Psişil Vampirlik Hkk soru

arfed

Kayıtlı Üye
Merhabalar. Çevremle iyi ilişkiler kuramıyorum. Ben yanlarında olduğumda huzursuz oluyorlar. Ailem içinde geçerli bu. Psişik Vampirlikle ilgisi olabilir mi? Aurada bozukluk oldugu kesin olarak nasıl anlaşılır?

dmkol

Kayıtlı Üye
İş
Web Master
Psişik vampirlikten ziyade, belki de baskılayıcı negatif enerji alanınız genişliyordur. Sitede nefes teknikleri, çakra bilgileri gibi konularda araştırma yapıp, enerji dengenize yönelik çalışmalar yaparsanız bu konuda büyük fayda göreceğinizi düşünüyorum.

kıvep

Banlı Kullanıcı
Merhabalar. Çevremle iyi ilişkiler kuramıyorum. Ben yanlarında olduğumda huzursuz oluyorlar. Ailem içinde geçerli bu. Psişik Vampirlikle ilgisi olabilir mi? Aurada bozukluk oldugu kesin olarak nasıl anlaşılır?
Psişik vampir olsanız, enerjiniz çok bol olduğu için etrafınızda insanlar iyi hissederdi, sizde enerji için insanlara çekilirdiniz. Psişik vampirlikle tam zıt özellikleri gösteriyorsunuz.

funnyyda

Kayıtlı Üye
Auranızda biriken negatif enerji diğer insanlara itici gelebilir..
Her duşta son durulanma suyunuza bir kaç damla elma sirkesi eklemenizi öneririm ..
Çok iyi bir temizleyicidir..
Faydası olacağına inanıyorum ..

fransula

Kayıtlı Üye
Acaba siz öyle hissediyor olabilir misiniz? Önce kendinizi sevmeyi, hatalarınızla doğrularınızla kendinizi kabullenmeyi deneyin. Negatif enerjinizi pozitif düşüncelerle yenmeye çalışın ve toprağa yalınayak basın. Özellikle size önermek istediğim sizin yanınızda huzursuz olduğunu düşündüğünüz insanlarla bir süre uzak kalın, özlemekle de alakalı olabilir. İnsan sürekli gördüğü yanında olduğu kişilerle ister istemez rutine alışıyor. Kendinizi özletin, güzel bir uğraş edinin onunla meşgul olun. Bu geçici bir durum endişe etmeyin... ( Kaç yaşındasınız bilmiyorum ama ben de bir aralar aynı duyguları hissettim ve zamanla benimle olmaktan mutlu olan insanlar yola devam etti benimle. Şimdi az ve özdür yanımdakiler. Kısacası bir geçiş dönemi yaşıyor olabilirsiniz.)