Resimdeki yazilan nedir?

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

reeenkarnasyon_100

Kayıtlı Üye
Geçtiğimiz hafta bazı şikayetlerim sebebi ile bir hocayla görüştüm.Üzerimde büyü oldugunu ve adet kanı içirildiğini ayrıca nohut ile bir büyü yapıldıgını söyledi.İş yerim için ise sabun büyüsü yapıldıgından bahsetti.Bana 5 gün sirkeli su içmemi ve 7. gün ise ekteki duayı suda yok edip içmemi söyledi.Kağıtta tam olarak ne yazıyor üstadlar bilgi verebilirmi? Bahsettiğim hoca benden hiçbir ücret talep etmemiştir.Ben emek karsılıgı olarak ne takdir ettiysem onu kendisine bırakmısımdır.

yazılı kağıt resimdedir.Ekli dosyayı görüntüle 6714Ekli dosyayı görüntüle 6715Ekli dosyayı görüntüle 6716Ekli dosyayı görüntüle 6717

hasan06

Kayıtlı Üye
Geçtiğimiz hafta bazı şikayetlerim sebebi ile bir hocayla görüştüm.Üzerimde büyü oldugunu ve adet kanı içirildiğini ayrıca nohut ile bir büyü yapıldıgını söyledi.İş yerim için ise sabun büyüsü yapıldıgından bahsetti.Bana 5 gün sirkeli su içmemi ve 7. gün ise ekteki duayı suda yok edip içmemi söyledi.Kağıtta tam olarak ne yazıyor üstadlar bilgi verebilirmi? Bahsettiğim hoca benden hiçbir ücret talep etmemiştir.Ben emek karsılıgı olarak ne takdir ettiysem onu kendisine bırakmısımdır.
bu anlattığın konu kara büyüdür. çok tehlikelidir ancak bu kanıya hoca nasıl vardı

yazılar arapçaya benzemeiyor ibraniceye daha çok benziyor

reeenkarnasyon_100

Kayıtlı Üye
Uzun bir yazı ama tam olarak ne yazdıgını merak ediyorum.Konu hakkında eminim bilgisi olanlar bizi bilgilendirecektir.

xDeat

Kayıtlı Üye
İş
Öğrenci
görünce kötü hissettim..

donzula

Kayıtlı Üye
bu anlattığın konu kara büyüdür. çok tehlikelidir ancak bu kanıya hoca nasıl vardı
Arkadaşımız doğru söylemiş hoca güvenilir mi acaba ? Sabun büyüsü denilen şey öyle kolay yapılıp, anlaşılabilcek bir şey değildir. Etrafınızda sizi çekemeyen yada çok uzun süredir kavgalı olduğunuz, size kin besleyen biri var mı acaba ?

reeenkarnasyon_100

Kayıtlı Üye
Etrafımızda bizi çekemeyen çeşitli insanlar var.Ama bu kadar ileri gidebilirlermi bilemiyorum tabi ki. Hoca güvenilir mi derseniz, herhangi bir ücret talep etmediği için güvenilir geldi ve bende para avcısı medyum izlenimi oluşmadı.Bilgi ve tecrübesini yorumlayavak kapasitede değilim ne yazık ki .Resmini paylaştıgım yazıyı birileri yorumlarsa bizleri aydınlatmıs olurlar.

aris

Kayıtlı Üye
keşke hiç kalbinizi bozmadan uygulamayı hocanın dedigi gibi ınanarak yapsaydınız... ucret de talep etmemiş cunku...

kıvep

Banlı Kullanıcı
Banada hoca şüpheli gibi geldi
Çünkü halkın en çok bildiği büyüleri saymış dökmüş. Sabun, adet ve nohut büyüleri diye. Normal bir insana bu üçü zühür etse ölür, bu nasıl bir durum anlamadım.
Çözümüde bu kadar basit ve 1 haftalık değil. Size verdiği şey rahatlamanız için vitamin takviyesi gibi birşey. Parasınıda bu yüzden söylememiş, artık ne olursa at diyerek.
Hocanın durduk yere günahınu almayayım ama bir ihtimal budur diye yazıyorum.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...