Beynimi yakıcam yardım

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

AmaterasuU

Banlı Kullanıcı
Ben dün yeni animeye başladım 1/2/3 bölüm izledim, anime 6 bölüm yeni çıktı, bugün kalktım 4 5 6 yı izledim fakat 6. bölümü ezbere biliyordum eski bölümlere baktım öyle bir bölüm yok, yer karışıklıgı olabilir mi diye siteye sordum imkansız dediler işin içinden cıkamadım.

kıvep

Banlı Kullanıcı
Yada tam tersi
6. Bölümü hatırladığından değil, 1 2 3 4 ve 5 bölümleri unutmuş olman olabilir. Unutmuş yenden izlemişsindir. Eski dizi ve filmlerde daha önce izlediysek hep en son sahneler akılda kalır.

AmaterasuU

Banlı Kullanıcı
Yada tam tersi
6. Bölümü hatırladığından değil, 1 2 3 4 ve 5 bölümleri unutmuş olman olabilir. Unutmuş yenden izlemişsindir. Eski dizi ve filmlerde daha önce izlediysek hep en son sahneler akılda kalır.
ben izlerken zaten şöyle hissettim 3.bölümde böyle birşey vardı sanki gibi hissettim 3 ü açtım böyle birşey yok yeni cıktı zaten güncel birşey 1 gün bile geçmedi uyandım izledim 123 4 5

kıvep

Banlı Kullanıcı
ben izlerken zaten şöyle hissettim 3.bölümde böyle birşey vardı sanki gibi hissettim 3 ü açtım böyle birşey yok yeni cıktı zaten güncel birşey 1 gün bile geçmedi uyandım izledim 123 4 5
Sakin ol :)
Daha önce izlemişsin demekki, beynin çalışma işkevi insanı şoke eder. Belki , çocukken izlemişsindir, sen unutsunda beynin hatırlar. İzlediğin şeyin adı ne, kaç yılı yapımı? Tv de tr dublaj yayınlananlar, internette altyazıyla güncellenir genelde. Kaç yapımı olduğuna bak, bir mantığı vardır elbetn

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...