Üzerimdeki büyü ve hocanın kovadan çıkardığı cisimler.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Gulf Stream

Kayıtlı Üye
Merhabalar Özellikle benim içinde bulunduğum durum nedeni ile birinin tavsiye etmesi üzerine bu işlerle uğraşan bir hocaya gittik ailecek. Hoca haneye büyü yapılmış dedi ve bir hafta sonra annem nereden aldığını bilmediğim toprak ile tekrar hocaya gittik. Karanlık bir odaya girdik kovanın içinde sadece su vardı elimle baktım sonra toprağı suyun içine döktük. üzerinde şeffaf dosya olan bir kağıda hepimizin elini koymasını istedi bir defa fatiha okuyun dedi sonra kendisi içinden birşeyler okumaya başladı kovanın içinde ne varsa çıkar dedi bana elimi soktuğumda 1 adet hayvan çenesi geldi köpek çenesi gibi dişleri olan bir çene geldi 3 tane kilitli asma kilit çıkardım 4 tane muska çıkardım bir adet taş gibi değişik bir cisim çıkardım hoca bak bu o kız dedi ama anlayamadım ne demek istediğini ve son olarak küçük maket tek ayağı olmayan bir insan ve üzeri iple bağlanmıştı bana çözdürdü o ipi ve evdeki herkesin okuması için bazı ayetler dualar ayetel kürsi vs vs verdi 41 gün boyunca okuyun dedi tüm aile için ama ben dua okuyamadığım için yapmıyorum okurken içim çok kötü derecede sıkılıyor. Hocanın yaptığı bu iş sizce gerçek mi gerçekten büyü mü yapılmış bize? Çok teşekkür ederim Allah razı olsun.

funnyyda

Kayıtlı Üye
İstanbul - üsküdarda bir hoca değil mi ?
bir arkadaşımdan duymuştum , yapılan bütün büyüleri toplatıyor ve çözüyormuş..
benim başıma gelmedi ama deneyimleyen arkadaşlarım oldu buna benzer durumları

dmkol

Kayıtlı Üye
İş
Web Master
Suya uygulama getirenlerin %90'ı sahtekar. Oturup ciddi bir yüzde istatistiği tutmadım, söz gelimi %90 diyorum. Demek istediğim çok büyük bir çoğunluğu sahtekar. Gerçekleri de var. Bilemem şimdi bu kişi gerçek mi değil mi diye.
Sorunuza cevaben teknik olarak bu tür uygulamalar var, yapabilen insan iki elin parmağı kadar.

Gulf Stream

Kayıtlı Üye
funnyda hayır üsküdar değil manisada bir hoca bu çok meşhurmuş kendisi gittiğimde konyadan şanlıurfadan gelen insan gördüm. Gittiğinde önce sana din üzerine öğütler veriyor sonra uygulamaya geçiyor. Peki gerçek değilse sahtekar ise bu adam benim içinde bulunduğum durumu nasıl değerlendirmek gerekir işlerim genellikle ters gidiyor olacak işler son anda bitiyor özellikle nişan söz vs vs gibi durumlarda olacak işler dahi bile olmuyor bir aksilik çıkıyor hep hayata erken havlu atmak üzereyim artık. Yardımlarınız için teşekkürler.

kıvep

Banlı Kullanıcı
Hocaya gidip istediklerini yapıp birde ücretini öderken, bir sorsaydınız keşke, ne yapıyorsunuz siz? diye. Ermiş değil ya, cevaplardı heralde sorunuzu.
Bazı insanlar bir hocayı görünce, ne yapacaklarını şaşırır, konuşmanın saygısızlık olucağını düşünür. Halbuki o da insan, ne yapıyırsun diye açıklama istenebilir.
Bunu sizin için demiyorum, bilmem sordunuz mu? O daha iyi bilirdi, biz nasıl bilemem görmeden uzaktan. Kişi gerçekten büyü yapıldığını ve nasıl bir teknik uyguladığını açıklamadı sizde sormadınız mı?

Gulf Stream

Kayıtlı Üye
Açıkçası teknik kısımları beni pek ilgilendirmiyor. Size büyü yapılmış dedi kovadan büyüde kullanılan materyalleri çıkardım size bunlarla büyü yapıldı bak bende buldum getirdim buraya üzerindeki büyüyü kaldıracağım herhalde yaptığından bunu anlamayan insan çıkmaz. Benim tek merak ettiğim doğruluğu veya gerçekliğiydi. Teşekkür ederim cevabınız için.

teknik67

Kayıtlı Üye
hayır amaçlı büyü bozma işlerini para karşılığı veya fahiş para karşılığı yapmak isteyenler sahtekardır inanmayın.işin içine ALLAH rızası deyil para, menfaat girdiği an hiç kimse hiç bir şey yapamaz çünkü ayetle sabittir.eğer para karşılığı yaparsa bu güç elinden derhal alınır.kişi kendi rızasıyla ne kadar verirse verir veya vermez bu büyüyü bozdurmak isteyen kişiye bağlıdır.

face1

Banlı Kullanıcı
yazık ne kadar para verdiniz hocaya? valla boşuna üniversite , mühendislik fln okuduk yıllarca... hoca olup ayda 20000 lira kazanmak vardı...

funnyyda

Kayıtlı Üye
manisadaki hocayı da duymuştum ..
istanbuldan gidenler olduğunu biliyorum..
ben bu tür durumlarda para verilmesini yadırgamıyorum.
bu hocaların , bakım yapan yada havasla ilgilenenlerden bir fakı yok bana göre , işi bu .. geçinmesi lazım , geçinebilmek için para kazanması lazım..
doğanın bir alma-verme dengesi var , bu çerçevede bakmak lazım bence..
illa ver bana 500 tl bakayım gelmişine geçmişine derse olmaz tabi ama bunu kişinin iradesine bırakıyorsa hakkıdır almalıdır..

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...