Üçüncü göz çakranızı açmak için özel ses dalgaları. (Binaural Beats)

Fortis.et.Liber

Kayıtlı Üye
İş
Üniversite Öğrencisi
Düzenli bir şekilde deneyimlediniz ve sonuç aldınız mı? Yoksa sırf paylaşmak için mi paylaştınız? Sonuçta benim beyin dalgalarımın düzenini bozan ve yanlış amaçlar uğruna oluşturulmuş bir ses videosuda olabilir.. Teşekkürler..

Murat Dülger

Kayıtlı Üye
Düzenli bir şekilde deneyimlediniz ve sonuç aldınız mı? Yoksa sırf paylaşmak için mi paylaştınız? Sonuçta benim beyin dalgalarımın düzenini bozan ve yanlış amaçlar uğruna oluşturulmuş bir ses videosuda olabilir.. Teşekkürler..
ben bir tane dinlemistim faydasini görmüsütüm ama bunu dinlemedim

Lewi

Kayıtlı Üye
Bence 3. Gözü bir insan kendi uğraşlarıyla aktif hale getiremez ki, bu sesi bir hile olarak görüyorum. 3. Gözün üst boyuttaki varlıklar tarafından açıldığını düşünüyorum.

saklıkalsın

Kayıtlı Üye
S*x dalgası olsa bile gene bu şekilde açılmaz onlar. O kadar kolay değil. Öyle müzik dinleyerek açabileceğini düşünenler şöyle yavaştan çıksınlar.

Ü

Üye silindi 58480

3. Gözün açılması Jack pot gibidir. Kol çevrildikten sonra 4 döngünün de aynı meyveyi göstermesi gerekir.

Müzik, üzerlik tohumu, karanlık ortam, zikir vs bunların sadece 1 cehedidir. Faydasını verir ama iş bitirmez. Jack pot gibi 1 , 2 donguye kadar cikarsiniz mekanizma basa sarar. İnsan ise iç içe geçmiş döngü katmanlarından oluşur. Butun katmanlarının her birinin gereksinimi ayridir.

Benim tavsiyem zifiri karanlıkta kalın. Kapkaranlık demiyorum, ZİFİRİ KARANLIK diyorum. Boylece beyin , gozlerin acik vaziyette iken bile kör olduguna hukum edecek ve 6. Hissi devreye sokacaktir. Gozler acik kapali farketmez zifiri karanlikta etkisini yitirir. Ay isigi bile girmemelidir bu pratik icin. Karanlik icinde golgeler ve mobilya kenarlari bile kordine edici olarak gorulemez olmalidir. Boylece beyin reaksiyon vermeyen gorme merkezini tahliye eder ve 3. Goz survivor modu aktive edilerek acilir.

Kazalarda gozlerini kaybedenlerin sezgiselligi bu yuzden dogal yoldan olusur. Epifiz bezi herseyi devralir cunku ve hakikat vizyonuna girer.

Ü

Üye silindi 56746

3. Gözün açılması Jack pot gibidir. Kol çevrildikten sonra 4 döngünün de aynı meyveyi göstermesi gerekir.

Müzik, üzerlik tohumu, karanlık ortam, zikir vs bunların sadece 1 cehedidir. Faydasını verir ama iş bitirmez. Jack pot gibi 1 , 2 donguye kadar cikarsiniz mekanizma basa sarar. İnsan ise iç içe geçmiş döngü katmanlarından oluşur. Butun katmanlarının her birinin gereksinimi ayridir.

Benim tavsiyem zifiri karanlıkta kalın. Kapkaranlık demiyorum, ZİFİRİ KARANLIK diyorum. Boylece beyin , gozlerin acik vaziyette iken bile kör olduguna hukum edecek ve 6. Hissi devreye sokacaktir. Gozler acik kapali farketmez zifiri karanlikta etkisini yitirir. Ay isigi bile girmemelidir bu pratik icin. Karanlik icinde golgeler ve mobilya kenarlari bile kordine edici olarak gorulemez olmalidir. Boylece beyin reaksiyon vermeyen gorme merkezini tahliye eder ve 3. Goz survivor modu aktive edilerek acilir.

Kazalarda gozlerini kaybedenlerin sezgiselligi bu yuzden dogal yoldan olusur. Epifiz bezi herseyi devralir cunku ve hakikat vizyonuna girer.
Zifiri karanlığı nasıl elde edeceğiz? :) göz bandı işe yarar belki.

Ü

Üye silindi 58480

Goz bandi da iyi ama bilincalti o zaman gozlerinizin kor olduguna inanmaz.

Sizin ne yapip edip bilincaltinizi kor oldugunuza inandirmaniz lazim. O da dedigim gibi zifiri karanlikta kalmaktir.
Boylece saga bakar sola bakar hic bir isik ve kararti gecisleri goremezsiniz.

Elinizi sol gozunuze degdirmeye calisirken, agziniza ya da burnunuza degdirirsiniz. Kordinasyonunuzu bile bozmalisiniz. ISte bu hale geldiginizde gozleriniz oyle bir zorlayarak gormeye kasar ki, en ufak bir isik sizintisi aramaya calisirsiniz. Mobilya kenarlariin karartilarini sevmeye calisirsiniz. Ama baramadiginizda gozlerinizi artik takip edemezsiniz. Gozleriniz tam anlami ile islevsizlesmistir.

Bu size iki sekilde olumlu yansir

1- Gece karanliginda ve ay isiginda kediler gibi keskin goruye sahip olursunuz. Evde elektrikler gittiginde kimse onunu goremezken siz etrafi gorebilirsiniz.

2- Bu zifiri karanlik ortamda vakit gecirmeye devam ederseniz beyin 3. gozu artik devreye sokar. KAranlikta salgilanan hormonlar ise sizi beyin reaksiyonlari yasatir ve beyninizin farkli islevlerini farketmeye baslarsiniz.

Tabi karanlikta kalmak guc icinde isiktan da maximum yararlanmayi gerektirir. Isigi gun icinde ne kadar cok toplarsaniz gece karanlik o kadar zifiri olur. Zitliklarin arasini acabildiginiz kadar acmalisiniz. Beyin bu sekilde kendisini gelistirir. Kiyas beyni gelistiren tek ilimdir. Beyin baska turlu fonksiyonelligini koruyamaz.