Biraz Önce Başıma Gelenler

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

jensına

Kayıtlı Üye
arkadaşlar 23yasındayım sahile inmek için ablamla gidiyorduk hiç bir şeyim yoktu bomba gibiydim otobüse bindik 3 tane kız gördüm bana baktı birisi içlerinden ve bana bir şeyler olmaya başladı midem bulanmaya basladı indik otobüsten soda falan aldım ama nafile dahada kötü oldum ambulans dedi ablam gerek yok falan dedim yürüyelim dedim biraz iş buraya kadar normal görünsede sahilde yürürken ne göreyim o otobusteki 3 kızı yine gördüm ve görmemle bir anında kusmaya basladım yok böyle bir kusma ama tam onlarla yan yana geldiğim zaman yere egildim kusuyorum ama yerden kalkamıyordum su anda eve geldim ve yeni yeni kendime gelmeye basladım. Sizce bu nedir bu arada 1 yıldan fazla zikirler çekiyorum.

kıvep

Banlı Kullanıcı
Kusmanızın, gördüğünüz kızlarla ne ilgisi olabilir? Belki zamanı denk geldi sadece hastaydınız, yediğiniz dokundu. Yüksek ihtimal budur.
Olay karşılaştığınız kızla mı ilgili, yoksa sizle mi ilgili? Önce kızı anlatıp, sonra zikr çektiğinizi söylüyorsunuz, anlamadım, sizce olayın kaynağı sizmimsiniz yoksa başkasının kurbanımı oldunuz fikrimiz ne bu konuda?

Düşük ihtimalse, kızların kurbanı oldunuz aralarından biri psişikti, olay anında siz ona baktınız ama o size çok baktımı?
Belki enerji çekmek istemesi sonucunda yan etkisi oldu fazla etkilendiniz normalde bu kadar hastalanmaz insanlar
Baş dönmesi, göbekte baskı hissi, bayılma vs. Olur ama kusma çok ender

Anladığım kadarıyla 3 neden olabilir, ya kız yaptı. Ya hastaydınız sadece. Yada siz bir şey yaptınız.

jensına

Kayıtlı Üye
hastalıkla ilgisi yok esas orda öenmli olan kızlarla tekrar karsılasmamız ve bu tekrar karsılasmak için onların bizden önce inmesi lazımdı gittiğimiz yol öyle

lviv angeles

Kayıtlı Üye
Madem bedensel bişey olmadığından bu kadar eminseniz ,en dogru açıklamayı yine kendiniz getirirsiniz diye düşünmekteyim.
Sanırım siz doğaüstü olaylar,varlıklar,..vs bunlardan olduğunu düşünmektesiniz.
Ben her olayda bu tip bir neden aranmaması taraftarıyım.Bence bir doktora görünmelisiniz.Doktor net bir sebep göremez ise o zaman belki daha derin irdelenebilir.Geçmiş olsun.

muzo123

Kayıtlı Üye
Eğitimde Garcia Etkisi diye bir olay var, yazınızı okuyunca o geldi aklıma

dmkol

Kayıtlı Üye
İş
Web Master
Gizliden fotoğraflarını çekseydiniz. Bir daha farklı yerlerde karşılaşırsanız %100 tanıyabilmeniz için. Sahilde veya aynı otobüs hattında olmayan bir karşılaşma olursa (yani şehrin bir başka ucunda alakasız bir yerde vs. ve aynı etkiler olursa) şüphelenecek bir şeyler aranabilir belki.

Kupaslı

Kayıtlı Üye
Eğitimde Garcia Etkisi diye bir olay var, yazınızı okuyunca o geldi aklıma
Benimde direk aklıma garcia geldi. Bi şeyden dolayı midenin bulanirsa ömür her gordugunde aynı şeyi yaşayabilirsin. Ben tamamen psikolojik olduğunu düşünüyorum

Parpsikolog

Kayıtlı Üye
1- Kızlardan biri psişik vampir olabilir ve enerjinizi çekmiş olabilir.
2- Olay psikolojik olabilir.
3- Siz sağlık sorunu yaşamış olabilirsiniz.

PaRaNoiA

Kayıtlı Üye
Bu bana da oluyor fakat en fazla bir yoğunluk hissediyorum ve enerjimin ona geçtiğini hissediyorum öyle birşey olursada negatif enerji yolluyorum. Bana psikolojik gibi geliyor.

fransula

Kayıtlı Üye
Bu olayın benzerini üniversite yıllarında yurtta yaşamıştım. Bir kız vardı tamamen nötr hissettiğim. Bir akşam odasına gittik kızlarla kahve içmeye çağırmış bizi ben sonradan dahil oldum. Onlar birbirini tanıdığı için sohbet ediyorlardı ben sadece dinledim ama kız bana bakıyor laf atıyor sorular soruyordu arada bir. Sonra enerjim düştü ben gidiyorum dedim. Kalktım midem bulandı, sonra yatağa zor attım kendimi. Uyudum hemen rüyamda o kızı gördüm sürekli. karabasanlarla kan ter içinde uyandım ve tansiyonum düşmüştü sanırım ya da kan şekerim. o geceyi atlattıktan sonra o kızla denk gelmemeye çalıştım. beni sormuş bir kaç defa pek oralı olmadım sonra zaten eve çıktım bir daha da görmedim. Düşünüyorum neden öyle oldum diye tiksindim mi yoksa midem bozuldu da rahatsızdım bilemiyorum. Ama çok hassasımdır hemen hissederim karşıdan gelen enerjiyi, uyuşurum ve içim ürperir. O gece kızın enerjisini hissetmiş olabilirim. Senin de böyle birşey olabilir. Kıskanmıştır seni belki nazarı değmiştir. Korunma duaları okumak iyi gelir öyle anlarda.Çok geçmiş olsun..

AronArcher

Banlı Kullanıcı
Bende sabah 3 tane kiz gordum gordugum an kemiklerim karincalandi sanki karincalar yuruyordu kizlardan kumrali bana bakti arkami dondum yol dumduzdu bir daha baktigimda arkamda yoktular.Ve gidecek yerleri yoktu...

PaRaNoiA

Kayıtlı Üye
Bende sabah 3 tane kiz gordum gordugum an kemiklerim karincalandi sanki karincalar yuruyordu kizlardan kumrali bana bakti arkami dondum yol dumduzdu bir daha baktigimda arkamda yoktular.Ve gidecek yerleri yoktu...

Ah ah siz yine de şanşlıymışsınız o kızı tekrar aramak zorunda kalmadınız ben de güzel bir kız görmüştüm öyle bir hoşlanmıştım ki ne kadar aradıysam bulamadım. Yapmadığım şey kalmadı. Fakat böyle kötü psişik vampirleri sezersem de hemen korunmamı uyguluyorum.

dmkol

Kayıtlı Üye
İş
Web Master
Ah ah siz yine de şanşlıymışsınız o kızı tekrar aramak zorunda kalmadınız ben de güzel bir kız görmüştüm öyle bir hoşlanmıştım ki ne kadar aradıysam bulamadım. Yapmadığım şey kalmadı. Fakat böyle kötü psişik vampirleri sezersem de hemen korunmamı uyguluyorum.
The_King, konu ile alakası yok, attığınız mesajlara cevap alabilmek için özel mesaj gelen klasörünü boşaltmanız gerekir.

Lavander

Moderator
İş
Öğretmen
Karşı cinsten sizi inceleyen birini görünce korku ve heyecan duygusuna kapılıp kusmuşssunuz. Mide insanın ikinci beynidir derler. Sinirsel,duygusal tepkiler mide ve karın bölgesini etkiler.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...