evde bulunan yolunmuş kuş tüyü ve saç

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

teacher

Kayıtlı Üye
iyi akşamlar bir arkadaşımın kayınvalidesi ile sorunlar yaşamaktadr daha öncede eşyalarını karıştırırken yakalamıştı..bi akşam eve geldiğinde sözde evini temizlettim bahanesiyle bütün çamaşırlarını yıkamış asmış ve banyoda süs havlusunun içine yolunmş kuş tüyü ve saç telleri bulmuş..daha öncede evin anlamsız yerlerinde renkli toplu iğneler buluyordu..şuan eve girmek istemiyor..bu kuş tüyü falan bilgi verecek olan var mı teşekkür ederim

dmkol

Kayıtlı Üye
İş
Web Master
Kuş tüyünü ve saçla nasıl bir arada olduğu detayı var mı? Mesela sarılmış mı bir birine, yan yana mı, kaç tüy, kaç tel vs. gibi?

MONOTAMU

Banlı Kullanıcı
Büyüye inanıyorsa işi zor. Bir tanıdığım eşine büyü yaptırmıştı, eşi inanmadığı için büyü ters tepti. Kocası biraz çapkınmış gözü de oynakmış büyü ters tepince enfeksiyon kapıp kadının gözleri şişmişti oysa adamın gözleri şişmesi gerekiyordu. :D Yazık kadına.....

teacher

Kayıtlı Üye
tüy sarılmamış yanında eşinin saçına benzetmiş..birkaç gün evden uzaklaştı eve geldiğinde yine girmek istememiş kapıda topraklar görmüş eşikte ..ayakkabıyla geldiğini düşünmüş ama içeri girince değişik koku aldığını söyledi..eşide cami hocasına gitmiş hoca okumuş ve ölü toprağı serpilmiş demiş arkadaşım cok zor durmda evden kaçmak istiyor..hoca dualarla çözeriz bunu demiş

dmkol

Kayıtlı Üye
İş
Web Master
Bir uygulama var gibi gelmedi. Daha çok büyü olduğuna inanmış birinin her işareti bir yere bağlamaya çalışması gibi geldi. Yoktur demiyorum, belki başka detaylar da vardır bilemiyorum. Hoca dediğiniz kişiye güveniyorlar ise sıkıntı yok, dua okunmasından zarar gelmez. Okusun rahatlatsın.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...