Gizlimabet Fal Uygulamamıza Ulaşmak İçin İndir! Hemen Fal Baktır!
5 sonuçtan 1 ile 5 arası

Konu: reiki master sapıklığı ... (yazı alıntıdır....)

Yer
    istanbul
    Rep Puanı : 118
    Ettiği Teşekkür
    18
    37 mesaja 57 teşekkür aldı
    Tecrübe Puanı
    0

Standart reiki master sapıklığı ... (yazı alıntıdır....)

Lütfen bu yaziyi oku ve ne aptal insanlar var ve reikiciler onlara ne yapiyor öğren, bunu yapan senin tanidiğin ünlü erkek reikicilerden biri ve daha nicesi var, bana onlarca olay geldi bu şekilde. Elleyerek ve cinsel organiyla uyumlamiş herkesi bu şerefsizler, elletenler de müstehaklar tabi :
    Mağdur kadin???? Anlatiyor : Reiki uyumlamasi aldim. Sonra hocamla aramda aşk oldu. Uyumlamada bana dokunuşlari hoşuma gitti. Hocam evliydi, ilişkimiz yine de benim koşulsuz sevgimle başladi. Nedense hocam benle bir süreden sonra ilişkiye girmek istemedi ve uzaklaşti.
    Oysa cinsel hayatimiz çok hareketliydi ki eşiyle de senelerdir ayri odalarda kaliyorlarmiş. Yani, benle yaşadiği gibi ilişkisi yokmuş.
    Ebru hanim sonra öğrendim ki hocam başkalariyla da uyumladiktan sonra ilişkiye giriyormuş. Hatta benden ödünç para aldiği gibi onlardan da paralar almiş.
    En sonunda ise gördüğüm şey şu oldu. Beni ve tüm kadinlari ilişkiye girerken gizli kamera ile kaydetmiş.
    Koşulsuz sevgi duyuyorum ebru hanim onu bana bağlayacak bir çalişma var mi, benden başkasini uyumlamasin. Bir de bir çalişma ona yapalim, bu işlerden vazgeçsin. 5 senedir onunla ilişkim var ve eşim de durumu bilmiyor tabi ki, onun eşinden boşanmasini bekliyorum. Hocam sadece beni uyumlasin.

Bir aptal daha :
    Ebru hanim sevgilim ünlü bir reiki master. Onunla tantra yapiyoruz, çok mutlu oluyorum. Sayfasinda çekiciliğini kullaniyor, resimlerini boy boy yayinliyor. Yüzlerce kadin yorum yaziyor ve beğeniyor. Gözümün önünde onlarla flörtleşiyor. Yazarak ve gerçek hayatta yakinlaşiyor.
    Sarmaş dolaş yemeklerde onlarla samimi fotolarini yayinliyor. Ben normalde bunlari görünce çok sinir oluyorum. Fakat, ne zaman aklima gelse koşulsuz sevgiyi düşünüyorum ve bu geçiyor.
    Sevgilimin evli olmasi da benim için birşey ifade etmiyor. Boşanmasini bekliyorum 6 yildir ebru hanim. Her gece başka biriyle uyumasi beni üzüyor ama koşulsuz sevgiyi hatirlayip rahatliyorum ebru hanim.
    Mevlana ne olursan ol gel demiş, o yüzden ben sizden aldiğim çalişmalari iptal ediyorum. Koşulsuz sevgiyi seçiyorum. Gözümün önünde flörtleşmesini, kendini sergilemesini, belki başkalariyla da tantra yapmasini kabul ediyorum ebru hanim.

Yine aptal insanlardan biri lütfen oku,,,,
    ebru hanim ikiz alev çalişmasi almak istiyorum. Ruh ikizime kavuşmak istiyorum. şimdide biriyle görüşüyorum ama onun ruh ikizim olmadiğini biliyorum, hoşlandiğim başka biri var.
    Eşimi de tabi ki hiç istemiyorum. Bu ikiz alev çalişmasini eşim için değil, sevgilim için de değil bu beğendiğim kişi için, beni sevmesi aşik olmasi için yapabilir miyiz? Bir de 14 şubattan önce bunu yapalim ki o tarihte bu istediğimle buluşma ayarlayayim ebru hanim.
    Bunu yazan evli
    başi örtülü
    iki çocuklu
    bir kadin,,,,,,,,

Rep Puanı : 6043
    Ettiği Teşekkür
    772
    454 mesaja 780 teşekkür aldı
    Tecrübe Puanı
    64

ne koşulsuz sevgiymiş te allam varsa böylesi bize de koşulsuz sevgiyle bağlansın

bu salakların farkındalık derken beyin namına hiç bi ilerleme kaydetmeyip koşulsuz itaat olayını yanlış anlamışlar , bunlar şeyhine biat ediyorlar itaat ediyorlar

böylesini bi kaç yerde duydum , başka türlü olanlarını da duydum webcam aç soyun seni inisiye edicem diyenleri de biliyorum .bu adamlar hep ünlü bi de he. kokoş kadınlar azıcık kitap okusa , insanları değil de öğretileri takip etse böyle durumlara düşmezler. etkileniyormuş da koşulsuz sevgiymiş de bilmem neymiş vır vır vır

3. codzombi Üyemize teşekkür edenler:
    Anubis_ (20.06.2018)

Rep Puanı : 6043
    Ettiği Teşekkür
    772
    454 mesaja 780 teşekkür aldı
    Tecrübe Puanı
    64

ayrıcaaaaaa bu yazıyı nereden alıntıladığını biliyorum , onun da adı çıktı , ona da pek güvenmeyin

Rep Puanı : 3185
    Ettiği Teşekkür
    738
    833 mesaja 1.472 teşekkür aldı
    Tecrübe Puanı
    0

İnsanları değil, öğretileri takip edin, çok doğru söz codzombi

6. kıvep Üyemize teşekkür edenler:
    Anubis_ (20.06.2018)

Rep Puanı : 28758
    Ettiği Teşekkür
    333
    1.413 mesaja 6.008 teşekkür aldı
    Tecrübe Puanı
    206

Bu kadar çirkin ifadelerin OLDUĞUNU düşük seviye yazı bana kişinin aslında ne OLDUĞUNU anlatıyor. Reiki ya da reiki uygulayıcı genellemesi ile bu Tür ifadeleri kullanmak bana kişisel yaşanan. Bir sorunu değil karalama kampanyası gibi geld her meslekten her yaştan her cinsten her inanıştan insan taciz edici olabilir. Bu kişi ile ilgili bir durum . Ikincisi eğer sen buna müsade ediyorsan senin de o kişiden farkın yok demektir. Bunun cahilik işe ilgisi yok.

Ya kendin dikebilirsin ya da hiç kimse eline bir iğne bir iplik verebilirim dedi.. Tanrı

8. 6 kişi URUMHAMATAHAYİL üyemize teşekkür etti:
    *nefertiti* (14.05.2015), Anubis_ (20.06.2018), brotherhood (16.12.2017), dreamreader (15.05.2015), Qualified (15.05.2015), Tai Chi Chuan (14.05.2015)

Konu Bilgileri

Users Browsing this Thread

Şu an 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 konuk)