Ayetel Kürsü'nün özel formülü....

yule

Yönetici
İş
Parapsikolog & Enerji Terapist /Sosyolog
Ayetel kürsi çok etkili bir duadır. Niyetinizi edin ve tevekkul edin. Başka bişey yapmayın okumaktan kimseye zarar gelmez.

Lady-Layla

Kayıtlı Üye
ayetel kürsiyi bir inanin yüzüne okursan, diyelimki devlet islerin var...gibi böyle seyler, karsindakinin kalbi sana karsi yumusuyor ve senin istedigini daha kolay kabul ediyor...

Hem EVET bende kabul oldu! ama neler cektim oraya kadar fakat isyan etmedim!!!!ne kadar cok inanirsan okadar da senin duan kabul oluyor...birde bir salavat var onu 4444 söylemen lazim ozamanda kabul olyur...ama bende Ayetel kürsi cok büyük bir süredir..ve mutlaka günün birinde duan kabul oluyor..onun hürmeti icin cünkü Allah kabul eder.

hem kimi söylüyorki abdestsiz okunmuyor...özür ben ona katilmiyorum...nerde olursan ol ister iste, ister okulda...tuvalet haric! heryerde okuyabilirsin abdestin olursa ve olmasa da olur. cünkü abdestsiz daha az degerin yok Allaha yalvaririsan.

psikopat

Kayıtlı Üye
arkadaşlar valla bildiğim bi ayetel kürsi formülü daha var..çok ağır geliyo ben yaptım ama okuyana kadar canım çıktı...:( ama isteğim hemen oldu diyebilirimmm...

mucize

Kayıtlı Üye
Ben burda yazan formülü 1 ay kadar önce yaptım.İki kez yaptım üstelik bir kez kendim bir kezde kardeşim için. Şimdi bekliyorum*Psikopat sende formülünü paylaşırsan sevinirim merak ettim doğrusu....

psikopat

Kayıtlı Üye
mucize valla canım işteyim şuan eve gidince bakıp yazıyım

mavilim

Kayıtlı Üye
sevgili psikopat inan çok seviniriz çok tşk ederiz.her türlü iyi niyet için uygulabilir değilmi.mesela iş için.

dilem

Kayıtlı Üye
evet gercekten cok süper olur bekliyoruzz:hurray:

BLOTKHAYSER

Banlı Kullanıcı
İş
?
ayetel kürsiyi bir inanin yüzüne okursan, diyelimki devlet islerin var...gibi böyle seyler, karsindakinin kalbi sana karsi yumusuyor ve senin istedigini daha kolay kabul ediyor...

Hem EVET bende kabul oldu! ama neler cektim oraya kadar fakat isyan etmedim!!!!ne kadar cok inanirsan okadar da senin duan kabul oluyor...birde bir salavat var onu 4444 söylemen lazim ozamanda kabul olyur...ama bende Ayetel kürsi cok büyük bir süredir..ve mutlaka günün birinde duan kabul oluyor..onun hürmeti icin cünkü Allah kabul eder.

hem kimi söylüyorki abdestsiz okunmuyor...özür ben ona katilmiyorum...nerde olursan ol ister iste, ister okulda...tuvalet haric! heryerde okuyabilirsin abdestin olursa ve olmasa da olur. cünkü abdestsiz daha az degerin yok Allaha yalvaririsan.

haklısın allah sunu kabul edermı bunu edermı dıye sorma sacmalıkları o soruyuda soranın yaratandan ne kadar uzak oldugunu bellı eder.

sutun ıcındekı suyu elınle cıkarabılırsen dılınle allah uzaktır dıyebılırsın

aris

Kayıtlı Üye
ben bu ayetel kürsü duasını tarife göre yaptım..ve benim için sevgilimin geri dönmesimi yoksa farklı b ir yolmu hayırlı bilmedigim için, dilegimi Rabbim hayırlısı ne ise tez zamanda bana ver diyerek okudum...okuma beni hiç sıkmadı bunalmadım ve çok ferah bir şekilde tamamladım...ve hala her gün zaman oldukça okurum...ve sonuç olarak hayırlı hemde benim için çok hayırlı bir kapı açtı bana Rabbim ve hiç ummadıgım ama çok istedigim birşeydi...Rabbim cümlemizin hayırlı dualarını kabul etsin...

psikopat

Kayıtlı Üye
tamam arkadaşlar veriyim size...
gece yarısı 2 rekat namaz kıldıktan sonra abdesli olarak kimseyle konuşmadan ve kıbleye karşı...

170 Ayetel Kürsiyi okunur ........ve hemen ardından
3000 defa "Ya Kafi
smilev.gif
Ya Ğani
smilev.gif
Ya Fettah
smilev.gif
Ya Rezzak" isimlerini çekersin ALLAHIN İZNİYLE KABUL OLUYOR ARKADAŞLAR..

ÇOK ETKİLİDİR HARAM OLAN VE KÖTÜ İŞLERDE KULLANILIRSA OKUYANA ZARARI OLABİLİR...

GaZaL

Kayıtlı Üye
Paylaşımın için teşekkürler psikopat sanırım isimler beraber okunuyor değil mi ? Hepsi sırayla 3000 defa değil.

yaren81

Kayıtlı Üye
bende okudum hergün gece 11 den sonra ilk günlerde bi problem olmadı ama son gün sayıyı tamamlayamadan uyumuşum.uyandığımda saat 5 i gecmişti devam etmedim.bence inanarak yapılmalı bi denemeliyim olursa olur denmemeli.Rabbim acılan elleri geri çevirmez inanıyorum

dilem

Kayıtlı Üye
evet yaren81 bende sana katiliyorum ... olursa olur denmemeli demissin haklisinda bence dua ederken sadece inanmak allaha siginmak önemlidir ...

ssessiz

Kayıtlı Üye
İş
halkla ilişkiler uzmanı
ayetel kürsü sen nelere kadirsin...

aşikar16

Kayıtlı Üye
piskopat ark. esmaları tek tek mi okuaycaz: birlikte mi?

ayrıca dileğim hemen oldu demişsin. demek ki hayırlı birşey istemişsin.

gece yarısından sonra mı okumak gerekir.gün içinde de okusak olur mu?

aris

Kayıtlı Üye
ben abdest alıp iki rekat şükür namazı kılıp, kıbleye karşı dilegimi söyleyip okudum...ama duaya inanarak okudum ve dilegimin olacagına çok inandım ve bekledim....şimdi çok şükür imkansız düşündügüm ve çok istedigim şey oldu:)

mavilim

Kayıtlı Üye
ne mutlu sana sevgili aris umarım hepimizin duaları kabul olur.

aris

Kayıtlı Üye
inşallah mavilim...inşallah cümlemizin duaları kabul olur:)