakınlaştırma kesinlikle enerjinin eşit akışı bozulmayacak biçimde olmalı. Ne artmalı ne azalmalı. Denge korunmalı. Burada kişisel güç ve yetenek farklılığı olacağından, her gün aynı belli saatlerde kaldığınız yerden devam edebilmeniz için çıktı aldığınız haritada çizerek hatırlatma yapabilirsiniz.
Çalışmayı bu şekilde bölecekseniz sizden beslenen küre için ayrı bir çalışma yaparak, enerjinizin bir bölümünü buraya saklamanız gerekir. Bunun da kısa yolu, uygun bir küre taşı programlayıp, uygun usullerle saklamanızdan geçer. Bu taşa başka kimsenin dokunmaması, görmemesi gerekir. Yeri de sabit olmalıdır. Yeri için ayrıca sarkaçla çalışma yapılması daha iyidir.

Evet temel ilkeler böyle. Bu şekilde hiç olmaz dediğiniz, imkanı yok dediğiniz kişi veya durumlarla buluşabilirsiniz. Ben bu tekniği 3 kere farklı amaçlar için başarılı biçimde yaptım.
Biri 6 ay, biri 3 saat, biri de bir haftalık çalışmalardı.

Notlar:
-3 Sütun Etki Mekanizması da benzer ilkelere dayanmaktadır ve nispeten daha kısa sürmektedir.
-Bu yazı sadece yüzeysel bilgilendirme amaçlıdır.
-Çalışma kendime aittir.

cansu3423

Kayıtlı Üye
Yani çalışmayı istekleriniz gerçekleşen kadar hergün düzenli yaptınız mı? Bayagi yoğun enerji gerektiren bi çalışma bu sizin azalan enerjinizi nasıl orantiladiniz?

Gwendoline

Kayıtlı Üye
Harita çok küçük, gözükmüyor. Ayrıca chillout size özel mesaj atılmıyor ne yazikki :(

dmkol

Kayıtlı Üye
İş
Web Master
Yani çalışmayı istekleriniz gerçekleşen kadar hergün düzenli yaptınız mı? Bayagi yoğun enerji gerektiren bi çalışma bu sizin azalan enerjinizi nasıl orantiladiniz?
Evet, düzen ve disiplin takdir edersiniz ki önemli. Yoğun bir enerji ihtiyacı niyetinizle de alakalı. Her insanın enerji dengeleme sistemi mevcuttur, buna ek olarak bazı işlemler, teknikler, objeler vs. de kullanılabilmektedir. Örneğin yazıda taş misali verdim. Bununla birlikte her insanda mevcut olan dengeleme sisteminin nicelikleri de farklıdır. Bazımız doğuştan çok ciddi enerji alanına sahip olup buna uygun bir dengeleyici sistemle geliriz, haliyle yapılan çalışmalarda da bunun artıları ve bazen eksilerini de görebiliriz. Mesele tamamen amaç ve hedefle alakalı değişken ve çok yönlü bir meseledir.

Harita çok küçük, gözükmüyor. Ayrıca chillout size özel mesaj atılmıyor ne yazikki :(
Harita öylesine örnek olsun diye koyduğum bir şeydi çok önemi yok. Eklerken bir yanlışlık yaptığımdan dolayı o şekilde görünüyor.
Özel mesaj kutusunu elimden geldiğince boşaltıyorum. Öylesine mesajları silemiyorum, yanıt vermek için yanıtı uzunsa veya bir araştırma yapıp cevap vermem gerekirse diye bekletebiliyorum. Bununla birlikte 6 ay önce yazılmış bir mesajda o üyeye bir tavsiye vermişsem ve o tavsiyenin sonucuna göre tekrar yazacaksam mecburen bekletiyorum, aklımda tutmam mümkün değil o kadar detayı. Bu sebeple her gün gelen ve o gelenlere yazılan cevaplar dolayısıyla 100 mesaj limiti ister istemez doluyor. Her gün en az 20 mesajlık boş yer bırakmaya özen göstersem de yoğun bir mesaj trafiği durumunda kapalı kalıyor. Bu iletişim sorunu için mesaj yazan herkesten sizin mesajınız aracılığı ile kusura bakmayın diyorum ve anlayışınıza sığınıyorum.

Cruella

Kayıtlı Üye
Sayın Chillout, teknik eksik olsa da, burda yazılanları yaparsak bir sonuç elde edebilirmiyiz?

dmkol

Kayıtlı Üye
İş
Web Master
Sayın Chillout, teknik eksik olsa da, burda yazılanları yaparsak bir sonuç elde edebilirmiyiz?
İstemediğiniz sonuçlar çıkması olasılığı da var, hiçbir sonuç çıkmaması da, istediğiniz sonuca ulaşma da.. Açıkçası o kadar çok bilinmeyen var ki, bu eksik şekliyle denenmesini tavsiye etmiyorum, sıkıntı yaşatabilir.

WhiteFriday

Kayıtlı Üye
Ah şu çalışmanın tamamını verseydiniz :) bu arada ben birisinin enerji alanına bağlanabiliyorum fakat ne yapsam bilmiyorum :) biriyle karşılaşmak için ben kendim bit teknik uyguluyorum ancak sanki araya giren farklı bir şey var şöyle diyeyim hani etkili olması için sanki bir düğme varda enerjisel olarak ona basmanız gerek gibi düşünün.

Bu arada bence kişilerden çok olaylar için kullanırdım ben olsaydım. Niyet olarak ilginç olayları kendinize çekersiniz.

Şöyle bir şey daha varki karşılaştık diyelim ne olacak ki?