Gizlimabet Fal Uygulamamıza Ulaşmak İçin İndir! Hemen Fal Baktır!
Sayfa 3/3 İlkİlk 123
29 sonuçtan 21 ile 29 arası

Konu: Zamanda geriye dönmek

Rep Puanı : 199
    Ettiği Teşekkür
    25
    34 mesaja 99 teşekkür aldı
    Tecrübe Puanı
    14

Alıntı Pesimistanbul Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Bana gore sizinki zamanda yolculuk deil bazi insanlar komaya girdiklerinde hafizasi siline biliyor bana gore sizin gibi gecmisi yasiyorlar ve gecmiste kaliyorlar uyandiklarinda ise gecmisden devam ediyorlar vr kimseyi hatirlamiyorlar bi yerde okumustum adam komadan cikinca ingilizce konusmaya baslamis ama oncedenn bilmiyomus komada olmus tuhaf ama bana insanin baska boyuta gecti fikri ni veriyor ve bu boyut ta bedensiz bir varlik olarak yasiyor insan hisleri guzel hikaye
    Yorumunuz icin tesekkur ederim fakat ne ben ne de bedenim gecmiste kalmadık Ayrica bu olayin gerceklesmesinde dediginiz gibi koma halinin etkisi var zaten. Ama bunun tamamen norolojik olmasi imkansiz ve gülünç gelir bana. Bu onun otesinde birseydi. Sevgiler..

''Ben'' 'den git, ''Ona'' gel..

2. 2 kişi karatay üyemize teşekkür etti:
    Pofuduk Kartal (18.05.2018), Vinctus (12.12.2015)

Rep Puanı : 7
    Ettiği Teşekkür
    1
    1 mesaja 3 teşekkür aldı
    Tecrübe Puanı
    11

Benimde başımdan buna benzer bir şey geçti daha doğrusu bunu birkaç kez yaşadım. Ancak ben geçmişi değil, geleceği görmüştüm. 2010 yılıydı. Yorucu bir günün sonunda yatağa uzanmıştım. Sırt üstü uzandım ve tavandaki bir noktaya odaklandım. Daha sonra bedenimin ters pozisyonda olduğunu düşünmeye çalıştım. (Sırt üstü yatıyorsunuz, fakat sanki ayak uçlarınızda kafanız var kafanızın olduğu yerde ayaklarınız varmış gibi) Bir müddet bunu beynime kabul ettirmeye zorladım. Israrla ters yattığımı düşündüm ve o an birde karın bölgemde bir ağrı oldu. Ve kulaklarımdan çınlama sesi geliyordu. Etrafıma baktım ve her şey dönüyordu. Hatta gerçekliğini teyit etmek için kendimi çimdikledim. Rüya değildi ve gerçekti. Her yer beyaz bir renk aldı. Gözlerim kapandı ve tekrar açtığımda bir caddede idim. Şaşkınlıkla etrafı incelerken birden karşıdan beyaz spor bir araç geldi. Son anda kenara çekildim. Araba hızla yanımdan geçti arkasından baktım ve gümüş apple logosunu gördüm. "Vay be apple araba üretti ha?" diye geçirdim. Sonra karşıdan 15-17 yaşlarında bir çocuk geldi. Ve ona "Hangi yıldayız?" dedim. Bu soruyu sormam onu şaşırtmış olmalı ki cevap vermeden önce beni baştan aşağı süzdü. Şaşkınlığını anlamıştım. "2036. İyi misin ?" dedi. şaşırmıştım ve sevinmiştim. Açıkçası ben geçmişi özleyen bir insan olarak gelecekten çok geçmişe gitmek isterdim. Lise dönemime tekrar dönmeyi çok istiyorum. Sonra o çocuğa buraya astral yolculukla geldim. Ve her an fiziki bedenime geri dönebilirim. Bana bilgi vermelisin dedim. "Ne saçmalıyorsun, sen gerçeksin ve fiziksel olarak burdasın" dedi. Daha sonra iyi kendim keşfe çıkarım dedim ve arkamı döndüm. arkamdan "dikkat et" diye bağırdı. karşıdan hızla gelen araç bana çarptı. kafamı vurdum ve gökyüzüne baktım. Yavaş yavaş kararıyordu. Daha sonra yine çınlama sesi geldi ve daha sonra buruşturulmuş poşet sesi geldi. Sıçrayarak uyandım. Uyanır uyanmaz bedenimde morluklar olduğunu gördüm. Ruhumuz çok güçlüdür ancak beden o kadar değildir. Dolayısıyla yapmış olduğum yolculuk ruhuma bir zarar vermemişti bedene dönünce bedenim o yoğun enerjiye dayanamadı ve tepkime verdi. iki gün kendime gelemedim. 4 yıl sonrada Apple'ın araba üreticiliğine başladığı haberi görünce şok olmuştum.

4. 3 kişi spielberg üyemize teşekkür etti:
    karatay (22.11.2015), Pofuduk Kartal (18.05.2018), Vinctus (12.12.2015)

Rep Puanı : 199
    Ettiği Teşekkür
    25
    34 mesaja 99 teşekkür aldı
    Tecrübe Puanı
    14

Alıntı spielberg Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Benimde başımdan buna benzer bir şey geçti daha doğrusu bunu birkaç kez yaşadım. Ancak ben geçmişi değil, geleceği görmüştüm. 2010 yılıydı. Yorucu bir günün sonunda yatağa uzanmıştım. Sırt üstü uzandım ve tavandaki bir noktaya odaklandım. Daha sonra bedenimin ters pozisyonda olduğunu düşünmeye çalıştım. (Sırt üstü yatıyorsunuz, fakat sanki ayak uçlarınızda kafanız var kafanızın olduğu yerde ayaklarınız varmış gibi) Bir müddet bunu beynime kabul ettirmeye zorladım. Israrla ters yattığımı düşündüm ve o an birde karın bölgemde bir ağrı oldu. Ve kulaklarımdan çınlama sesi geliyordu. Etrafıma baktım ve her şey dönüyordu. Hatta gerçekliğini teyit etmek için kendimi çimdikledim. Rüya değildi ve gerçekti. Her yer beyaz bir renk aldı. Gözlerim kapandı ve tekrar açtığımda bir caddede idim. Şaşkınlıkla etrafı incelerken birden karşıdan beyaz spor bir araç geldi. Son anda kenara çekildim. Araba hızla yanımdan geçti arkasından baktım ve gümüş apple logosunu gördüm. "Vay be apple araba üretti ha?" diye geçirdim. Sonra karşıdan 15-17 yaşlarında bir çocuk geldi. Ve ona "Hangi yıldayız?" dedim. Bu soruyu sormam onu şaşırtmış olmalı ki cevap vermeden önce beni baştan aşağı süzdü. Şaşkınlığını anlamıştım. "2036. İyi misin ?" dedi. şaşırmıştım ve sevinmiştim. Açıkçası ben geçmişi özleyen bir insan olarak gelecekten çok geçmişe gitmek isterdim. Lise dönemime tekrar dönmeyi çok istiyorum. Sonra o çocuğa buraya astral yolculukla geldim. Ve her an fiziki bedenime geri dönebilirim. Bana bilgi vermelisin dedim. "Ne saçmalıyorsun, sen gerçeksin ve fiziksel olarak burdasın" dedi. Daha sonra iyi kendim keşfe çıkarım dedim ve arkamı döndüm. arkamdan "dikkat et" diye bağırdı. karşıdan hızla gelen araç bana çarptı. kafamı vurdum ve gökyüzüne baktım. Yavaş yavaş kararıyordu. Daha sonra yine çınlama sesi geldi ve daha sonra buruşturulmuş poşet sesi geldi. Sıçrayarak uyandım. Uyanır uyanmaz bedenimde morluklar olduğunu gördüm. Ruhumuz çok güçlüdür ancak beden o kadar değildir. Dolayısıyla yapmış olduğum yolculuk ruhuma bir zarar vermemişti bedene dönünce bedenim o yoğun enerjiye dayanamadı ve tepkime verdi. iki gün kendime gelemedim. 4 yıl sonrada Apple'ın araba üreticiliğine başladığı haberi görünce şok olmuştum.
    Benimkiyle tek fark siz gelecegi yasamissin cok etkilendim. Siz geri geldiginiz zaman uyudugunuzu saniyormuydunuz yoksa bunun az once yasadiginiz bir olay olarak mi kabul ettiniz? Ve de morluklar vucudunuzun neresindeydi?

''Ben'' 'den git, ''Ona'' gel..

6. karatay Üyemize teşekkür edenler:
    Pofuduk Kartal (18.05.2018)

Rep Puanı : 3
    Ettiği Teşekkür
    1
    1 mesaja 1 teşekkür aldı
    Tecrübe Puanı
    8

Geçmiş olsun. Ben de Astral seyahat yaptığınızı düşünüyorum. Biraz araştırdım ve Astral seyahat ile geçmişe gitmek mümkün. Hatta gidip seneler boyu geçmişte kalıp geri dönenler de var. Tabi mental olarak gittiği için bedeni ile asıl yaşı tutmuyor.

Yer
    bursa
    Rep Puanı : 1
    Ettiği Teşekkür
    0
    0 mesaja 0 teşekkür aldı
    Tecrübe Puanı
    8

Bence Olabilir ama ilginç geldi

Yer
    Istanbul
    Rep Puanı : 63
    Ettiği Teşekkür
    36
    22 mesaja 29 teşekkür aldı
    Tecrübe Puanı
    22

Şeyhını Allah ile karıştırmışsın galiba sen dostum bu söz kabul edemez.
    Bunun haricinde anlattığınız deneyimler beni çok heyecanlandırdı, Allah nasip eder mi bilmiyorum ama deneyeceğim inşAllah, hem astral olarak hemde şu resim taktiğini teşekkür ederim ve konuyu açan arkadaşa geçmiş olsun Allah sizi korusun .

Ne kötü bir zaman da yaşıyoruz,
    Etrafta ne kadar çok kirli ruhlar var.
    Bu ne hastalıktır boğuşuyoruz,
    Kimse hesap etmiyor benim de anam , bacım var.

B.E.D

Rep Puanı : 1
    Ettiği Teşekkür
    0
    0 mesaja 0 teşekkür aldı
    Tecrübe Puanı
    8

Geçmíş olsun,

Rep Puanı : 5
    Ettiği Teşekkür
    0
    1 mesaja 2 teşekkür aldı
    Tecrübe Puanı
    2

Guzel hikayeler bu forumda okudugum en net anlatim olmus.tabi ben doga ustu hic birseye inanamadigim icin bilincalti birseyler yasamis olma ihtimalinide dusunuyorum.tabiki bilimin ulasamadigi yerler yada bu isin gercek olma ihtimali yok degil.fakat bu size hafizanizin oynadigi bir oyunda olabilir.su an doga ustu olabilecek herseyi dinler dahil arastiriyorum.elle tutulur bir sey yok yada supheli.

Rep Puanı : 21
    Ettiği Teşekkür
    40
    10 mesaja 10 teşekkür aldı
    Tecrübe Puanı
    5

Alıntı koyumelek Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Geçmiş olsun. Ben de Astral seyahat yaptığınızı düşünüyorum. Biraz araştırdım ve Astral seyahat ile geçmişe gitmek mümkün. Hatta gidip seneler boyu geçmişte kalıp geri dönenler de var. Tabi mental olarak gittiği için bedeni ile asıl yaşı tutmuyor.
    Biraz acabilirmusiniz konuyu?Cok ilgimi cekti.

Sayfa 3/3 İlkİlk 123

Konu Bilgileri

Users Browsing this Thread

Şu an 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 konuk)