Tarotta zaman okuma

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Mylob

Kayıtlı Üye
Merhaba, yillar boyu tarota ilgim ve becerim oldugunu hissederim. Sezgilerim kuvvetlidir, zamaninda girisimde bulunup ustune dusememistim, simdi yeniden kartlarima donuyorum:) mumkun oldugunca anlamaya ve hissetmeye calisarak yorumluyorum, su anda belirli acilimlar yerine soru odakli acilimlar yapmak daha dogru geliyor, isinmami ve kendime guvenmemi sagliyor.

Sorum su olacak, zaman konusunda kartlari nasil yorumlayabilirim? Ne zaman? Diye soru sormak dogru mu?

lviv angeles

Kayıtlı Üye
Benimde kartlarım var,daha çok 7'li açılım ve Kelt Haçı yöntemini kullanıyorum.Profesyonel değilim ama kendim için yeterliyim diyebilirim.Ancak zaman konusunda "ne zaman"diye sorsam cevabı ancak gelen son kartın sayısına bakarak ay olarak 5.6. Ay gibi çıkartabilirim.Tabiki bu benim amatörce tahminim.Yoksa profesyonel anlamda nasıl tespit edilir hiç bilemediğim gibi ,zaman benimde tarotta en merak ettiğim konudur aslında...

4

43887

Tarota zaman konusunda süre belirtirseniz o sürede yaşanacak durumlar netlik kazanacaktır.Mesela benim çok tercih ettiğim mayıs ayında aşk hayatım veya iş hayatım para vs.gibi sorular yada bu yıl evlenecek miyim, 6 ay içerisinde işe girecek miyim gibi Tarota soracağınız sorular size ışık tutacak kafanızdaki sorulara çözüm bulacaktır.Bunun yanısıra açılımlarda mesela para kartlarının yoğunluğu gecikmeleri yani istediğiniz zamandan daha geç zamanda gerçekleşeceği yada Asılan gibi ,değneklerin ateş enerjisinden kaynaklı hızlı gelişmelerin yaşanacağı, zamanından daha çabuk gerçekleşeceği yada hareket halinde olduğunu örneğin değnek 8 lisi gibi gibi.. Örnekler çoğaltılabilir. Zamanı süreci bu şekilde belirtirseniz zihninizi meşgul eden sorulara kesin cevaplar alabilirsiniz :)

Mylob

Kayıtlı Üye
bunun dışında, örneğin, ne zaman? diye kart açtığımda değnek 3 lüsünü üç vakit diye yorumlamak verimli midir? yani hissiyat ve tarzdır elbette ama sormadan duramıyorum:)

4

43887

bunun dışında, örneğin, ne zaman? diye kart açtığımda değnek 3 lüsünü üç vakit diye yorumlamak verimli midir? yani hissiyat ve tarzdır elbette ama sormadan duramıyorum:)

Bu sizin o an ne hissettiğinize bağlıdır.Evet zamansal sorunuza değnek 3 lüsü uygun düşmektedir.:)

Mylob

Kayıtlı Üye
teşekkürler, sıklıkla rahatsız edebilirim:)

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...