Çok uğursuzum

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

fako

Kayıtlı Üye
Öncelikle iyi akşamlar herkese artık konu açmaktan utanıyorum sanki foruma karabela gibi çökmüş hissediyorum herkesden tek tek özür diliyorum ve sorunumu paylaşmak istiyorum çözüm veya önerileriniz benim için çok önemli

malum fazla bir süredir farklı bir problemle uğraşıyorum çok stresliyim psikolejik olarak destek alıyorum ancak asla ilaç almıyorum ruh halimi etkileyecek bir şeyler kullanmıyorumda ancak artık aşırı sinirli biri olmaya başladım saçlarım beyazladı her gün baş ağrısı ile uyanıyorum en ufak şeyde sinirleniyorum yaptığım her iş ters gidiyor her gün abartısız söylüyorum en az 2 veyahut 3 kere kötü olaylar yaşıyorum okulda tüm gün oturuyorum ancak bir şekilde bela beni buluyor geçen hafta 3 yerimden bıçaklandım öğle arası kafede otururken kimseye laf bile atmadım yoldan geçen birileri kafayı çekmiş sen ordaki dedi ve direk bıçakladı akrab vefat etti okuldan uzaklaştırma aldım daha neler neler acaba birilerinin yaptığı bir şeylerdenmi etkileniyorum büyü gibi mesela

MONOTAMU

Banlı Kullanıcı
Teksas'ta mı yaşıyorsun? Bence sorun sende değil yaşadığın yerde. Benim yeğenim vardı Malatya'da özel okulda okuyordu süt gibi yetişti çocuk, ailesinin İzmir'e tayinleri çıkınca işe yakın olacağı için bornova'ya taşındılar, bir yıl içinde başına gelmeyen kalmadı yüzünde 7-8 cm'lik façayla dolaşıyor.

dmkol

Kayıtlı Üye
İş
Web Master
Geçmiş olsun.
Bazı genel önerilerde bulunacağım, bunlar daha pozitif olmanıza ve biraz olsun negatif enerjileri uzaklaştırmanıza katkıda bulunur. Daha özel bir sebebi varsa onu bulup düzeltmek lazım.
1- Uyuduğunuz yeri değiştirin, en azından yatağı biraz kaydırın. Uyuyacağınız ortamın zifiri karanlık olmasını sağlayın. Başınız doğu ve güney doğu istikametinde olsun. Sarkaç kullanmayı biliyorsanız uyuyacağınız yeri seçmenize ek bilgiler yazacağım.
2- Yatağın altında cam veya ahşap kapta bir miktar kaya tuzu, himalaya tuzu veya buna benzer işlenmemiş kayaç tuzu bulundurun.
3- Balkona veya camınız önüne minik bir saksıda (en az 30x30cm) çim ve bir çiçek ekin, bakımını kendiniz yapın. Çiçek beyaz veya beyaz renk barındıran olursa daha iyi.
4- Her sabah kalkar kalkmaz o zifiri karanlığı aydınlatıp, camı çerçeveyi açıp bol nefes alın. Burundan derin al, ağızdan ver en az 10 kere yavaş ve dolu dolu.
5- Duş ve banyolarda vücudunuzu o yatak altına konulan tuz türlerinden biriyle ovun. Özellikle abdest alındığında su değdirdiğimiz bölgeleri tuzla ovun, mümkünse bedeninizin tümü.
6- Her gün 1 saat (uyumadan önce de olabilir) ''kapalı'' ilan edin. Bu hiçbir elektronik aletin çalışmadığı (prizden de çekildiği), telefonun olmadığı bir oda demek. Mümkünse ağaçlarla kaplı bir alanda olmak daha iyi. Burada medistasyon yapın. Hiçbir şey yapmıyorsanız bile sadece oturun uzanın, rahat olun, bir şey yapmak zorunda hissetmeyin, aylaklık da yapabilirsiniz, meditasyon da, ibadet de, size kalmış. Bu bir saatte hiç bir şey çözmeye çalışmayın, Dünya yıkılmış olsa da sizin 1 saatliğine Dünya'yı kendi adınıza durdurun.
7- Şeker, tuz ve hamur işini azaltın. Mümkünse şekeri ve işlenmiş tuzu tamamen hayatınızdan çıkarın.
8- Haftanın yedi günü, her gün bir çakranızla ilgilenin. Notasıyla, rengiyle vs. bütünsel yaklaşın. Her yerde çok fazla bilgi var artık, sitedeki bilgiler de yeter.
9- Her gün, ayna karşısında gözlerinizi gözlerinizi dikin, savaşmayın, hor görmeyin, o sizsiniz, kendinizle tanışın. Ona sizinle ilgilenmesini sizin de onunla ilgilenmeniz gerektiğini kavrayın. Artık bütün benliğinizle bir olun. Bunu ister 1-2 dk , ister 5-10 dk yapın. Konuşun, motive edin ve motive olun.

Bütün bunları 21 gün boyunca yapın.

lviv angeles

Kayıtlı Üye
Çok geçmiş olsun,az buz şey değil yaşadıklarınız...Çok tuhaf ya resmen nerde bela varsa sizi bulmuş.
Bunlar son olsun inşallah,Sevgili Chillout yapmanız gerekenleri paylaşmış,onların hepsi şifa olsun,tekrar geçmiş olsun,Allah yanınızda olsun.

fransula

Kayıtlı Üye
Kötüyü düşününce insan onu çağırıyor. Mesela ben ne zaman birşeyden korksam aman dikkat edeyim de şu olmasın bu olmasın diye düşünsem başıma geliyor. Bence enerjimiz yayılınca kötüyü çekiyoruz kendimize. Çok mu saçma bir örnek olacak bilmem ama mesela köpekten korktuğumuz zaman salgıladığımız korku hormonu köpeği bize karşı saldırganlaştırır. Evrende aynı tepkiyi veriyor bence olumsuz düşüncelerimiz hayatın bize saldırmasına yol açıyor. Konu başlığınıza bir bakarsanız ne demek istediğimi anlarsınız. Uğursuz falan değilsiniz...

cherish

Kayıtlı Üye
Son zamanlarda uğursuzluk olarak tabir ettiğimiz şeyleri orta şiddetli depremlere benzetmeye başladım bende. Hepimiz huzurlu ve rahat bir hayat istiyoruz malum. Ama sanki bunlarla belirli zaman dilimlerinde olması ve yaşanması gerekenler gibi algılamaya başladım. Tabiki nasıl düşünürseniz öyle olur, enerji çekersiniz olayına katılıyorum. Ama bu tür seri halindeki olaylar insanları gerçekten ruhsal gelişimlerine, kendilerini geliştirmeleri ya da eksik bıraktıkları konulara, hatalara, özeleştiri yapmaya da çekiyor. Üstüne üstlük enerji çalışmaları yapıp belirgin düzelmeler görmeye başlayınca da beklenmedik şeyler oluyor biz olayın dışında kalsak bile.
Frekansınızın çok düzensiz inip çıktığını ve bundan habersiz gelişigüzel yaşam temposuna uyum sağlamaya çalıştığınızı, ama auranızda bir sıkıntı olduğunu ortalama biri anlayabilir. Bazı insanlar diğer insanlardan farklı olarak olumsuzluğu vakumlarcasına kendine çekebiliyor. Size düzenli olarak olumsuz şeyler hissettiren, kendinizi kabul ettirmek kaygısı yaşadığınız insanlarla aynı ortamda bulunurken dikkat edin. Bu olayların kronolojisinde ortak birşey gözünüze çarpacaktır tahminim

dmkol

Kayıtlı Üye
İş
Web Master
En önemli rahatlatıcı ve arındırıcılardan birini yazmayı unuttum:
Yukarıda yazdığım 21 gün boyunca haftada 1 kere, buhur yapınız.
Terkip 1:
- Amber (lütfen gerçek bulmaya çalışın bulamıyorsanız katmayın sahte aromalı bal mumlarını)
- Oud ağacı
Terkip 2:
- Günlük
- Defne yaprağı

Bu buhurları dilediğiniz gibi yapabilirsiniz yani odanızın içinde bile. En alası, evin dış kapı hariç her kapısını açıp bütün pencereleri de kapatıp, buhuru tüm eve gezdirmek, gezdirirken de niyet, esma gibi tamamlayıcıları içinizde hissederek söylemek ve/veya sesli dile getirmek ardından buhuru elimizden gelen her yere üflemek.
Bu suretle bir süre sonra yine niyetle evi havalandırınız.

fako

Kayıtlı Üye
İlgilenen herkese teşekkür ediyorum son bir kaç haftadır nefes teknikleri ile uyuma süremi kısaltmaya başlamıştım sanırım onuda Aynı kişi olan chillout söylemişti dediklerinizi uygulamaya yarım kalan bir günden değilde yeni güne kalkarkenmi başlamam daha uygun olur ayrıyetten kısa bir süreliğine kanadada kalmıştım 3 ay gibi bir süre kabaca texasta 3 gün geçirdim sonrasında hiç seyhat etmedim bir daha son olarak dediklerinizin nerdeyse hiç birini bulunduğum yerden temin edemeyeceğim gibi gözüküyor eğer gerçekten etkisini gösterme ihtimali yüksekse internetten ulaşmaya çalışabilirim

dmkol

Kayıtlı Üye
İş
Web Master
İlgilenen herkese teşekkür ediyorum son bir kaç haftadır nefes teknikleri ile uyuma süremi kısaltmaya başlamıştım sanırım onuda Aynı kişi olan chillout söylemişti dediklerinizi uygulamaya yarım kalan bir günden değilde yeni güne kalkarkenmi başlamam daha uygun olur ayrıyetten kısa bir süreliğine kanadada kalmıştım 3 ay gibi bir süre kabaca texasta 3 gün geçirdim sonrasında hiç seyhat etmedim bir daha son olarak dediklerinizin nerdeyse hiç birini bulunduğum yerden temin edemeyeceğim gibi gözüküyor eğer gerçekten etkisini gösterme ihtimali yüksekse internetten ulaşmaya çalışabilirim
Nefes tekniğiyle uyuma süresini azaltmak gibi bir tavsiyede mi bulundum? Bu çok sağlıklı değil böyle söyleyince, acaba bir link verebilir misiniz tam olarak ne önermişim size diye.
Dediğim şeyler size faydalı olacak şeylerdir, internette güvenilir satıcılardan temin etmeye çalışın.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

[XTR] Similar Threads