Ayetel Kürsü'nün özel formülü....

aris

Kayıtlı Üye
Gece Saat 11 den 5 e kadar okunmalı

1. Gün 50 defa okunacak
2. Gün 170 defa okunacak
3. Gün 220 defa okunacak
4. Gün 313 defa okunacak
5. Gün 50 defa okunacak
6. Gün 170 defa okunacak
7. Gün 313 defa okunacak
Yukarıda formülü verilen Ayetel Kürsü'nün azemetini kısaca belirtmiş olayım hallolması gereken bir işin varsa ,ayrı ayrı bulunan eşlerin birleşmesi için, canına ve malına zarar veren düşmanın helak olması için,kayıp olan bir yiğidin geri gelmesi için, bu ismi geçen Ayetel Kürsüyü mecbur kalmadıkca sakın başvurma...Manevi cezası şiddetlidir...

Caferi Sadık yıldızname kitabından alıntı...

lunatic

Kayıtlı Üye
bu formül yasak mıdır yani?açıklayabilir misiniz biraz?

aris

Kayıtlı Üye
hayır yasak degil .sadece hayırlı dualar için okunmalı...örnek evli bir adamın karısını terketmesi gibi kötü amaçlı yada bir kişinin işleri ters gitsin diye okunmamalı anlamında...

lunatic

Kayıtlı Üye
açıklamanız için çok teşekkürler tabii formül içinde...sevgiler

crowley

Kayıtlı Üye
İş
kulluk
ayetel kürsi gerçektan çok yararlı bir sure-i şerif binbir türlü havvası var ben en çok korunma dairesini kullanıyorum

paylaşım için çok teşekkürler emeğinize sağlık

ayca

Kayıtlı Üye
benimde ilgimi çekti manevi cezası şiddetlidir dediniz ben sevdiğimin geri dönmesi için okumak istesem uygun olurmu? Abdestli okumak şartmı

crowley

Kayıtlı Üye
İş
kulluk
her türlü hacet için uygundur abdestli olunması şarttır !

hira

Kayıtlı Üye
Ayetel kürsü yü dilimden düşürmem,yürekten inanarak okuduğum bir rüyadır.

Abdestli olarak mı okumamız gerek?
Manevi ceza derken,bir kişinin bana gelip gitmesini aramasını istemiyorum.Bunun için okunur mu?

Huzun

Kayıtlı Üye
Peygamber Efendimiz Bir Hadislerinde;

Günlerin En Hayırlısı Cuma, Kelamın En Hayırlısı Kuran, Kuran'ın En Büyük Suresi Bakara Suresi Bakara Suresinin En Büyük Ayeti AYETEL KÜRSÜ dür

Diye Buyurmuştur

Ayet'el-kürsi'nin Fazileti

Sabahları AYET'EL KÜRSİ 'Yİ okumak :

Sabahleyin yatağından kalkıp abdest alarak 1 veya 3 kere Ayetel kürsi'yi okuyan kimse o gün akşama kadar şeytan ve ve insan şerrinden emin ve mahfuz olur Akşam namazından sonra okuyan kimse sabaha kadar Cenab-ı Vacibü'l -Vucud hazretlerinin hıfz-u semedanisinde bulunur

AYET'EL-KÜRSİ'Yİ cuma günü okumanın fazileti :

Cuma günü sabah namazından evvel abdest alıp tenha bir mahalde kıbleye karşı diz üzerine oturup 313 defa Ayet'el- kürsiyi okuduktan sonra "Ya Rabbe'l- Aziym! bu ayet-i kerime hürmetine, 313 ehl-i bedir ve 313 ehsab-ı Talut hürmetine muradımı ihsan buyur" diye dua eden kimsenin maksat ve meramı hasıl olur biiznillahi teala

AYET'EL-KÜRSİ'Yİ gece okumanın fazileti :

Ayet'el-kürsi'nin harfleri 170 tir, gece yarısında tenha bir yerde oturup kıbleye mütevec-cihen 170 defa ayet'el-kürsiyi okuduktan sonra Cenab-ı Allah'dan her hangi bir muradının hasıl olmasını talep ve niyaz eden kimseye Hak Teala ve Tekaddes Hazretleri dilediği, isdediği şeyi o kimseye lutfundan ve kereminden ihsan buyurur

AYET'EL-KÜRSİ'Yİ yatarken okumanın fazileti :

Rüyasında korkunç şeyler gören kimse, yattığı zaman 3 defa (Euzü billahi mineşşeytanir raciym ) deyip 3 kere Ayel'el-kürsi'yi okusun ve ( Ve La yeudühü hıfzuhüma ve hüvel aliyyül azıym ) kavl-i şerifine geldiği zaman bunu 3 defa tekrar etsin, sonra yatsın, artık o gece korkunç ve taciz edici şeyler görmez, rahat ve sakin olarak uyur Biiznillahi Teala

Ayetel kürsü yü dilimden düşürmem,yürekten inanarak okuduğum bir rüyadır.

Abdestli olarak mı okumamız gerek?
Manevi ceza derken,bir kişinin bana gelip gitmesini aramasını istemiyorum.Bunun için okunur mu?
abdestli okumak faydali bence abdessiz okunmaz

ayperisi

Kayıtlı Üye
Ben bunun ayetel kürsü nün hadimini çağırmak için yapıldığını okumuştum:rolleyes:

hira

Kayıtlı Üye
Ayetel kürsinin hadimini çağırmak ne demek?

CREEPA

Banlı Kullanıcı
Türkçe anlamı:
hizmet eden, hizmet edici; yarayan, yarar. Kisacasi Cogu Ayetlerin görevlileri vardir.Bunlar bir cesit varlik kimine göre cin kimine göre melek.Ayetin özel bir sifresi vardir,eger bunu cözebilip sonrasinda yapacaginiz oldukca zor olan uygulamalarda ayakta durmasini becerebilirseniz bu varlik sizinle kontaga gecer.

hira

Kayıtlı Üye
Şifresini nasıl çözeceğim ki? Oldukça zor olan uygulamalar derken? Benimle kontağa geçip bana ne yapacak?
Allah Allah neler varmış.:rolleyes:

serap

Kayıtlı Üye
bende Ayet`el_kürs`iyi dilimden düsürmem sikintidan kurtulmak ve sevinincede sükretmek icin okurum verdiginiz bilgiler icin tesekkürler

BLOTKHAYSER

Banlı Kullanıcı
İş
?
sayılar vakıtler sayılar

neden bırıde cıkıp demıyorkı emınım

hayır boyle olursa kabul olur boyle yaparsan daha cok kabul olur

mantıksız

allahla dost olamamanın sonucları bunlar

bataklıktan kurtulup sadece dua edelım sayılara kuruntulara takılmadan sevgı ıle dua edelım

aura

Banlı Kullanıcı
arkadaslar ayetel kursıyı cok okudugun zaman surenın hadımlerı gelıyomus dogrumu??:eek:

mavilim

Kayıtlı Üye
görünce yazmak istedim.ben bu formülü aylar önce denedim.ilk gece 50 adet okudum yattım.gece çok kötü bir şekilde uyandım.annem babam başımdaydı.çok ama çok korktum ve bıraktm...elbette herkeste böle olmaz ama bana ii gelmedi.umarım okuyanların istekleri gerçekleşir.

forgetfull

Kayıtlı Üye
uzaktakı sevgılının gelıp barısmak ıcın okunabılır mı evlılık ıcın fılan sakıncası var mı