Birine acı çektirmek

gamze9078

Kayıtlı Üye
Merhaba arkadaşlar birine acı çektirmek için bir yöntem var mıdır?
Konuyu yanlış yere açmışsam kusura bakmayın

Kupaslı

Kayıtlı Üye
Birine acı çektirmenin bana göre en mantıklı ve sonuç aldığım yolu onu hiç umursamıyormuş gibi hissettirmektir. Hatta bu bana yapılmasını istediğim en son şeydir. Aksi takdirde bence acı çektirmek için yaptığınız her hamle size dönecektir.

dmkol

Kayıtlı Üye
İş
Web Master
Acıdan kastınız ne?

kıvep

Banlı Kullanıcı
Cesur yöntem karşısına çıkmak.
Korkak yöntem imajinasyon ve uzaktan enerji çekimi.

lviv angeles

Kayıtlı Üye
Birine acı çektirmek istiyosan;çözümlenemez ol,gizemli ol,kapalı kutu ol.Bak karşındaki o zaman nasıl kıvranıyor..Kendimden biliyorum.Haksîzda olsan haklıda olsan bu inan ki bir ızdırap.:sifone:

dmkol

Kayıtlı Üye
İş
Web Master
Bir insan başka bir insana neden acı çektirmek ister ki? Suçu varsa hesap sorun, adalet önüne çıkarın. Ortada bir suç yoksa ve karşınızdakinin özgür tercihleri sebebiyle, sizin istediğinizin tersi durumlar yüzünden acı çekmişseniz, o kişi sizin tercihleriniz dışında tercih yaptı diye ona acı çektiremezsiniz. Bu iki yüzlü, egoist ve sadistçe bir yaklaşım olur. Bu durumda da ne yol ne yöntem verilir.
Dediğim gibi ortada bir suç unsuru varsa başka.

hopefull06

Kayıtlı Üye
Birisinin acı çekmesi bir başkasını ne kadar mutlu eder? Bazen kızıp öfkelenip bunu isteriz.. Canı yansın, ölsün, gebersin vs.. Diyelimki acı çektirdik, elimize ne geçer? İçimizin yağları erisin.. Bu ne kazandırır? İşte acı çektirmeyi dileyip isterken bunlarıda düşünmeliyiz.. Anlık bir huzur verir.. Sonra büyük ihtimallede pişmanlık yaratır bence.. Acı çektirmek yerine, kendim için iyiyi diliyorum derseniz daha mutlu olursunuz gibime geliyor.. Kendiniz acı çekmeyi bıraktığınız an acı çektirme isteğinizde bitecektir.. İnancınıza göre dua edin.. Her şekilde işe yarar..

fransula

Kayıtlı Üye
Allah'a havale edin. Er ya da geç layığını bulacaktır. İçinizi öfkeyle nefretle doldurarak aslında siz acı çekiyorsunuz, özgür bırakın elbet ilahi adalet tecelli edecektir.