Bu Varlıkları Çözemedim

57faruk

Kayıtlı Üye
Merhaba arkadaşlar ,
size bir şey anlatacağım ve bu anlatacaklarımı bende çözemediğim için sizlerden yardım almak istiyorum.

İlk bu varlıkları hissettiğimde 12-13 yaşlarımdaydım ve ilk defa evde tek kaldığımda sol tarafımda kırmızı bir ışık gördüm ve korktum, bu varlıklarda maceram böyle başlıyor.
15 yaşımda geldikten sonra bu varlıklara ilgim arttı ve sürekli araştırdım, bilgi edindim. Bilgi edindikçe biraz olsun korkum azalmaya başladı.
Bir rüya gördüm; bembeyaz bir yerde yanımda nurlu biri namaz kılıyor ve bende onun yaptığını yapıyorum. Namaz kılarken üstüme bir ağırlık çöküyor ve 2 rekat namazımdan sonra ayağa kalkıyorum ve bu varlığı görünce o benden, bende ondan korkuyorum. Birden bir isim beliriyor ve "Ur Can" yazısı yazıyor ve onun kollarını öyle bir sıkıyorum ki parçalanıyor ve kaçıyorum, galiba "Ur Can" onun ismi, sonra bir bembeyaz birisini görüyorum ve ondan yardım diliyorum sonrada uyanıyorum. Bu rüyamdan sonra namaz kılmaya başladım. Ancak bu uzun sürmedi, etrafım beyaz ışıklarla çevriliyor (namaz kılarken) saydam varlıklar ancak beyaz yani cam gibi bir şey. Bu varlıkları sürekli arkamda yanımda görüyorum ve önümden şimşek hızından bir şeyler geçiyor. Daha sonra korktum ve namazı bıraktım fakat bu saydam varlık beni bırakmadı. Her yerde yanımda okulda, evde, tuvalette, banyoda, mutfakta yani her zaman yanımda ve bunları yazarken bile sol tarafımda sürekli hareket ediyor fakat ruhani bir şekilde diyeyim, yani saydam. Bu varlığı bir türlü çözemedim sürekli yanımda.

Bundan evvel bu olaylar olmadan 8. sınıfa giderken yani 14 yaşımdayken çok güzel bir rüya gördüm bu rüyamı da yorumlarsanız sevinirim;

Rüyam şöyle,
Evde ailemle (Babam Ben ve Annem) yemek yiyoruz, sonra ben boğuluyorum ve ölüyorum. Bir melek geliyor ve sorguya başlıyor sonra diyor ki seni sorgulamayacağız, anında bir kapının önünde beliriyorum ve bekliyorum. Kapının sağında ve solunda iki bekçi var. Bana kapıyı açıyor ve öyle bir bembeyaz bir ışık geliyor ki kapıdan gözlerim kamaşıyor ve içeride onlarca binlerce hatta milyonlarca kişi var. Ben adım atıyorum ve selam veriyorum "Selamın Aleyküm" diye, hemen sonra bekçiler "Aleyküm Selam" diyor ve içeri giriyorum. Herkes güzel bir hayat sürerken büyük bir sofra kuruluyor ve bu masanın ortasında büyük ve kudretli bir taht var, üstünde arapça ile yazılmış bir kelime "Allah" yazıyor fakat o tahta kimse oturmuyor ve yemek yiyoruz sonra hemen büyük nurdan kudretli ve güçlü bir varlık önümde beliriyor (ayaktayım) öyle güzel bir varlık ki ne desem yanında boş kalır daha sonra dünyada ailemi izliyorum tabii onlar ağlıyor mutsuzlar ben onları gördükçe üzülüyorum ve sonra uyanıyorum.

Arkadaşlar, bu iki sorumu cevaplarsanız sevinirim. Bana doğru cevabı vereceğinizden eminim. Allah'a emanet olun, sağlıcakla kalın..

Not olarak söyleyeyim size evimizin kapısında (giriş) tuhaf yazılar var, sordum anneme hoca yazmış büyüden koruyormuş (bize sürekli büyü yapılır ve bu yapılan büyüler etkisi kaybolunca tekrarlanıyor, kısaca biz temizlik yaparken dolap ile duvar arasında büyü bulduk 4-5 tane bu yüzden dedim.) Galiba bu hocanın yazdığı cin mektubu.

Hiç kimse soruma cevap vermeyecek mi ?

gargibaskan

Banlı Kullanıcı
rüya görmüşssün 15 yaşında varlıklara ilgin artmış aallah aşkına mübarek sence bu doğru olanmı hayır değil sen niye varlıklara ilgi duyuyorsun asdsda korkmuyormusun ayrıca fazla ileri gidersen sana rüya gösterirler uyarı olarak yani uyarırlar karıştırma hiç sana musallat olurlarsa kötü olur

57faruk

Kayıtlı Üye
İlgim arttı derken, hakkında bilgi sahibi olmak için ve haklarında bilgi sahibi olunca da korkum azaldı. Nasıl korunacağımı, ne okuyacağımı öğrendim ve bir şey bilmek de suç değil dimi ?

gargibaskan

Banlı Kullanıcı
yav allah aşkına nasıl korunucan sada mübarek kendin kaşınıyon yap en doğal hakkın ama üsülce dalga geçme edebiyle işini yap sınırı aşma davet yapma haklarında bilgiyi nereden aldın sahtekar medyumlardanmı şeytan hakkında bilgi sahibi olsan ne olur olmasan sen rahmani varlıklarla bilgi edin inşallah belki amacına ulaşırsın :(((

57faruk

Kayıtlı Üye
Kardeş hoca bize bir kaç sayfa korunma şeyleri yazmış ( dua diyemeyeceğim çünkü değişik yazılar yazılı ) bana da bir cevşen gibi bir şey yazmıştı ben onu kaybettim okulda 14 yaşımda ( okulda kaybedince din hocasına sormuşlar hoca açmış bakmış bunu yakın demiş ), 15 yaşımda gelincede böyle şeyler görmeye başladım.

gargibaskan

Banlı Kullanıcı
hevesini inan hiç kırmak istemem mübarek muska zaten çoğu harfler şeytani harflerdir ama rahmani olanlarıda var din hocası ne anlar o işten alah razı olsun din hocası şırnak ilim sahibi hoca paris gibi çok farklı din hocasına bir resin göster sıçar altına öbürü ayet okur neyse bu konu uzun bunları ne sıklıkla görüyosun peki

57faruk

Kayıtlı Üye
Şu aralar rüya felan görmüyorum ama sol tarafımda beyaz saydam cam gibi bir varlık hareket ediyor her yerde yanımda, bu varlığı anlayamadım. Ancak bu varlığı namaz kılmaya başladığım gün görmeye başladım ve şu ana kadar hiç yanımdan ayrılmadı.

ZeberuS

Banlı Kullanıcı
Şu aralar rüya felan görmüyorum ama sol tarafımda beyaz saydam cam gibi bir varlık hareket ediyor her yerde yanımda, bu varlığı anlayamadım. Ancak bu varlığı namaz kılmaya başladığım gün görmeye başladım ve şu ana kadar hiç yanımdan ayrılmadı.
namazdan sonra gözlerini kapat ve içinden hoşgeldin de konuşmak istersen konuşalım de bakalım hazır olduğunu düşünüyosa cevaplar ama enerjisi düşükse sesini sana duyuramaz bir süre