Ayna

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

ZÜLFİKAR

Kayıtlı Üye
Selamın aleyküm arkadaşlar Benim Canım sıkıldı gece Öyle loş ışıkta aynaya dikkatli bakınca süetler çıka bilirmiş vs biilgi duymuştum tani öylesine bi bakayım dedim pc nin ışığı vardı sadece odada ayana gözlerimin içine konsantre oldum tam 15 20 saniyede ayna karadı benim kafa kurt kafası oldu kocaman kurt adam gibi bişey çıktı 2 saniye baktım konsantrasyonumu bozdum ne olabilir kurt kafası ne anlama gelebilir bilginiz varmı düşüncelerinizi ekliyoruz saygıılar. bu konuda gündeme gelirse sevinirim sorularım çıkmıyo . bu yüzden bilgi alış verişinde bulunamıyoz. Sevgi ve Işıkla Kalın.

ruhname

Kayıtlı Üye
bu rüya değilki bi mefhum ifade etsin bu bi algı yanılsamasından ibaret zannımca.

lviv angeles

Kayıtlı Üye
Vallahi bende sizin yazdıklarınızı anlamak için kurt kadın oldum:)
Her ne olsursa olsun çok dikkatli bakarsanız,birşeyler oluşuyor gibi
gòrürsünüz.Mesela sesizlikte seslere odaklanın illaki bi manâ çıkarmaya çalışırsınız.Ben bir anlamı olduğunu düşünmüyorum açıkça söylemem gerekirse..Dikkat ve odaklanma sonucu ortaya çıkan bir durum sanırım.Canınız sıkıldîğında daha keyifli şeylerle uğraşın derim. :)iyi forumlar.

AronArcher

Banlı Kullanıcı
Ben derim bilinç altı biri der cinler yapmış.Rüya değil ki bu yorumlamamızı istersiniz.Ayna boyut kapısıdır cinler göstermiş olabilir ama aklınızı karıştırmak istemem.

kıvep

Banlı Kullanıcı
15 20 saniyelik bir şey hakkında ne diyebiliriz?
Yaşanılan şey, net, istikrarlı, tam hatırlanan, sık sık tekrar eden bir şey ise, daha ayrıntılı anlatın daha net cevaplar bulunur o zaman.

Bu arada aynalar hakkında bir şey söyleyeyim. Günümüzde heryerde bulunan aynalar, gercek ayna değil. Kimyasal pazar ürünü mallar.
O fabrikasyon aynalar yerine sudaki yansıma bile daha iyidir. gercek bir ayna için söylenebilir boyut kapısı vs. Şuankiler kimyasal cam sadece.
Bu yüzden korkmanıza gerek yok, ayna denilen şeylerden. Belki eski yapım ayna görmüş olanlarınız vardır.

BlueS

Kayıtlı Üye
15 20 saniyelik bir şey hakkında ne diyebiliriz?
Yaşanılan şey, net, istikrarlı, tam hatırlanan, sık sık tekrar eden bir şey ise, daha ayrıntılı anlatın daha net cevaplar bulunur o zaman.

Bu arada aynalar hakkında bir şey söyleyeyim. Günümüzde heryerde bulunan aynalar, gercek ayna değil. Kimyasal pazar ürünü mallar.
O fabrikasyon aynalar yerine sudaki yansıma bile daha iyidir. gercek bir ayna için söylenebilir boyut kapısı vs. Şuankiler kimyasal cam sadece.
Bu yüzden korkmanıza gerek yok, ayna denilen şeylerden. Belki eski yapım ayna görmüş olanlarınız vardır.

Bunu daha önce bir arkadaş konu olarak paylaşmıştı. Bu devirde kimsenin bahsettiğiniz gibi bir aynayı antikacılardan başka bir yerde bulabiliceğini sanmıyorum. Arıyorlar mıdır orasıda muamma.

Qualified

Kayıtlı Üye
Ayna meselesini bende biryerlerde denk gelip okudum, lakin bu; karsiliginda herhangi bir cevap veya anlam cikarabilecegin bir uygulama degil. En azindan bizim gibi teknik bilgisi olmayanlar icin. Yoksa isin ehli birisi bizim bilmedigimiz bir sürü uygulama yapabilir. Sanirim kurt kafasi meselesinin özel bir anlami yok, bilincaltiniz olabilir, yada anlamsiz bir göz yanilmasi.
Muhabbetle..

kıvep

Banlı Kullanıcı
Bunu daha önce bir arkadaş konu olarak paylaşmıştı. Bu devirde kimsenin bahsettiğiniz gibi bir aynayı antikacılardan başka bir yerde bulabiliceğini sanmıyorum. Arıyorlar mıdır orasıda muamma.

Eski zamanlardada ayna bulmak çok zordu, aynası bulunan kişiler çok zengin yada önemli kişilerdi. Gercek ayna eskidende bulubilen birşey değildi, şimdi özel üretimle yada aileden kalma olarak bulunabilir antikacılardada bizim ülkemizde değildi yurtdışında belki.

Şu anda bulunan aynaların çoğu arka yüzeyi kimyasalla boyanmış camlar. Uygulamalarda vs,. Hiç kullanmayın bence ayna değil çünkü.

Mithra

Kayıtlı Üye
2 olasılık var
1.Algı yanılması beyin ilizyonu çünkü tek noktaya odaklandığınızdan en yüksek ihtimal.
2.Metafizik desek bir geçmiş (canınız sıkıldığından sanırım ilk oluyor bunu pas geçiyoruz) veya bir başlangıç konumu belirlememiz lazım yeni olduğuna göre denemeler yapın devam ediyormu ediyorsa buraya yazın Sn. üye arkadaşlar elinden geldiğince yardım edeceklerdir.

hasan06

Kayıtlı Üye
eski zamanda aynalar cinler ile iletişim için kullanılan bir alettir. dikkat et ninelerimiz derler ki ayna ya çok bakma aklın gider , yada banyoda tuvalette , özellikle geceleri mezarlığa gitme filan derlerdi bunlar bilindik yaşanmış olan şeylerdir. evet senin gördüklerin gerçek olabilir kesinlikle hyr yoktur demek yanlış olur.

AJA

Elit Üye
Ananem hep söylenirdi ben gece aynaya bakarken :D
Ben şahsen durumu çok önce denemiştim bilince bağlı bu durumlar.Ne umarsa onu bulursun gibi bu...Bilincinize ve enerjinize bağlı paralel görseller normaldir.

hasan06

Kayıtlı Üye
burada bazı tılsımlar pylaşılması yasak , birde ben şer yapmak için öğrenmedim havası neyse bir tılsım var onu yapıyorsun duasını okursun gece ıssız yerde bazı sembol ve elementlerde olucak %100 cinlerle iletişim kurarsın ancak o sırada kim gelir iyi niyetlimi kötü niyetlimi bilmem. aklınızı yitirebilirsiniz urum da bilir. müceprettir. bunu neden altılıyorum sahiden aynaya bakarken düşünceye dalarak bakmayın işiniz bittimi tmm bakmayın tavsiyem aynaya bir bez çarpası ile kapatın.

Qualified

Kayıtlı Üye
burada bazı tılsımlar pylaşılması yasak , birde ben şer yapmak için öğrenmedim havası neyse bir tılsım var onu yapıyorsun duasını okursun gece ıssız yerde bazı sembol ve elementlerde olucak %100 cinlerle iletişim kurarsın ancak o sırada kim gelir iyi niyetlimi kötü niyetlimi bilmem. aklınızı yitirebilirsiniz urum da bilir. müceprettir. bunu neden altılıyorum sahiden aynaya bakarken düşünceye dalarak bakmayın işiniz bittimi tmm bakmayın tavsiyem aynaya bir bez çarpası ile kapatın.

Arkadas kurt kafasinin ne anlama gelebilecegini sormus, siz tilsimlardan, cinlerle iletisimden bahsetmissiniz.
Bunu neden anlatiyorumla bir bag kurmaya calismissiniz fakat bir bag göremedim.
Bir bag varsa anlatin aydinlatin biz de birseyler ögrenelim bari.

hasan06

Kayıtlı Üye
Arkadas kurt kafasinin ne anlama gelebilecegini sormus, siz tilsimlardan, cinlerle iletisimden bahsetmissiniz.
Bunu neden anlatiyorumla bir bag kurmaya calismissiniz fakat bir bag göremedim.
Bir bag varsa anlatin aydinlatin biz de birseyler ögrenelim bari.
arkadaş hayal görmediğine göre yada hurafe şeylerden bahsetmediğine göre anlattım şimdi burda bildiklerimin tamamını zaten paylaşmacacağım yalnız şunu şöyliyim herkez kurt kafası görmez aynaya bakınca herkez ama herkez kayıtsız şartsız herkez her aynaya bakan bişiler görseydi ( arkadaşın kurt kafası görmesi gibi ) o zaman sanatçılar mankenlerin işi iş. şunu demek istedim arkadaşa kurt kafası filan gördüysen bir tılsım etkisinde kalmışındır ama bilinçli ama bilinçsiz. bazı dualar okuyun iyidiri diyor ama ne duasısır allah bilir dua demek sadece ama sadece iyilik için yapılan ve allaha yapılan dua demek değildir. şeytanada dualar yapılır( papaz büyüsügibi) bazı dularlarda cinlere ve diğer varlık içinde yapılır. dikkatini çektiyse allaha yaılan dualarda hep allahümme diye başlıyor yani allahım ...... diye bailıyor başka sorun varsa sor söyliyim

ZÜLFİKAR

Kayıtlı Üye
Bakın Arkadaşlar Herkez Bişey Yazmış Saygı Duyuyorum Birisi Demiş Rüya Deil Bu Birisi Demiş bilinç Altı Birsi Demiş 15 30 saniyelik bişeyden bişey çıkmak falan filan Benim Anlatıığım Şey Rüya Deil Zaten Gece 3 30 4 arası zaten siteden çıkmıyorum eski konulara bakıyodum aynada yanımda kocaman duvar aynası böyle söylüyüm bide hemen hemen bilmediğim ayet du yok hepsini ezberlemeye çlışıyorum vakit buldukça millet şarkı ezberler ben ayet ezberlerim neyse aynaya baktım odaklandım gözlerimin içine baktım ayna kapkranlık oldu benim gözler gitti önce ben deiştim kara duman çıktı sadece gözlerim bendim sonrada kocaman kurt kafası kurt adama benzer birsi baktı korkmadım zaten hemen aynadan kafamı çevirdim o anda kut kafasıda deişyiyodu acep ne olucaktı o şekil ben kurt kafasnını manasını sordum sadece tutup ne yerlere getirmişisiniz olayı yok nenelrimiz bakma der filan biz bilmiyozmu onları AJA Komik Bişey ok Bund Swevgiler Saygılar.

dmkol

Kayıtlı Üye
İş
Web Master
Bu durum devam ediyorsa, yani odaklanınca bu tür şeyler görüyorsanız, başka insanların da başka bir şeye dönüştüğünü görüyorsanız bu bir yetenektir. Daha önce bu konu sitede konuşuldu. İnsanların enerjilerini farklı mahlukların sembolizmi olarak görmek konusu yani.

Diğer bir konu, ayna konusu:
Eski ayna yeni ayna diye bir şey yok. Görüntüyü yansıtan her yüzey boyutlar arası etkileşime neden olma potansiyeline sahiptir. Ancak özel amaçlı bir çalışma yapılıyorsa, amaca yönelik bakır mı, gümüş mü, su mu, obsidyen mi, mıknatıslı ayna mı diye yansıtıcı ayrımı yapılır. Bir varlık bir aynayı kullanacaksa (bilinçli veya bilinçsiz) aynanın eskisi yenisi onu ilgilendirmez. Yüzeyi yansıtıyor mu bu yeterdir.

kıvep

Banlı Kullanıcı
Bu durum devam ediyorsa, yani odaklanınca bu tür şeyler görüyorsanız, başka insanların da başka bir şeye dönüştüğünü görüyormürekkebi bir yetenektir. Daha önce bu konu sitede konuşuldu. İnsanların enerjilerini farklı mahlukların sembolizmi olarak görmek konusu yani.

Eski ayna yeni ayna diye bir şey yok. Görüntüyü yansıtan her yüzey boyutlar arası etkileşime neden olma potansiyeline sahiptir. Ancak özel amaçlı bir çalışma yapılıyorsa, amaca yönelik bakır mı, gümüş mü, su mu, obsidyen mi, mıknatıslı ayna mı diye yansıtıcı ayrımı yapılır. Bir varlık bir aynayı kullanacaksa (bilinçli veya bilinçsiz) aynanın eskisi yenisi onu ilgilendirmez. Yüzeyi yansıtıyor mu bu yeterdir.

Bilinçli yapılan uygulamalarda, o kimyasal aynayı kullanmamak iyidir. Yansıtısı yüzeyse, taş bile daha işe yarar benim fikrimce. Doğal malzemelerle mürekkebi bile bulurken, o boyalı camı koymak olurmu.
Eski ayna görmek herkese nasip olmuyor tabi, ama uygulama yapıcak birileri varsa ben bu ayrıntıyı söylemek istedim.

hazaR

Kayıtlı Üye
İş
Passenger.
Bu durum devam ediyorsa, yani odaklanınca bu tür şeyler görüyorsanız, başka insanların da başka bir şeye dönüştüğünü görüyorsanız bu bir yetenektir. Daha önce bu konu sitede konuşuldu. İnsanların enerjilerini farklı mahlukların sembolizmi olarak görmek konusu yani.

Bu yeteneğin kullanılabilceği alanlar söz konusu mudur ?

dmkol

Kayıtlı Üye
İş
Web Master
Bilinçli yapılan uygulamalarda, o kimyasal aynayı kullanmamak iyidir. Yansıtısı yüzeyse, taş bile daha işe yarar benim fikrimce. Doğal malzemelerle mürekkebi bile bulurken, o boyalı camı koymak olurmu.
Eski ayna görmek herkese nasip olmuyor tabi, ama uygulama yapıcak birileri varsa ben bu ayrıntıyı söylemek istedim.
Özel çalışmalara yönelik özel objeler seçiliyor zaten dediğim gibi. Yansıtan her yüzeyin de boyutlar arası etkileşime potansiyeli vardır buna görü de dahil. Üyenin anlattığı durum bilinç altı ile alakalı da olabilir, değilse de farklı bir görü türü veya varlık görüntüsü alması da ihtimal dahilindedir, burada eski yeni ayna ayrımı olmuyor.

Bu yeteneğin kullanılabilceği alanlar söz konusu mudur ?

Böyle bir yetenek varsa, evet tabii ki. Aura okumak gibi bu da tespit alanında kullanılabilir.

kıvep

Banlı Kullanıcı
Özel çalışmalara yönelik özel objeler seçiliyor zaten dediğim gibi. Yansıtan her yüzeyin de boyutlar arası etkileşime potansiyeli vardır buna görü de dahil. Üyenin anlattığı durum bilinç altı ile alakalı da olabilir, değilse de farklı bir görü türü veya varlık görüntüsü alması da ihtimal dahilindedir, burada eski yeni ayna ayrımı olmuyor.

Her uygulamaya her malzeme olmaz, bunun bilincindeyseniz, sorun yok.
Eski-yeni ayna ayrımı yapmıyorum.
Gercek ve sahte ayna farklıdır.
Majilerde gecen ayna ile gercek aynalar kastedilir. Yansıtıcı yüzey değil, bir ayna istenir.
Gercek sonuçlar için tam malzeme gerekir.Gerisi ihtimal dahilindedir dediğiniz gibi.
Yansıtıcı yüzeyler hakkında konuşuyorsanız ihtimaller çok
Ben aynalar hakkında bilgi verdim.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...