Gizlimabet Fal Uygulamamıza Ulaşmak İçin İndir! Hemen Fal Baktır!
Sayfa 1/2 12 SonSon
14 sonuçtan 1 ile 10 arası

Konu: İlginç ölüm

Rep Puanı : 1115
    Ettiği Teşekkür
    1.171
    254 mesaja 556 teşekkür aldı
    Tecrübe Puanı
    22

Standart İlginç ölüm

CESEDİ İNDİRMEK İÇİN SABAHI BEKLEDİLER

Bursa'nın Yıldırım ilçesinde meydana gelen olayda ormanlık alanda koyunlarını otlatan bir çoban, köpeğinin havlama seslerini üzerine yanına gitti. Ağaçta iple asılı hareketsiz bir kadın cesedi gören çoban polise haber verdi. Olay yerine gelen polis ekipleri, kadının öldüğünü tespit etti. Havanın kararması sebebiyle iş güvenliğinden dolayı Bursa Cumhuriyet Savcısı, cesedin sabah indirilmesine karar verdi.

CESET HAVA KÖPRÜSÜ KURULARAK İNDİRİLDİ

Sabah saatlerinde AFAD ekipleri, ormanın 500 metre içerisinde bulunan cesedi indirmek için harekete geçti. 10 metre yüksekliğindeki ağaca çıkan 2 kişi, cesedi poşetleyip, hava köprüsü kurarak aşağı indirdi. Ardından 6 AFAD personeli, cesedi taşıyarak ormanlık alandan çıkarttı. Yaklaşık 15 günlük olduğu belirlenen cesedin üzerinden kimlik çıkmadı. Kayıplardan da şahsın ismi öğrenilemezken, yapılacak otopsi sonucu cesedin kimliği belirlenecek. Polisin olayla alakalı tahkikatı sürüyor.

bursa-da-ormanlik-alanda-ceset-kurtarma-operasyonu-7310546_6409_m.jpg

(Alıntıdır )

Resmi yükleyebilmişimdir umarım

Sabah bu haberi okurken çok etkilendim. Ağacın en tepesine çıkıp bir insan nasıl intihar edebilir, kaldı ki kurtarma ekibi bile zor çıkmış. E hadi intihar etmek istiyordu atardı kendini o yükseklikten. Acaba bu ölümün varlıklarla bir ilgisi olabilir mi diye aklıma takıldı. Fikirleriniz?

Düşünmek olmasaydı hangi ruh girerdi bedene, ruhu özgür yapan düşünmek değil de ne

2. fransula Üyemize teşekkür edenler:
    Selenit (12.11.2015)

Yer
    HAYALLERİN GERÇEK OLDUĞU ÂLEM
    Rep Puanı : 8823
    Ettiği Teşekkür
    3.825
    2.237 mesaja 4.336 teşekkür aldı
    Tecrübe Puanı
    78

Evet gerçektende oraya çıkabilmek ve kendini asmak zor gibi göŕünüyor.Ağacın kalın gövdeleri olsa çıkılabilir ama ağaç gördüğüm kadarıyla incecik dallardan ibaret.
    Ben herşeyi varlıklara bağlamayı sevmediğimden,burda da böyle bi yorum getirmeyeceğim.Bi açıklaması olucaktır,zaten tahkikat sürüyormuş.

Bu tip vakalara benimde içim acıyor,Allah taksiratını affetsin.

¡Gracías a Dios por todo!

Rep Puanı : 17990
    Ettiği Teşekkür
    0
    38 mesaja 109 teşekkür aldı
    Tecrübe Puanı
    154

Henüz otopsi yapılmamış. Dikey yerlere çıkmak kolay, inmek ise zordur, tırmanış yapanlar bilirler.
    Ayrıca sağlam bir veya halatı ayaklarınıza dolayıp, ellerinizle bedeninizi yukarı çekerken ayaklarınıza bağlı ipi ağaca kavrayıp satıh gibi kullanarak dinlenebilir ve daha yükseklere çıkabilirsiniz.

Benim üç teorim var:
    1- Bilmediğimiz bir sebepten (vahşi hayvan, sapık biri, varlık) korkan bu kadın ip yardımıyla ağaca çıktı ve orada gece kalmak zorunda kaldı. Yanındaki iple de düşmemek için kendini ağaca bağladı. Uyurken dengesini kaybedip kementlenmiş ip bedeninden boynuna kaydı ve otomatik olarak boyun kadar sıkıştı. Kişi boğularak hayatını kaybetti.

2- Eğlence için ağaca tırmanan iki kişi vardı. Kadının yanındaki kişi kadını kandırıp, dala bağlı ipi kadının boynuna geçirerek kadını iterek iple otomatik olarak astı ve oradan kaçtı. Veya yine güvenlik için dala bağladıkları ip kazara kadının boynuna çıkarak onu boğdu diğeri korkarak kaçtı.

3- Kadın intihar etmek istedi. Asma teşebbüsü başarısız olup, acıyla bağırsa dahi, kurtarılamayacağı bir alan araştırdı ve ormanın içinde ilerleyerek burayı uygun buldu. Ağaca çıktı ve kendini astı.

Ağaç gövdesi fotoğrafı, zeminin olay yeri inceleme ekipleri tarafından çekilmiş bozulmamış fotoğrafı, ipin boynundaki hali, vücudunda başka ip kesikleri veya darp olup olmadığına dair fotoğrafı olmadığından sağlam tahmin yürütemedim.

5. 5 kişi dmkol üyemize teşekkür etti:
    AronArcher (17.05.2015), GFBMuhammed (16.05.2015), lviv angeles (16.05.2015), Mrs.Şeytan (16.05.2015), Selenit (12.11.2015)

Rep Puanı : 1
    Ettiği Teşekkür
    1
    0 mesaja 0 teşekkür aldı
    Tecrübe Puanı
    16

Olay ile ilgili bir video buldum çok detay yok dediğiniz gibi ağaç yapısı dallar hep ince...
    http://www.haberler.com/bursa-da-orm...310546-haberi/

Rep Puanı : 1115
    Ettiği Teşekkür
    1.171
    254 mesaja 556 teşekkür aldı
    Tecrübe Puanı
    22

nedense çok etkiledi beni üzüldüm ve ürperdim bakalım sonuç ne çıkacak. Allah rahmet eylesin.

Düşünmek olmasaydı hangi ruh girerdi bedene, ruhu özgür yapan düşünmek değil de ne

8. fransula Üyemize teşekkür edenler:
    Selenit (12.11.2015)

Yer
    Bilinmezlik
    Rep Puanı : 1139
    Ettiği Teşekkür
    1.612
    300 mesaja 558 teşekkür aldı
    Tecrübe Puanı
    24

Öncelikle Allah rahmet eylesin.. İmkansız denen bir şey yoktur ama, bu olayın arkasındaki sır o kadar da ilginç çıkmayacak gibi hissediyorum...

Evil is in my soul.

Rep Puanı : 1139
    Ettiği Teşekkür
    677
    318 mesaja 487 teşekkür aldı
    Tecrübe Puanı
    31

Birisi bir nedenden dolayı öldürüp kimsenin göremeyeceği bir yere saklamış intihar süsü verilmiş kendi başına bir bayanın özellikle biraz toplu bir bayanın oraya çıkması imkansız ki çıkıp kendini asmasını düşünemiyorum bana en az iki kişilik bir iş gibi görünüyor tek kişinin bunları yapabilmesi zor

""ACTURIAN""

Rep Puanı : 3183
    Ettiği Teşekkür
    738
    832 mesaja 1.471 teşekkür aldı
    Tecrübe Puanı
    0

Kendinimi asmış, kimse görmesin bulmasın diyemi acaba? Oraya çıkması bir sır, cinayette olabilir gerçi...
    İntiharsa eğer ince düşünülmüş, bu kadar düşünmeden kendini okul yolundaki parka asanlarda var. Yazıyı okurken aklıma geldide, ben sabah okula giderken kendini ağaca asmış adamı ilk görenlerdendim, o an kusayım mı yoksa benden küçük kardeşimimi tutayım bilememiştim. Sabah hayata ilk atılanlar öğrenciler, ne polis ne bir yetişkin vardı, bizim bağırışlar ihbar etti sanırım.
    Bu haberi okuyunca o kadar etkilenmedim çünkü şehrin içinde görebilecek çocukları düşünmeden ölmek daha anormal geliyor.
    İntihar etmek istediyse, kimsenin görmeyeceği bir yer istemiş olabilir, cinayetse adli tıppa bırakıyorum, umarım olay aydınlanır.

12. kıvep Üyemize teşekkür edenler:
    Mrs.Şeytan (16.05.2015)

Rep Puanı : 20187
    Ettiği Teşekkür
    2.052
    1.019 mesaja 2.298 teşekkür aldı
    Tecrübe Puanı
    149

Kendisinin yapmış olmasıan hiç ihtimal vermiyorum.İntihar eyleminde olan birinin ruh haliyle alakası yok.Ya biri tarafından yapıldı ibret için diye düşünerek ya da başka şeyler var işin içinde..Tuhaf..

Babamdan yapılmış bir korkuydu dünya,ben o zamanlar yalnızlığı gece sanırdım..

14. AJA Üyemize teşekkür edenler:
    Selenit (12.11.2015)

Rep Puanı : 3
    Ettiği Teşekkür
    0
    1 mesaja 1 teşekkür aldı
    Tecrübe Puanı
    14

Yıldırımda tenha ormanlık uludağın zirvelerinde var onun dışında pek tenha olmaz eğlenmeye gidenler çok olur 2. Olarak ağacın dalları ince ona nasıl çıkmıs

Sayfa 1/2 12 SonSon

Konu Bilgileri

Users Browsing this Thread

Şu an 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 konuk)