Gizlimabet Fal Uygulamamıza Ulaşmak İçin İndir! Hemen Fal Baktır!

Sonuçlar: Video işe yarıyor mu?

Katılımcı sayısı
39. Sizin bu Ankette oy kullanma yetkiniz bulunmuyor
  • Evet

22 56,41%
  • Hayır

17 43,59%
Sayfa 1/2 12 SonSon
19 sonuçtan 1 ile 10 arası

Konu: Üçüncü göz çakranızı açmak için özel ses dalgaları. (Binaural Beats)

Yer
    TR
    Rep Puanı : 119
    Ettiği Teşekkür
    251
    40 mesaja 57 teşekkür aldı
    Tecrübe Puanı
    21

Standart Üçüncü göz çakranızı açmak için özel ses dalgaları. (Binaural Beats)

Merhaba arkadaşlar üçüncü göz çakramızı uyandırmak ve çalıştırmak için sizinle bir video paylaşmak istiyorum. Öncelikle şunu söylemeliyim ki bu video binaural ritim dediğimiz özel ses dalgalarıyla hazırlanmıştır. Bu ritim dinlendiği sürece beyin dalgalarını değiştirir. Binaural dalgalar ağrısı olan birini ağrılarını hafifletmekte, uyumada, meditasyonda ve astral seyahatte yardımcı olmaktadır. Video bizim üçüncü göz çakramızın uyanmasını sağlayan ses dalgalarıyla hazırlanmış olup olumlu sonuçlar alınmıştır. Video'yu kendim hazırlamadım jbittersweet isimli YouTube kullanıcısından alıntı yaptım. Gözlerinizi kapatmanız ve daha iyi sonuçlar alabilmek için kulaklık kullanmanız gerekmektedir.
    NOT: Eğer dinlerken baş ağrısı, uykulu hal, alın bölgesinde karıncalanma hissederseniz bu iyiye işarettir ve üçüncü çakranızın açılmaya başladığının habercisidir. Sevgiyle kalın...

2. 4 kişi Parpsikolog üyemize teşekkür etti:
    AronArcher (10.05.2015), arzuhal (08.04.2017), Nyx25 (09.05.2015), TuaJJ (10.05.2015)

Yer
    Harikalar Diyarı
    Rep Puanı : 7
    Ettiği Teşekkür
    43
    3 mesaja 3 teşekkür aldı
    Tecrübe Puanı
    17

sevgili parpsikolog öncelikle paylaştığın video için teşekkürler ben denedim kişisel deneyimlerimi kimseyi etkilememek adına paylaşmıyacam sadece sen yazdığın için belirtiyorum karıncalanmalar ya da hafif bir baş ağrısı durumu oluştu umarım gerçekten etkili olmuştur çünkü 1 saat 40 dakika boyunda meditasyon halindeydim nasıl geçtiğini bile anlamadım sadece sormak istediğim şey şu bunu sürekli tekrarlayacak mıyız belirli bi gün ya da tekrar sayısı var mı tekrar teşekkür ederim
    sevgi ışık ve şifa seninle olsun

4. Nyx25 Üyemize teşekkür edenler:
    Parpsikolog (10.05.2015)

Yer
    TR
    Ettiği Teşekkür
    251
    Tecrübe Puanı
    21

Alıntı Nyx25 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    sevgili parpsikolog öncelikle paylaştığın video için teşekkürler ben denedim kişisel deneyimlerimi kimseyi etkilememek adına paylaşmıyacam sadece sen yazdığın için belirtiyorum karıncalanmalar ya da hafif bir baş ağrısı durumu oluştu umarım gerçekten etkili olmuştur çünkü 1 saat 40 dakika boyunda meditasyon halindeydim nasıl geçtiğini bile anlamadım sadece sormak istediğim şey şu bunu sürekli tekrarlayacak mıyız belirli bi gün ya da tekrar sayısı var mı tekrar teşekkür ederim
    sevgi ışık ve şifa seninle olsun
    Öncelikle cevabın için teşekkür ediyorum ve olumlu sonuç almana çok sevindim. Bana soracak olursan her gün dinlemeni önermiyorum çünkü beyin dalgalarını değiştiren bir ses frekansından bahsediyoruz. 2-3 günde bir dinleyebilirsin. Tabi ki düzenli olarak meditasyon yapmayı eksik etme. Yavaş yavaş açılacaktır, deneyenlerin hepsi olumlu sonuç aldı ben de dahil. Şunu da belirtmek istiyorum videoyu sonuna kadar dinlemek zorunda değilsin. 10-30 dakika arasında dinlemen bile işe yarayacaktır. Sevgi ve ışıkla kal

6. Parpsikolog Üyemize teşekkür edenler:
    Nyx25 (10.05.2015)

Rep Puanı : 9
    Ettiği Teşekkür
    9
    4 mesaja 4 teşekkür aldı
    Tecrübe Puanı
    23

Merhaba binural beats çok önemli bir konudur.Acaba bu ses dalgalari güvenli midir? Bilginiz var mi ? Malum istedikleri gibi hazielamalari mümkün.

8. p0l3m1ck8 Üyemize teşekkür edenler:
    Parpsikolog (12.05.2015)

Yer
    Pleiades
    Rep Puanı : 414
    Ettiği Teşekkür
    117
    126 mesaja 174 teşekkür aldı
    Tecrübe Puanı
    24

Bu tür konularda güvenilirlik çok önemli. Zararlı olmadığından %100 eminsiniz değil mi?

"Neden ben?" diye sordum Tanrı'ya. Bir şey söylemedi.
    Güldüm ve yıldızları izledim. Yaşamak güzeldi...

10. AngeloftheLord Üyemize teşekkür edenler:
    Parpsikolog (12.05.2015)

Yer
    TR
    Ettiği Teşekkür
    251
    Tecrübe Puanı
    21

Alıntı p0l3m1ck8 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Merhaba binural beats çok önemli bir konudur.Acaba bu ses dalgalari güvenli midir? Bilginiz var mi ? Malum istedikleri gibi hazielamalari mümkün.
    Alıntı yaptığım kişi işinin eridir. Kendim de dinliyorum, hiç bir sorunla karşılaşmadım. Videoyu koyan kişi bizzat kendisi hazırlamış. Dediğim gibi şu ana kadar hiç bir sorunla karşılaşmadım, hatta olumlu sonuçlar aldım. Yine de risk almak istemiyorsanız dinlemeyiniz. Ben kendimde bir sorun yaratmadığı için siteye bu konuyu açtım. Kimseyi riske atmak istemem, sevgiyle kalın.

Yer
    TR
    Ettiği Teşekkür
    251
    Tecrübe Puanı
    21

Alıntı AngeloftheLord Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Bu tür konularda güvenilirlik çok önemli. Zararlı olmadığından %100 eminsiniz değil mi?
    Ben hiç bir zararını görmedim şu ana kadar. Hatta buraya koymadan önce baya düşündüm, güvenilirliğini araştırdım. Kimseye zarar vermesini istemem. Zaten videoyu hazırlayan kişi kesinlikle güvenilir biri ve işinin eri. Risk almak istemiyorsanız ya da bu konuda endişeliyseniz dinlemeyebilirsiniz. Sevgiyle kalın.

Rep Puanı : 9
    Ettiği Teşekkür
    9
    4 mesaja 4 teşekkür aldı
    Tecrübe Puanı
    23

Alıntı Parpsikolog Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Alıntı yaptığım kişi işinin eridir. Kendim de dinliyorum, hiç bir sorunla karşılaşmadım. Videoyu koyan kişi bizzat kendisi hazırlamış. Dediğim gibi şu ana kadar hiç bir sorunla karşılaşmadım, hatta olumlu sonuçlar aldım. Yine de risk almak istemiyorsanız dinlemeyiniz. Ben kendimde bir sorun yaratmadığı için siteye bu konuyu açtım. Kimseyi riske atmak istemem, sevgiyle kalın.
    Bilgi için teşekkürler.

14. p0l3m1ck8 Üyemize teşekkür edenler:
    Parpsikolog (13.05.2015)

Rep Puanı : 7
    Ettiği Teşekkür
    25
    3 mesaja 3 teşekkür aldı
    Tecrübe Puanı
    15

gözler kapanmasa olmuyor mu acaba tesekkürler paylasima

Yer
    TR
    Ettiği Teşekkür
    251
    Tecrübe Puanı
    21

Alıntı zemanek Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    gözler kapanmasa olmuyor mu acaba tesekkürler paylasima
    Siz kendinizi nasıl rahat hissederseniz öyle yapabilirsiniz, önemli olan sizin rahatlığınız. ama bana soracak olursanız gözlerinizi kapatmanız daha iyi olur. Sevgi ve Işıkla

Sayfa 1/2 12 SonSon

Konu Bilgileri

Users Browsing this Thread

Şu an 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 konuk)