Bu yaşadıklarım ne acaba?

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

ufuk71

Kayıtlı Üye
Küçükken bizim evde yaşlı bir adam görürdüm sadece banyo ve oturma odasında.hatta gündüz bile tek başıma tuvalete gidemezdim o zamanlar birde nefesin daralırdı sonra beni bir hocaya götürdüler hoca muska yazdı ve düzeldim ama 10 yıl sonra yeniden izleniyormuşum hissi var.Birde teyzemin evinde misafir odasında çok korkuyorum dolaplar da tıkırtı duyuyor sabaha kadar uyuyamıyorum sadece ben değil rahmetli annem Eniştem ve kardeşimde o evde korkuyorlar o eve giren herkes huzursuz oluyor ne yapabilirim

URUMHAMATAHAYİL

Yönetici
İş
Wellness Antrenör/Psikolog/ Sosyolog
çalışma yaptığım herkesde çocukluk Döneminde gördükleri insan ya da insanımsı deneyimlerini anlatıyorlar hipnoz esnasında. Sanırım çocukların saflıkları nedeni ile Yetişkinlerin göremediklerini görüyorlar. Büyüdükçe bu gördüklerimiz kayboluyor. Yetişkinlik Döneminde hatırlayamadığı anılar bir sebeple tetiklenebiliyor. Anlamını bilmediği korkular hissedebiliyor. Bazıları gerçek yani bir şey var göremiyor ama hissediyor. Bazıları ise sadece bilinaçlatının Kurduğu bir Bağlantı.

Uzman gözle incelemeden evet kesin bu var diyemeyiz. Pek çok ev o evde yaşanan olaylardan Kaynaklı olarak, bulunduğu yerin enerjisinden ya da diş bir etkiden Kaynaklı olarak farklı farklı enerjiyi tutarlar ve yansıttılar. O evi incelemek lazım ki ne olduğunu anlayabilirim. Kadimler kısa ev özel olarak ruhlar diye bahsedenler sebeplerden ( bu cin olur demon olarak, hayalet olur yani o toplumun bilgisi ve inanışı ne ise olabilir kısaca biz ruhlar diyelim) bunun içinde farklı farklı çözüm ürettiler. Ada Çayı kaymak, tuz ve Sirkeli su ile temizlemek, ruhsal ayinler düzelme, bu konuda uzman birinin yardımını almak, dini inanışa uygun olarak kutsal metinleri okumak gibi gibi.

Eğer sorun evde ise sitemizde de bulunan bir çok temizle yöntemi var. Yanlış yapsanız bile bir zararı olmaz. Bunları deneyin. Bazen ev temizleyemez zira sürekli enerji üretir. Bazen de evi temizlemeye güç yetmez bu durumda ev değiştirmek bir çözüm olur.

ufuk71

Kayıtlı Üye
Evde sürekli kuran okunulur namaz kılınır annem ve eniştemde namaz kılar ve dua okur .çok teşekkür ederim cevabınız için.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...