Paranormal suikast

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

çölrüzgarı

Banlı Kullanıcı
Birinin büyü yoluyla ölümüne sebep olsak bu kusursuz suç olmaz mı, devlet bunu nasıl bulacak hep merak etmişimdir ama meraktan öteye gimez tabi. ALLAH muhafaza eylesin yani devletin paranormal araştırma ekipleri yok mu bunu çok merak ediyorum.

fransula

Kayıtlı Üye
önemliyse devlet medyumlarının kullanır bulurlar sen 50 tane varlıkla banka soy türkiyeyi bilmem ama cıa mosat falan 50 + seni anında mıhlar amk asdasdsad

Lütfen kullandığınız kelimelere dikkat edin. Bu site diğer siteler gibi değildir. Gayet seviyeli ve düzeyli bir iletişim söz konusudur.

dmkol

Kayıtlı Üye
İş
Web Master
Birinin büyü yoluyla ölümüne sebep olsak bu kusursuz suç olmaz mı, devlet bunu nasıl bulacak hep merak etmişimdir ama meraktan öteye gimez tabi. ALLAH muhafaza eylesin yani devletin paranormal araştırma ekipleri yok mu bunu çok merak ediyorum.
Standart yargı önünde elbette kusursuz suç olur. Yapanı bilseniz de bulsanız da yargılayamazsınız. Ancak illegal biçimde karşı hareket yürütürsünüz,yani günümüzde istihbarat servislerinin bir çok konuda zaten bol bol yaptığı biçimde. Paranormal meseleler dışında, istihbarat servislerinin özel birimlerinin aralarında bazen yaşadığı uç olaylar tamamen hukuk dışı kaldığından, mecburi karşılıklı örtbas söz konusudur. Bu tür durumların binde biri, o da farklı biçimde halkın bilgisine yansır.
Kişisel saldırılara hiç girmiyorum zira baş edilemez, ülkenin yarısı hapse girer büyü vs. sebebiyle. Gelelim paranormal askeri/gizli servis türü saldırılara. Bu konuda Sovyetler zamanı Rusya ve soğuk savaş dönemi Abd, İngiltere, Almanya (II. Dünya Savaşı), Çin, Macaristan, Japonya dışında hatırladığım resmi birim yok. Şimdi var ama resmi olarak yok, eskiden vardı. Yani şuan devletlerin askeri veya istihbari kadrolarında, paranormal vs. yazmaz. Haliyle ülkemizde de böyle bir birim yok.
Ülkemizde bu iş çok sağlıksız ve saçma ilerliyor. Devletin çeşitli kademelerinde ve birimlerinde görevli olan personeller, kişisel veya küçük birim grupları şeklinde, yakın oldukları tarikatlara veya çok yönlü araştırmalarla güvendikleri medyumlara majisyenlere danışırlar. Bu sistematik olmadığı gibi, ne maaş, ne sigorta, ne resmi yazı gibi devlet desteği olmayan tamamen kırılgan ve sürdürülebilir bir strateji çalışması olmadan işleyen topal aksak, adı konmamış bir sistem var.
Bu anlattığım haricinde sistematik bir çalışma şimdiye kadar var olmuşsa bile, belki Genelkurmay Özel Harp Dairesi kapsamında değerlendirilmiş olabilir. Kaldı ki böyle bir şey varsa bile yeterli olmayacağına dair hislerim ve düşüncelerim var buna pek girmeyeceğim.
Kısaca devletimizin bu işler için ne resmi bir birimi, ne bir çalışması ne de düşüncesi yok. Bu işleri bazı tarikat ehli ve majisyene danışmakla sınırlı tutuyorlar. Ne bilimsel bir çalışma ne de bir çaba olduğunu sanmıyorum günümüzde.
Bu tür bir birim veya çalışma için, önce bir enstitü ve/veya üniversitede kürsü oluşturulmalıdır. İlgili personelin buradan eğitim alması gerekir. Dünya çapında onlarca üniversite geçmişte ve günümüzde açık açık bu tür bölümlere sahiptir. Şüphe yoktur ki bugün bazı iki yüzlülerin dalga geçtiği bu konular, bazı üniversitelerde ciddi labaratuvar çalışmalarıyla, bulunduğu ülkenin farklı birimlerinin personeline de katkı sağlamaktadır.

Nasıl ki bir düzenli ordunun keskin nişancı ihtiyacını o ülkenin en iyi geyik avcılarına emanet etmek absürd olursa, bu işler de ne kadar iyi olursa olsun hacıyla, hocayla, şeyhle, majisyenle, medyumla halledilmeye çalışılması da o derece absürd oluyor.

kıvep

Banlı Kullanıcı
Biliyormusun, aslında tam tersi, suçu yakalayan değil suça yardım edenler ve var. Yani, suçlu yakalama diye tabir ettiğiniz kısım azınlık kalır, biireysel olarak yardım eden vardır ama ekip olmak istemezler çünkü herkesin kendine göre değer yargısı doğru görüşü var sırf para için uyum sağlamak zor,. Hemde suçlu diye başka bir psişikle yada majisyenle zıtlaşacak kişi yoktur,.

karatay

Kayıtlı Üye
Cesed otopsiye gider, kalp krizi teşhisi konulur ve dosya kapatılır. Olay bundan ibaret diyebilirim.

yare-i yarim

Moderator
İş
Sanatsal tablolar oluşturmak/Mutfak eşyaları dalında ticaret
Bu pek mümkün değil paranomal istihbarat ağı kurulduğunu biraz bilinen birşey ama suçların ıspat edilip cezalandırılması konusunun hayata geçmesi biraz zor birşey sanırım

çölrüzgarı

Banlı Kullanıcı
temennim inşallah mümkün olur olmasada allahın adaleti çok çetindir bire on misli teşekkür ederim bilgilendirdiğiniz için hayırlı akşamlar

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...