Gizlimabet Fal Uygulamamıza Ulaşmak İçin İndir! Hemen Fal Baktır!
Sayfa 1/3 123 SonSon
22 sonuçtan 1 ile 10 arası

Konu: Ölümden sonra Işığa ulaşamayan ruhlar

Rep Puanı : 137
    Ettiği Teşekkür
    57
    53 mesaja 68 teşekkür aldı
    Tecrübe Puanı
    14

Standart Ölümden sonra Işığa ulaşamayan ruhlar

Beki İkala'nın kitaplarından birini okuyorum ilk kez, konu genelde meleklerle yaşamak olsada anlatılan danışan deneyimlerinde öldükten sonra "ışığa ulaşamayanlar" ifadesiyle, öldükten sonra enerji alanlarımızı paylaşan ruhlarla ilgili deneyimler aktarılmış. Öldükten sonra ruhun dünyada kalmaya devam etmesi anlatılıyor bu tanımla.
    Yani hayattayken cin musallatı, değişik bilinç durumları vb. tanımlara alışık olduğum halde bu konu çok yeni, internette de bişey bulamadım..sizin de fikrinizi merak ettim..mümkün müdür irademiz dışında bizim gibi bir ruhun, başka birinin enerjimizi sömürmesi

2. cherish Üyemize teşekkür edenler:
    melezez (06.05.2015)

Pembe kuvars

Rep Puanı : 4901
    Ettiği Teşekkür
    4.813
    1.247 mesaja 2.414 teşekkür aldı
    Tecrübe Puanı
    49

Kitaba göre uyuşturucu,narkoz, sarhoşluk bu gibi bilincin dış etkilere karşı savunmasız olduğu durumlarda bedensiz insan ruhları kişinin enerji alanına girer ve dünyadayken yapmaktan keyif aldıkları şeyleri o kişinin bedeni aracılığı ile yapmaya devam ederler yani evet mümkün.

4. 4 kişi Selenit üyemize teşekkür etti:
    augury (03.05.2015), cherish (04.05.2015), lviv angeles (03.05.2015), Mrs.Şeytan (03.05.2015)

Yer
    HAYALLERİN GERÇEK OLDUĞU ÂLEM
    Rep Puanı : 8823
    Ettiği Teşekkür
    3.825
    2.237 mesaja 4.336 teşekkür aldı
    Tecrübe Puanı
    78

Alıntı cherish Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Beki İkala'nın kitaplarından birini okuyorum ilk kez, konu genelde meleklerle yaşamak olsada anlatılan danışan deneyimlerinde öldükten sonra "ışığa ulaşamayanlar" ifadesiyle, öldükten sonra enerji alanlarımızı paylaşan ruhlarla ilgili deneyimler aktarılmış. Öldükten sonra ruhun dünyada kalmaya devam etmesi anlatılıyor bu tanımla.
    Yani hayattayken cin musallatı, değişik bilinç durumları vb. tanımlara alışık olduğum halde bu konu çok yeni, internette de bişey bulamadım..sizin de fikrinizi merak ettim..mümkün müdür irademiz dışında bizim gibi bir ruhun, başka birinin enerjimizi sömürmesi
    İki hafta önce Beki'nin söyleşisindeydim.Bir bayan ruh durumunda,davranışlarında,yaşadıklarındaki çalkantılı halleri anlattı.Arafta kalmış bir ruhun kendi enerji alanında barındığından şüpheliydi.(Tabi o bayan zaten konuda bilinçli ve ilgili olduğundan bunu düşünüp olasılık olarak varsayabiliyor,bu konudan tamamen uzak birinin aklın gelebilecek bir ihtimal değil).Şüphesi doğru çıktı,Beki "Sizde bu var " diyince yüz ifadesi çöktü kadının resmen.Benimde dikkatimi çeken kadının fiziksel görüntüsüydü.Tabiri caizse mezardan çıkmış denecek kadar soluk ve sağlıksız görünüyordu.
    Geçmiş yaşam şifası çalışmalarında bu tip durumlarda tespit edilip,enerji alanına ortak olan ruh kişiden uzaklaştırılıyor.Hatta bazen bu çalışmalarda kürtaj ile hayatı sonlandırılmış bebeklerin enerji alanında kaldıklarıda tespit edilip buda şifalandırılıyor.Hem kişi hem ruh özgür bırakılmış oluyor.
    Beki'nin hangi kitabı hatırlamıyorum (sizin için bakarım) birinde bu konunun altı daha çok çizilmişti.Meleklerin Gücü idi sanırım,yanlış hatırlamıyorsam.Tuğçe Işınsu kitaplarında da işlenmiştir bu konu yine,böyle birşey evet var.En azından bu ve bu gibi kişilerce var.Doreen Virtue 'da işlemistir bunu kitaplarında ,büyük ihtimal İlahi Rehberlik'ti oda...
    Geçmiş Yaşam Cd'si ile konuyu kendinizde çalışabiliyorsunuz.Blokajınızın olduğu durumu kitaptaki yönteme göre tespit edip,sonrasında o konuyu hayatınızda takip ediyorsunuz.Arafta kalmış bir ruhta varsa bu cd ile şifalanması mümkün.Bir defada da olabilir şifalanma dahafazla sayıda da..
    Aslında çok yeni bir konuda değil,sizin gözünüzden kacmış olmalı.

¡Gracías a Dios por todo!

6. 4 kişi lviv angeles üyemize teşekkür etti:
    augury (03.05.2015), cherish (04.05.2015), Mrs.Şeytan (03.05.2015), Selenit (03.05.2015)

Ettiği Teşekkür
    57
    Tecrübe Puanı
    14

Alıntı lviv angeles Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    İki hafta önce Beki'nin söyleşisindeydim.Bir bayan ruh durumunda,davranışlarında,yaşadıklarındaki çalkantılı halleri anlattı.Arafta kalmış bir ruhun kendi enerji alanında barındığından şüpheliydi.(Tabi o bayan zaten konuda bilinçli ve ilgili olduğundan bunu düşünüp olasılık olarak varsayabiliyor,bu konudan tamamen uzak birinin aklın gelebilecek bir ihtimal değil).Şüphesi doğru çıktı,Beki "Sizde bu var " diyince yüz ifadesi çöktü kadının resmen.Benimde dikkatimi çeken kadının fiziksel görüntüsüydü.Tabiri caizse mezardan çıkmış denecek kadar soluk ve sağlıksız görünüyordu.
    Geçmiş yaşam şifası çalışmalarında bu tip durumlarda tespit edilip,enerji alanına ortak olan ruh kişiden uzaklaştırılıyor.Hatta bazen bu çalışmalarda kürtaj ile hayatı sonlandırılmış bebeklerin enerji alanında kaldıklarıda tespit edilip buda şifalandırılıyor.Hem kişi hem ruh özgür bırakılmış oluyor.
    Beki'nin hangi kitabı hatırlamıyorum (sizin için bakarım) birinde bu konunun altı daha çok çizilmişti.Meleklerin Gücü idi sanırım,yanlış hatırlamıyorsam.Tuğçe Işınsu kitaplarında da işlenmiştir bu konu yine,böyle birşey evet var.En azından bu ve bu gibi kişilerce var.Doreen Virtue 'da işlemistir bunu kitaplarında ,büyük ihtimal İlahi Rehberlik'ti oda...
    Geçmiş Yaşam Cd'si ile konuyu kendinizde çalışabiliyorsunuz.Blokajınızın olduğu durumu kitaptaki yönteme göre tespit edip,sonrasında o konuyu hayatınızda takip ediyorsunuz.Arafta kalmış bir ruhta varsa bu cd ile şifalanması mümkün.Bir defada da olabilir şifalanma dahafazla sayıda da..
    Aslında çok yeni bir konuda değil,sizin gözünüzden kacmış olmalı.
    Teşekkür ederim öncelikle. İlk kez bir kitabını okuyorum Beki Hanımın ve Meleklerin gücü - geçmişi şifalandırmak. Açıkçası kitapla teknik öğrenileceğini düşünmediğim için elim gitmedi almaya. Ama bişeyinden etkilendim bir röportajdan sanırım, hikayeleri de yeter deyip aldım birini. Meleklerle birebir çalışmak mümkün olduğu için ve Beki hnm biraz pahalıdır sanıyorum, herhangi birinden insiye vb. almak şart gelmiyor bana. İnsanların karanlık yönleri düşündürüyor bazen, biriyle çalıştıktan sonra enerjisi etkiliyor o kişinin, epeyce takip edilen gözlemleyebildiği biri olmalı...o ayrı bi konu tabi.
    Kendi blokajlarımı, tarayarak blokajı sıkıntısı olan kişinin hissetmesini, yakından-uzaktan enerji aktarımını kendi imkanlarımla ve elbette meleklerin yardımlarıyla öğrendim şükürler olsun.
    Yalnız bu konu o kadar parmak bastı ki yıllardır dolanıp durduğum alana, başka bir konuda fiziksel bir rahatsızlığn şifası için reiki kullanabilen var mı gibi bir sorum vardı, bikaç hafta oluyor. Kitabı da yeni aldım,2 gündür bitirdim. Bahsi geçen hastalık 3-4 günlük bilinçkaybı yaşanan menenjit benzeri hastalıktan 1-2 yıl sonra ortaya çıktı, kör, sağır, felçli kalabilir veya ölebilirdi, kurtuldu çok şükür. Uzun süre gözetim altında yarı bilinçli, bilinçsiz kalmak zorunda kaldı hastanede. Tabiki kaderi sorgulamak gibi değil siz anlarsınız niyetimi, bu bir gerçeklikse kişinin özgür iradesi dışında rahatsızlığa sebep veren enerjiler bunlar. Bu bilgi o kadar değerli bir bilgi ki hem benim için hem ailem için..çok hoşuma gitti alayım ben bu bilgiyi demek istemiyorum ama gönlümden geçende o tıbbın aciz kaldığı nadir yerlerden. Söylediğiniz kitapları ve cdyi de bakayım, yapabileceklerimizi araştırmaya devam edeyim.Şifa Yaradan'dan...

8. cherish Üyemize teşekkür edenler:
    lviv angeles (04.05.2015)

Rep Puanı : 17990
    Ettiği Teşekkür
    0
    38 mesaja 109 teşekkür aldı
    Tecrübe Puanı
    154

Bedeni ölen ruh ortalıkta gezinmez. Kişinin 2 gün ölü kalıp tekrar canlanması durumu değil, bildiğimiz ölmekten bahsediyorum. Hani öldü yıkadık gömdük helvasını yedik vs. o ölü bedenden bahsediyorum. Bedenle ilişiği kalmamış ruhların hele musallatı gibi bir şey hiç mümkün değil. Öldüysen gidersin ve birilerine musallat olmaya da ihtiyacın yoktur, hele ek enerji gibi bir şeye hiç ihtiyacın yoktur.
    Bu konuda çekineceğiniz şeyler canlı insanlar, cinler, bazı bedenli ve bedensiz varlıklar olsun. İnsan ruhu başka bir şeydir. Hatta ölülerinizle gelen mesajlarda da o ölünüz değil, izni olan yüksek bir varlıktır gelen. Size öyle görünmesi sizin açınızdan uygun olmuştur ve öyle görünmüştür.
    Alt varlıklar bunu yapamaz. Yani bütünsel anlamda ayırt etmenin mümkün olmadığı 5 duyuyu ve 6. duyunuzu da inandıran bir taklit sergileyemez. Ancak bir şekilde mefta hayattayken veya sizin beyninizde depolanan kırıntı bilgilerle sizi kandırmaya çalışır bu da başka bir konudur.
    İnsanın ruhu beden tamamen öldükten sonra ser seri gibi aylak aylak Dünya'da gezmiyor birilerine de musallat olmuyor.

10. 7 kişi dmkol üyemize teşekkür etti:
    *nefertiti* (05.05.2015), AJA (05.05.2015), anemist (08.05.2015), brotherhood (19.08.2017), cherish (04.05.2015), FerdeLance (06.05.2015), Tai Chi Chuan (04.05.2015)

Rep Puanı : 1115
    Ettiği Teşekkür
    1.171
    254 mesaja 556 teşekkür aldı
    Tecrübe Puanı
    22

İnsan ruhunun zarar vermek ya da enerji çalmak için gezindiğini ben de düşünmüyorum ama küçük yaşta ölenlerin izinle farklı bedenler içerisinde ailesini görmeye geldiğine inanıyorum yaşadığım bir kaç olaydan dolayı...

Düşünmek olmasaydı hangi ruh girerdi bedene, ruhu özgür yapan düşünmek değil de ne

12. fransula Üyemize teşekkür edenler:
    cherish (04.05.2015)

Yer
    Ettiği Teşekkür
    3.825
    Tecrübe Puanı
    78

Alıntı cherish Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Teşekkür ederim öncelikle. İlk kez bir kitabını okuyorum Beki Hanımın ve Meleklerin gücü - geçmişi şifalandırmak. Açıkçası kitapla teknik öğrenileceğini düşünmediğim için elim gitmedi almaya. Ama bişeyinden etkilendim bir röportajdan sanırım, hikayeleri de yeter deyip aldım birini. Meleklerle birebir çalışmak mümkün olduğu için ve Beki hnm biraz pahalıdır sanıyorum, herhangi birinden insiye vb. almak şart gelmiyor bana. İnsanların karanlık yönleri düşündürüyor bazen, biriyle çalıştıktan sonra enerjisi etkiliyor o kişinin, epeyce takip edilen gözlemleyebildiği biri olmalı...o ayrı bi konu tabi.
    Kendi blokajlarımı, tarayarak blokajı sıkıntısı olan kişinin hissetmesini, yakından-uzaktan enerji aktarımını kendi imkanlarımla ve elbette meleklerin yardımlarıyla öğrendim şükürler olsun.
    Yalnız bu konu o kadar parmak bastı ki yıllardır dolanıp durduğum alana, başka bir konuda fiziksel bir rahatsızlığn şifası için reiki kullanabilen var mı gibi bir sorum vardı, bikaç hafta oluyor. Kitabı da yeni aldım,2 gündür bitirdim. Bahsi geçen hastalık 3-4 günlük bilinçkaybı yaşanan menenjit benzeri hastalıktan 1-2 yıl sonra ortaya çıktı, kör, sağır, felçli kalabilir veya ölebilirdi, kurtuldu çok şükür. Uzun süre gözetim altında yarı bilinçli, bilinçsiz kalmak zorunda kaldı hastanede. Tabiki kaderi sorgulamak gibi değil siz anlarsınız niyetimi, bu bir gerçeklikse kişinin özgür iradesi dışında rahatsızlığa sebep veren enerjiler bunlar. Bu bilgi o kadar değerli bir bilgi ki hem benim için hem ailem için..çok hoşuma gitti alayım ben bu bilgiyi demek istemiyorum ama gönlümden geçende o tıbbın aciz kaldığı nadir yerlerden. Söylediğiniz kitapları ve cdyi de bakayım, yapabileceklerimizi araştırmaya devam edeyim.Şifa Yaradan'dan...
    Tabiki haklısınız,bunlar vesile şifayı veren Allah'tır.Çok geçmiş olsun ,şifa olsun tüm yapacaklarınız.
    Ben sizi gayet iyi anlıyorum.Katılıyorum yorumlarınıza.Ben kitaplarıma tekrar bakiyim,şifa anlamında meleklerle dualı uygulamalar vardı,yazarım bunları size.Bu arada Beki'nin fiyatları tahmin ettiğiniz gibi ,yüksek ücretler diyebiliriz.Hangi çalışma ne kadar tek tek yazardım ama doğru olmayabilir bu anlamda detaya girmiş olmam.Kısaca söylemem gerekirse,evet tahmininiz doğrudur fiyat konusunda.

14. lviv angeles Üyemize teşekkür edenler:
    cherish (04.05.2015)

Ettiği Teşekkür
    57
    Tecrübe Puanı
    14

Alıntı lviv angeles Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Tabiki haklısınız,bunlar vesile şifayı veren Allah'tır.Çok geçmiş olsun ,şifa olsun tüm yapacaklarınız.
    Ben sizi gayet iyi anlıyorum.Katılıyorum yorumlarınıza.Ben kitaplarıma tekrar bakiyim,şifa anlamında meleklerle dualı uygulamalar vardı,yazarım bunları size.Bu arada Beki'nin fiyatları tahmin ettiğiniz gibi ,yüksek ücretler diyebiliriz.Hangi çalışma ne kadar tek tek yazardım ama doğru olmayabilir bu anlamda detaya girmiş olmam.Kısaca söylemem gerekirse,evet tahmininiz doğrudur fiyat konusunda.
    Teşekkür ederim gerçekten faydası olur bu konu ilgi alanı olan birinin notları aktarımları

Alıntı Chillout Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Bedeni ölen ruh ortalıkta gezinmez. Kişinin 2 gün ölü kalıp tekrar canlanması durumu değil, bildiğimiz ölmekten bahsediyorum. Hani öldü yıkadık gömdük helvasını yedik vs. o ölü bedenden bahsediyorum. Bedenle ilişiği kalmamış ruhların hele musallatı gibi bir şey hiç mümkün değil. Öldüysen gidersin ve birilerine musallat olmaya da ihtiyacın yoktur, hele ek enerji gibi bir şeye hiç ihtiyacın yoktur.
    Bu konuda çekineceğiniz şeyler canlı insanlar, cinler, bazı bedenli ve bedensiz varlıklar olsun. İnsan ruhu başka bir şeydir. Hatta ölülerinizle gelen mesajlarda da o ölünüz değil, izni olan yüksek bir varlıktır gelen. Size öyle görünmesi sizin açınızdan uygun olmuştur ve öyle görünmüştür.
    Alt varlıklar bunu yapamaz. Yani bütünsel anlamda ayırt etmenin mümkün olmadığı 5 duyuyu ve 6. duyunuzu da inandıran bir taklit sergileyemez. Ancak bir şekilde mefta hayattayken veya sizin beyninizde depolanan kırıntı bilgilerle sizi kandırmaya çalışır bu da başka bir konudur.
    İnsanın ruhu beden tamamen öldükten sonra ser seri gibi aylak aylak Dünya'da gezmiyor birilerine de musallat olmuyor.
    Ruh hala çok gizemli bana göre, rüyalar peki cin musallatı olmayan yüzlerce normal, hiç paranormal olay yaşamamış insan rüyalarında hiç görmedikleri yerlerde, görmedikleri yaşamların içindeler, sinema-dizi vs olarak bile görmedikleri yerlerde, ve imajinasyon bir sahne oluşturmak isteseler hayal bile edemeyecekleri mekanlarda görebiliyorlar kendilerini. Rüyalarımız bilinçaltımızdan, yaşadıklarımız, gördüklerimiz ve hayal ettiklerimizden beslenirse - genel kabul - ve reenkarnasyona inanmıyorsak - ben inanmıyorum- cin musallatı da yaşamıyorsak bu bilinçaltı hangi bilince ait? Kollektif bilincin rüyalarını görüyor olma ihtimalimiz biraz fantastik çünkü kollektif bilinçaltı 5000 yıllık sahnesel bir hafızayı depolayabiliyor ve rüyamıza servis ediyorsa, insanın %1 ini bile yaşayamadan insan olmaya çalışır halde oluruz

Geniş açıklamalara yer verilmemiş teşhisi konusunda kitapta. İnsanın kendini bilinçli gözlemeside mümkün değil ancak meleklerden mesajları cümleler duyabilen insanlar varsa anlaşılabilir...Pek çok şeyin insanın kendisini inandırmasıyla, danışılan kişinin otoritesiyle kabul edilip şifanın sağlanması da söz konusu olabilir. Yalnız bu durumun bilinç kapalı hallerde insanların karşılaştığı bir durum olduğu üstüne basarak söyleniyor. İlk ihtimal bence belki de sürekli devam eden bir durum değil, kordon haline gelmiş bir negatiflik. (Ruhun canlı olduğumuz sürelerde sürekli dünya zamanını kullanmadığını anlıyoruz, eski kayıt sonsuz süreli olarak çalışabiliyor) 2. ihtimal ensenize oturmuşlar gibi değilde burda dolaşırken aurasında bir yırtık bulunan diyelim, abdestsiz-namazsız, inanç boşluğunda, alkol veya uyuşturucu kullanan, ya da narkoz etkisinde olan, yani enerjisi zayıf, düşük ve koruması olmayan insanların yanında bulunabilme imkanı bulduklarında onlarla ilerliyor olabilirler fikri bana makul geliyor. İnsanların ortak özellikleri dünyayla bağlarını sağlıksız şekilde bitirenler, aklı burda kalanlar, bağımlı,alkolik, dünyaya fazla meğilli ya da danışan kişinin ölen sevdiğini bırakamaması var ki zaten psikolojik çöküşün normal yansıması.

Ölümden sonra ruhların ailelerini ziyaretleri konusunda rivayetler var, Hakkın rahmetine ulaşanlar geri gelmiyorlar rüyalarda iyiliklerinden haber veriyorlar. Bu ihtimalde bahsedilen ruhlar bir nedenle rahmete ulaşamamış veya arada kalmış olanlar.

aslında bu pek çok psikolojik rahatsızlığın ve tedavi edilememesinin de açıklaması olabilir teyit edebileceğimiz bir durum olsaydı - ya da karanlık tarafımızdan kaçış için acil çıkış kapısı
    "ek enerji gibi bir şeye hiç ihtiyacın yoktur." meselesine gelince insanlar birbirlerinden aldıkları enerjiyi kullanmak için almıyor frekanslarını yükseltmekte kullanıyor. Ruh hala aynı ruh..
    "5 duyuyu ve 6. duyunuzu da inandıran bir taklit sergileyemez. " bundan çok emin değilim bana ait olmayan bir sesi susturmak için çok uzun uğraşlar verdiğim delirdiğime inandığım zamanları bende yaşadım..

Çok karmaşık bir konu, hala düşünüyorum..diğer musallat olaylarında özgür iradenin devredışı kalması ve olayın kişinin sınavı haline gelmesiyle başlanırsa anlatıma, boyutlararasında kalanlar ve sebep oldukları gibi bir başlığa dönüşebilir konu..

Alıntı fransula Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    İnsan ruhunun zarar vermek ya da enerji çalmak için gezindiğini ben de düşünmüyorum ama küçük yaşta ölenlerin izinle farklı bedenler içerisinde ailesini görmeye geldiğine inanıyorum yaşadığım bir kaç olaydan dolayı...
    Ne gibi olaylar ve bedenden geldiği kişinin bilincinden mi izin alıyor gelen kişi ya da o mu çağıran?

16. 2 kişi cherish üyemize teşekkür etti:
    lviv angeles (05.05.2015)

Rep Puanı : 6041
    Ettiği Teşekkür
    772
    453 mesaja 779 teşekkür aldı
    Tecrübe Puanı
    63

Alıntı Chillout Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster

bazı evlerde vahşice katledilmiş olanların "hayaletleri" olduğuna dair bir sürü iddialar hatta kanıtlar var , bunlardan birisi de rum yetimhanesinde sesler gelmesi çocuk çığlıkları . yangın çıktığı zamanda bir çocuğun öldüğü söyleniyor. artı istanbulda adını unuttuğum bir mekanda bir abimiz çekimler fotoğraflar paylaştı , mesajlar aldı ,iletişime bir şekilde geçti ve orada tıkılı kalan bir aileden bahsetti. tüm bunlar şaşırtıcı gerçekler . dünyada bir çok örneği var bu hayalet mevzularının , gerçi ölünün huzura kavuşturulması amacıyla ritüellerde mevcut yanlış hatırlamıyorsam benzer şeyler islamda da var , ölünün arkasından mevlut okutulması gibi ? yani demek istediğim ruh bir yerde tıkılı kalamaz mı ? belki de azrail olayı masaldan ibarettir? bazılarının bilinçaltın a göre biri geliyordur ya da başka bir şey geliyordur ya da gelmiyordur , bir yerlere sürüklenip geziyordur başka alemlerde ? bu konuda net bir şey diyebilir miyiz ?

ruh sizce çağırılabilir mi berzah aleminden ya da spatyom veyahut siz ne dersiniz bilmiyorum perde boyutta olabilir . yanlış hatırlamıyorsam ruh çağırılmalarında ruhun musallat olma ihtimali oldugu söz ediliyor , operator sanırım bu yüzden gelen ruhu kızdırmamaya ve düzgün bir şekilde iletişim kurmak amacıla medyum bedeninde konusan ruhla birlikte iletişimde bulunuyormuş .

18. codzombi Üyemize teşekkür edenler:

Yer
    Ettiği Teşekkür
    3.825
    Tecrübe Puanı
    78

Alıntı codzombi Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    bazı evlerde vahşice katledilmiş olanların "hayaletleri" olduğuna dair bir sürü iddialar hatta kanıtlar var , bunlardan birisi de rum yetimhanesinde sesler gelmesi çocuk çığlıkları . yangın çıktığı zamanda bir çocuğun öldüğü söyleniyor. artı istanbulda adını unuttuğum bir mekanda bir abimiz çekimler fotoğraflar paylaştı , mesajlar aldı ,iletişime bir şekilde geçti ve orada tıkılı kalan bir aileden bahsetti. tüm bunlar şaşırtıcı gerçekler . dünyada bir çok örneği var bu hayalet mevzularının , gerçi ölünün huzura kavuşturulması amacıyla ritüellerde mevcut yanlış hatırlamıyorsam benzer şeyler islamda da var , ölünün arkasından mevlut okutulması gibi ? yani demek istediğim ruh bir yerde tıkılı kalamaz mı ? belki de azrail olayı masaldan ibarettir? bazılarının bilinçaltın a göre biri geliyordur ya da başka bir şey geliyordur ya da gelmiyordur , bir yerlere sürüklenip geziyordur başka alemlerde ? bu konuda net bir şey diyebilir miyiz ?

ruh sizce çağırılabilir mi berzah aleminden ya da spatyom veyahut siz ne dersiniz bilmiyorum perde boyutta olabilir . yanlış hatırlamıyorsam ruh çağırılmalarında ruhun musallat olma ihtimali oldugu söz ediliyor , operator sanırım bu yüzden gelen ruhu kızdırmamaya ve düzgün bir şekilde iletişim kurmak amacıla medyum bedeninde konusan ruhla birlikte iletişimde bulunuyormuş .
    Rum yetimhanesi derken Büyükada'dakinden mi bahsediyorsunuz?Büyük bir yangında bütün çocukların öldüğü ,sonrasında bahsettiğiniz gibi enteresan olayların yaşandığı yetimhane.Ben o binayı görmeye gittim aynı yerden bahsediyorsak.Büyükadanın en tepe noktası,bizden başkada kimse yoktu zaten,bisikletle çıkana kadar iflahımız kesildi(insanın başına ne gelirse meraktan gelirmiş).Şu kadarını söyleyebilirim ki; o mekânda,o enerjiyi hissettiğimde düşündüğüm "burda açıklanmayan gizemli konuların olmaması mümkün değil",ben inanıyorum bazı ruhların yerlerine ulaşamadıklarına..O yangında zamansız ölen,iç parçalayan yüzlerce zavallı çocukların ruhları gibi...,

Sayfa 1/3 123 SonSon

Konu Bilgileri

Users Browsing this Thread

Şu an 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 konuk)