Bana büyü yapılmış olabilir mi ?

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

ahmetttnet

Kayıtlı Üye
Arkadaşlar son birkaç yıldır gerek aşk ilişkilerim,gerek ailevi ilişkilerimde büyük sorunlar meydana gelmeye başladı.Garip bir şekilde boşlukta gibiyim.Ne yaptığım bir işten keyif alıyorum,ne de bir şey yapacak halim var.Ki bu burcumla da çok uyumsuz bir durum.Koç burcuyum normalde son derece hareketli aktif bir insan olmalıydım.Elimde bana büyü yapıldığına dair net bir kanıtım yok fakat,anne ve babama yapıldığını biliyorum.Daha evvel bulup imha ettik gerekli şekilde.Onları ayırmak için 7-8 sene boyunca evimizin bahçesinde duran güle büyü yapılmış.Annem de sanırım durugörü yeteneği var.Bazı şeyleri görebiliyor.İşte birinin öleceği gibi veya bir şeyler olacak gibi geçmişle de ilgili bir şeyler görebiliyor ve gerçekleşiyorda.Son zamanlarda rüyasında devamlı kedi köpek böyle ne kadar kara renkli hayvan varsa görüyor.Geçtiğimiz günlerde de benim yatağımın başında bekleyen kara bir köpek görmüş (rüyasında).Hocaya sorduğumuzda anneme büyü yapıldığını ve tazelendiğini söyledi.Fakat kimin yaptığını söyleyemeyeceğini söyledi.Son bir kaç gündür annem de ve bende tam da aynı yerde enseyle sırt arasında bir kas ağrısı var.Çevremde de her ne kadar kendilerini belli etmeseler de haset ve fesat insanlar mevcut.Acaba aileme büyü yapan veya yaptıran kişi veya kişiler bana da büyü yapmış olabilir mi ? Herhangi bir şekilde yapanı bulma ihtimalimiz var mı ? Bu büyü veya kötü enerjiyi uzaklaştırmak için bir metodunuz var mı ? Önerilerinizi bekliyorum.

Parpsikolog

Kayıtlı Üye
Anlattıklarınıza göre bunlar büyü belirtileri. Oturduğunuz yerde güvenilir bir medyum varsa onunla görüşün. Müslümansanız evde Cevşen okutun, kötü enerjileri uzaklaştırmak için tütsüler yakın. Bol bol dua okuyun, kötü büyülerden korunabilirsiniz.

lviv angeles

Kayıtlı Üye
Çevrenizde itimat etmediğiniz insanlar var ise bir bakım yaptırın.Zira böyle insanlar yakın olunca olasılık yükseliyor.Siz kas ağrısı var demişsiniz,bende de inanılmaz derecede saç köklerimden tutunda ayak tırnağıma kadar hiçbi ağrı kesicinin geçiremediği bir ağrı olmuştu.Tabiki kesin büyü var diyemeyiz sizde,olma
olasılığı var sadece.Emin olmanızın yoluda bakımdan geçiyor.Geçmiş olsun.
Unutmadan kendi yaşadığım büyü belirtilerinide yazayım.Hayatın bir anda terse dönmesi,insanların benden uzaklaşıp kötü davranmaları,farelerin,üç harflilerin olduğu ruyalar (ki normalde böyle şeyler hiç görmem ruyamda),az önce dediğim gibi vücutta ağrılar..
Bakım yaptırana kadar Felak,Nas ve Ayetül Kürsi okuyun.Hatta suya okuyup için,böylesi daha etkili.Hepsini 100 defa okuyun.

ahmetttnet

Kayıtlı Üye
Yorumunuz için teşekkür ederim.Kas ağrısını özellikle belirttim.Çünkü insanı bitirmeye helak etmeye yönelik yapılan büyülerde büyü illaki bir yerlere biniyor ki bu genelde kas oluyor.Eritip bitiriyor insanları ondan şüphelendim bende.Rüya olarak henüz kötü bir şeyler görmedim veya hatırlamıyor da olabilirim çünkü çok az uyuyorum.

ahmetttnet

Kayıtlı Üye
Parpsikolog yorumunuz için teşekkür ederim.İşin ilginci aynı evde bir medyum akrabam var.O zaten görüp söyledi anneme büyü yapıldığını.Yoksa kolay kolay anlaşılacak bir şeyde değil aslında sinsi sinsi ilerliyor bu tarz şeyler.Herhangi bir dine bağlı değilim ama tütsü yakabilirim.Mesela hangi tütsü olmalı ?

Parpsikolog

Kayıtlı Üye
Parpsikolog yorumunuz için teşekkür ederim.İşin ilginci aynı evde bir medyum akrabam var.O zaten görüp söyledi anneme büyü yapıldığını.Yoksa kolay kolay anlaşılacak bir şeyde değil aslında sinsi sinsi ilerliyor bu tarz şeyler.Herhangi bir dine bağlı değilim ama tütsü yakabilirim.Mesela hangi tütsü olmalı ?
Adaçayı ve sedir ağacı tütsüsünü öneririm. :)

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...