Ayetel Kürsü'nün özel formülü....

aşikar16

Kayıtlı Üye
aris çok sevindim.
Allah dualarını daim ettirsin.

merak ettiğim şey hangisi denedin.
piskopat ark. dediği formulü mü denedin?

Osiris

Kayıtlı Üye
Peki kişi namaz kılmıyorsa,bilmiyorsa? =)

aris

Kayıtlı Üye
namaz şart degil..uygulamada zaten öyle bir şey yok..ben kendim öyle bir başlangıç yaptım.... konuda açtıgım şekilde okudum...namaz dışında hiçbir degişiklik yapmadım...ama dedigim gibi çok inandım duamın olacagına...önce sen inanmalısın ki gerçekleşsin dua ...ayrıca iy idilekleriniz için teşekkürler..İnşallah tüm hayırlı dualarınız gerçekleşir...

duam

Kayıtlı Üye
Piskopat lütfen,rica etsem söylermisin bu noktaların yerine ve esmalardan sonra konulmuş olan çarpı işaretlerinin yerinde yazmamış olduğun bişeylermi var.Yoksa onları dikkate almadan yazdığın gibimi uygulanacak..???teşekkürler

psikopat

Kayıtlı Üye
aşikar16 valla ben hayırlı yada hayırsız olsun demiştim..ayrıca tek tek değil birleştirip okuyacaksın

Bump:
Piskopat lütfen,rica etsem söylermisin bu noktaların yerine ve esmalardan sonra konulmuş olan çarpı işaretlerinin yerinde yazmamış olduğun bişeylermi var.Yoksa onları dikkate almadan yazdığın gibimi uygulanacak..???teşekkürler

Yazmadığım bir şey yok canım. Olduğu gibi okuyacaksın.Allah kabul etsin..

duam

Kayıtlı Üye
Teşekkürler psikopatcım en kısa zamanda deneyeceğim ve neticeyi burdan bildireceğim.
Allah seninde dualarını kabul etsin canım..:)

nefertiti:)

Kayıtlı Üye
psikopat!!! evet evet doğru söylüyosunnnnn! ben tesbih kısmı hariç olarak çok önceleri iyi maaşı olan bi şirkette iş görüşmesine gitmiştim 3 yıl önce. biz size olumlu ya da olumsuz olarak hbr vericez demişlerdi ve açıkçası pek umutlu değildim! o gece oturup tam 170 tane bu niyet için okudum ve gerisini Allah'a bıraktım. tam 1 hafta sonra hbr geldi ve işe başladım. işin tuhafı ise torpilli bir kız varmış babası işverenle arkadaşmış ama ben başladıktan sonra şirketteki kızlar anlattı bana bunu. nasıl seni seçtiler anlayamadık diye! bir şekilde vesile olmuştu! 1 ayet-el kürsi okununca senin için 70.000 melek Allah'a yalvarırmış ve o kürsi'nin nurundan 70.000 melek bayılırmış dayanamayıp. 170 taneyi düşünün artık!...

arkadaşlar ayrıca günde 1000 ad. ayet-el kürsiyi 40 gün boyunca okuyanı yani toplam 40.000 yapıyor! 40.gün sonunda melekler ziyarete gelirmiş ve okuyan kişiye görünürlermiş! yani ben denemedim korkumdan ama bi ara hergün 200 ad. falan okuyodum. yalnız bıraktım çünkü olacak şeyleri hissetmeye başlamıştım ve bu gerçekten çok kötü bi his herkesle ilgili bişeylerin olacağını hissetmek buna kendin de dahilsin kötü yaaaa! cesareti olan okumaya çalışsın resmen olacak iyi ya da kötü şeyleri sanki içinizden birisi söylüyo size! ben korkup bıraktım! ayrıca bu 40.000 ad. okuma konusunu da Pamuk yayıncılık surelerin faziletleri kitabından bulup da yapmaya çalışmıştım! denemek isteyen buyursun yüreğiniz kaldırırsa tabiiiii.....!

jeker_1986

Kayıtlı Üye
ya ben anlamadım sdc bir gece 170 defa okuyup dileğimizi ekleyip duamı edeceğiz yoksa 7 gün boyunca ilk sayfada verildiği gibimi okuayacağız çözemedim ben bunu yardım edermisiniz?

jeker_1986

Kayıtlı Üye
peki ben ezbere bilmiorum bunu kağıt üzerinden okusam olurmu

SanGlade

Banlı Kullanıcı
arkadaşlar ayrıca günde 1000 ad. ayet-el kürsiyi 40 gün boyunca okuyanı yani toplam 40.000 yapıyor! 40.gün sonunda melekler ziyarete gelirmiş ve okuyan kişiye görünürlermiş! yani ben denemedim korkumdan ama bi ara hergün 200 ad. falan okuyodum. yalnız bıraktım çünkü olacak şeyleri hissetmeye başlamıştım ve bu gerçekten çok kötü bi his herkesle ilgili bişeylerin olacağını hissetmek buna kendin de dahilsin kötü yaaaa! cesareti olan okumaya çalışsın resmen olacak iyi ya da kötü şeyleri sanki içinizden birisi söylüyo size! ben korkup bıraktım! ayrıca bu 40.000 ad. okuma konusunu da Pamuk yayıncılık surelerin faziletleri kitabından bulup da yapmaya çalışmıştım! denemek isteyen buyursun yüreğiniz kaldırırsa tabiiiii.....!

sevgili arkadaşım 40 000 değil 400 000 defa da okusan gelmeyecektir evet duanın kallanma sıklıgına göre koruma tahsis edilebiliyor lakin bunu sen goremessin hadim gelmez duanın muvekkilinin gelebilmesi için cağrı yapılmak zorundadır yani azimeti ile birlikte okunur riyazat şarttır ve sayıların onemini hafife almayın herşey değerlerde saklıdır bu sayılar 100 yıllardır tecrube edilerek belirlenmiştir sözün özü egerki dua nın hadim/müvekklini görmek istiyor isen azimeti ile birlikte ve vefkiyle birlikte riyazat edip cagrılmak zorunda baş suretle gelmeyecektir endişen olmasın

SanGlade

Banlı Kullanıcı
sayılar vakıtler sayılar
neden bırıde cıkıp demıyorkı emınım

hayır boyle olursa kabul olur boyle yaparsan daha cok kabul olur

mantıksız

allahla dost olamamanın sonucları bunlar

bataklıktan kurtulup sadece dua edelım sayılara kuruntulara takılmadan sevgı ıle dua edelım

sevgili arkadasım ne kadar saf ve salih isen o kadar allah dostusun ne kadar asi ve isyan kar isen allah a bir o kadar uzak din ve biat tevekkülsüz biat ve kosulsuz itaat ister senin kalbin temiz olduktan sonra salih ve iyi niyetle dua ettikten sonra taş sopa diye dua etmiş olsun bile kabul edilir sen allah a biat et ve inanacını sarsma bu tur düşüncelere girme kalbini köreltme
teşekkür ederim

siyahgul1

Kayıtlı Üye
ben ayetel kursi yi hergun hergece mutlaka okuyorum inanin cok faydasi var ve inanmak cok onemli

livemocha

Kayıtlı Üye
yorum yazan herkese teşekkürler sayenizde aydınlanıyoruz hani altın sandığının üstünde oturuyoruz da nimetlerimizin farkında değiliz hakikaten Allah hepinizden razı olsun

zxaswe

Kayıtlı Üye
İş
öğrenci
313 defayı nasıl hesaplayacağız

dynamic apnea

Kayıtlı Üye
İş
dış ticaret uzmanı
Ayet-el Kürsi adı üzerinde ayetlerin en üzeri makamıdır.. İçerisinde inanılmayacak Ledünni kapıları vardır, onu bir nar agacı dalına yazdıgınızda, onu bir kagıt üzerine yazdıgınızda, onu okudugunuzda, harfleri ile vefkler mühürler hazırladıgınızda, geniş bir daire çizerek onunla işaretlediginizde vs vs her farklı uygulamasında hazineler yatar.. Onunla korkulardanda emin olabilirsiniz, onunla korkutabilirsiniz, onunla saklanabilir onunla seyahatler edebilirsiniz, sırlarını ifşa etmeye ilimler yetmeyecek bir ayettir.. Tamamen iş emridir...

ayşa

Kayıtlı Üye
kısmet bağlılığı içinde bu uygulama yapılabilir mi acaba?

dynamic apnea

Kayıtlı Üye
İş
dış ticaret uzmanı
kısmet bağlılığı içinde bu uygulama yapılabilir mi acaba?
Kullanmasını Bilen elbette.. Bakın Majide esas olan cümleden ziyade Uygulayıcının Enerjisidir başka tabirle Manevi gücüdür.. Kişi vardır Ayeti okur okur okur faydası düşünülür? Kişi vardır ayete başlar okuması bitmeden Niyetinin akibeti bina edilir..
Bununda sebepleri aslında şudur.. İşimiz düştügünde degil sürekli gök sema ile irtibatta olmalıyız ki işimiz düştügünde yüzümüz olsun.. Komşunuza gitmezsiniz selam vermezsiniz aramaz sormazsınız, evde bir ihtiyaç oldugunda kapısını çalarsanız size Kuvvetle muhtemel Hayır diyecektir.. Anlatabildim mi?