Gizlimabet Fal Uygulamamıza Ulaşmak İçin İndir! Hemen Fal Baktır!
Sayfa 3/3 İlkİlk 123
22 sonuçtan 21 ile 22 arası

Konu: Ölümden sonra Işığa ulaşamayan ruhlar

Rep Puanı : 137
    Ettiği Teşekkür
    57
    53 mesaja 68 teşekkür aldı
    Tecrübe Puanı
    14

Alıntı Chillout Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Tam okumamışsınız yazıyı. Benim varlık literatürümde cinler sandığınızdan daha az yer kaplar çünkü çok fazla çeşitte farklı varlıklar var ve bu sebeple cinlere de çok yer kalmıyor. Yani ben her şeyi cinlere yormuyorum, saymadım ama kendi gördüğüm ve/veya gösterilen en az 200 farklı varlık tipi biliyorum. Bunları da bedenli/bedensiz veya ikisi birden (insan gibi) üç ana kategoriye ayırıyorum. Sonra da negatif, pozitif, nötr olarak 3 alt kategoriye ayırıyorum. Sonra da 14 boyutun veya boyutlar arası bölümlerden hangisinde var olduğunu öğrenebiliyorsam öğreniyorum. İsim takmıyorum, takılmış iki üç isim var bunlardan biri de cin ırkı. Haliyle cümle kurarken ''cinler veya diğer varlıklar'' dediğimde siz de haklı olarak sadece cinlerden konuşuyorum gibi algılıyorsunuz.
    Demek istediğim şu ki, kainat daha doğrusu kainatlar, insan ruhu, melek, cin ve periden ibaret değil.
    Bir de o çalışmalarda veya başka sebeple karşılaştığım bu varlıkların sınıflandırmasını, tanımlamasını ben yapmıyorum. Ben bunların %90'nı insanlardan değil zaten kendi eğitmenlerim ve rehberlerimden alıyorum. İnsan olarak bu konularda bilgisinden istifade ettiğim, çalışma yaptığım insan sayısı iki elin parmağı kadar değil. Bu tür çalışma-danışma dışında konuşup dinlediğim çok olmuştur. Şimdi bu şekilde genel eğitimini insanlardan almamış insanlar bir araya geldiklerinde ve bilgilerini karşılaştırdıklarında bu bilgilerin çok büyük kısmının aynı olduğunu görüyoruz. Üstelik hem yolumuz ayrı, ekolümüz ayrı, çalışmalarımız ayrı olsa dahi.. Demek ki evrensel gerçekler, tanımlar ve hükümler var.
    Bu konularda da yaptığım konuşmaların çok az kısmı kendi mantığıma, gerisi evrensel hükümlere bağlıdır.
    Anladım, tabi bilgim ölçüsünde..boyutlar arası keyfi geçiş yok diye biliyordum. Usule uygun ritueller, uygun seviyede insanlar yaparsa ancak, yoksa sıradan insanların karşılaşma durumu yoktur heralde. 200 tür çok fazla. Cinleri yaygın olarak biliyoruz, vaktiyle çağrılmışlar filan gelebilmişler.

Zor işler valla Allah korusun sizi de. Hem zihin yorucu, hem enerji eksilten şeyler

Rep Puanı : 17996
    Ettiği Teşekkür
    0
    38 mesaja 112 teşekkür aldı
    Tecrübe Puanı
    154

Alıntı cherish Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Anladım, tabi bilgim ölçüsünde..boyutlar arası keyfi geçiş yok diye biliyordum. Usule uygun ritueller, uygun seviyede insanlar yaparsa ancak, yoksa sıradan insanların karşılaşma durumu yoktur heralde. 200 tür çok fazla. Cinleri yaygın olarak biliyoruz, vaktiyle çağrılmışlar filan gelebilmişler.

Zor işler valla Allah korusun sizi de. Hem zihin yorucu, hem enerji eksilten şeyler
    Milyonlarca farklı tür olduğu evrensel kayıtlarda mevcut. Bu türleri bilmemiz hem gerekmiyor hem de bilmek mümkün değil zaten. Mesela bizdeki mikroplara benzer bir de bedensiz türler var, bedensizlerin de kendi aralarında yapısal daha doğrusu varoluşsal farklılıkları var. Bunlar da tür oluyor haliyle.
    Uzayda bizim gibi yaşayan bedenliler de var. Sonsuz bir hayat ve varoluş kavramı var.
    Allah cümlemizi korusun. Zihin yoruluyor, enerji eksiliyor ama işleyen demir de pas tutmuyor. İletişimde olunan varlıkların enerjiyi emmesi de mümkün arttırması da mümkün. Tıpkı hipnozların bazen aşırı yorucu olması, bazen de 1 saatlik hipnozun 7 saatlik uykuya bedel olması gibi.

3. 3 kişi dmkol üyemize teşekkür etti:
    cherish (06.05.2015), FerdeLance (06.05.2015), Tai Chi Chuan (06.05.2015)

Sayfa 3/3 İlkİlk 123

Konu Bilgileri

Users Browsing this Thread

Şu an 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 konuk)