Birini hayatımızdan sorunsuzca çıkarmak mümkün mü?

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

cherish

Kayıtlı Üye
Diyebilirsiniz telefonları kapat, adresini değiştir, mesajlarına maillerine, aramalarına yanıt verme..ama öyle olmuyor. Kararlılıkla ne yaparsam geri dönüşünde büyülenmiş ya da vicdanımın üzerine oturulmuş gibi hissediyorum. Ancak bir süre tepkisiz kaldıktan sonra kötü günde sırt çeviren birinin vicdan azabıyla uğraşıyor oluyorum..
Başından anlatmak gerekirse erkek arkadaşımla 3. haftada kavgalarımızın doruk noktasına ulaştık. Öncesinde düzenli meditasyon yapmaya çalışan, hayatla kendi aramda ahenk oluşması için olumlu düşüncelere yapıcı yaratıcı işlere yoğunlaşmış biriydim. Ne kadar duygusal olarak etkilenmiş olursam olayım dedim ve telefonda yaşanan şiddetli bir tartışmadan sonra karmik bağı kestim. Bunun koparma anlamına gelmediğini biliyorum ama ondan&onunla öğreneceklerimin bitmiş olmasını diledim.
Bu çalışmayı yaptığım günün ertesi günü hayatı alt üst oldu kaza yaptı, çantası çalındı, şirketinde sorunlar yaşadı. Kendimi biraz suçladım bi süre onun tarafında olmam gerektiğini düşündüm ve çalışmamdan veya diğer çalışmalarımın niteliğinden bahsetmedim. 1-2 gün sonra yanımdaydı (ayrı şehirlerde yaşıyoruz) ve epeyce benim-ailemle bulunduğum şehirde kaldı.
Sorunlar düzelmedi, ağır tartışmalar yaşandı, insana olan inancımdan bitecek birşey bile olsa düğüm şeklinde bırakmamam gerektiğine emin olduğumdan aynı şekilde ama düşüncelerimi de ifade ederek yanında oldum.
Yaklaşık 2 ay süren bu sıkıntılı süreçten sonra gittikten 10 gün sonra ayrıldık.Gerekçe tutarsızlıklarını gündeme getirmem, bir nevi eleştiri. Benim ayrılmaya da itirazım yok, ama bir imkan bulup kendi başına ya da başkalarıyla yapabileceği işleri benimle yapmaya, benden şirketle alakalı işlerinde destek görmek istiyor, yerini bulursa özel konulardan bahsetmektende geri kalmıyor. Belkide vazgeçilmeyen biri filan olmak istiyordur:) Bende iş denilen şeyin herhangi biriyle herhangi bir profesyonellikle yapılabileceğini söyleyip koparmaya çalışıyorum bağları. Defalarca kez hem gerçek hayatta denedim hem de karmik anlamda. İşe yaramıyor demiyorum, aksine ben koparmak istedikçe yoğunlukla üzerime geliyor sanki. Daha çok seven taraf bendim, onun sevgiyle, ilişkilerin kimyasıyla filan meşgul olduğunu sanmıyorum. Sakince bitsin istiyorum çünkü şiddetli tartışmalarla yaptığımız kapanışlarda insani olgunluk çerçevesi filan kalmıyor, zaten gelecek düşünememe sebebimde bu, istediği olmadığında dünyayı yakan kontrolsüz bir vaka..

huzuru ve hayatımın akışını geri almak için görüş ve önerilerinize ihtiyacım var arkadaşlar

lviv angeles

Kayıtlı Üye
Öncelikle , geçmiş olsun kazadan dolayı...
Çok zor durum gerçekten ,her yoluda denemiş gibi görünüyorsunuz.Fevrî biri anladığım kadarıyla,sakince konuşmak halletmek sanırım imkânsız gibi.Ancak yinede açıkça konuşmak en doğrusu. Başka ne yapabilirsiniz ki?
Aile büyüklerinden destek alsanız faydası olmazmı acaba?

cherish

Kayıtlı Üye
Öncelikle , geçmiş olsun kazadan dolayı...
Çok zor durum gerçekten ,her yoluda denemiş gibi görünüyorsunuz.Fevrî biri anladığım kadarıyla,sakince konuşmak halletmek sanırım imkânsız gibi.Ancak yinede açıkça konuşmak en doğrusu. Başka ne yapabilirsiniz ki?
Aile büyüklerinden destek alsanız faydası olmazmı acaba?
teşekkür ederim yorumunuz için. malesef. ayrılmış olduğumuz için ailem şükür ediyor ama benide suçluyorlar. En son onun babasıyla konuştuğumda sürekli tartıştığımız bir dönemdi ve konuşurum hata yapmaması önemli olan gibi olgun şeyler söylemişti. Fayda etmek bir yana sorunlardan babasını haberdar ettiğim için suçlandım. Bizde de büyüklerin fikri sorulur. Ama erken yaşlarda ayrılmış anne-babayla iletişimi sevgi üzerine değil. Sahip olduğu herşeyi kendi kazandığını ve dünyanın bütün nimetlerini hakettiğini, çala kaşık yemeye hakkı olduğunu düşünen türe dönebiliyor öfke tesirinde insanlar bazen.
Kendimi off'a alıyorum 4 gün :) hem detoks yapıcam, sadece buraya girerim muhtemelen

lviv angeles

Kayıtlı Üye
teşekkür ederim yorumunuz için. malesef. ayrılmış olduğumuz için ailem şükür ediyor ama benide suçluyorlar. En son onun babasıyla konuştuğumda sürekli tartıştığımız bir dönemdi ve konuşurum hata yapmaması önemli olan gibi olgun şeyler söylemişti. Fayda etmek bir yana sorunlardan babasını haberdar ettiğim için suçlandım. Bizde de büyüklerin fikri sorulur. Ama erken yaşlarda ayrılmış anne-babayla iletişimi sevgi üzerine değil. Sahip olduğu herşeyi kendi kazandığını ve dünyanın bütün nimetlerini hakettiğini, çala kaşık yemeye hakkı olduğunu düşünen türe dönebiliyor öfke tesirinde insanlar bazen.
Kendimi off'a alıyorum 4 gün :) hem detoks yapıcam, sadece buraya girerim muhtemelen
Allah yardımcınız olsun.Bazen en doğrusu içe dönmektir.İnsanın elinin kolunun bağlı olması zordur.
Umarım sizi uğraştırmadan kendiliğinden çözülür.

Luccinda

Kayıtlı Üye
Birini hayatınızdan sorunsuzca çıkarmak mümkün fakat insanların durumlarına göre bu değişir mi bilmiyorum.Her seçeneği deneyebilirsiniz elbette fakat sizin sorunuz var mı yok mu. Evet bu tür işlemler vardır.

cherish

Kayıtlı Üye
Birini hayatınızdan sorunsuzca çıkarmak mümkün fakat insanların durumlarına göre bu değişir mi bilmiyorum.Her seçeneği deneyebilirsiniz elbette fakat sizin sorunuz var mı yok mu. Evet bu tür işlemler vardır.

soğutma ayırma gibi işlemleri kastediyorsanız, yaşadıklarımızdan sonra bu tür bişeyin bana veya onun hayatına girebilecek herkese yapılmış olabileceğini düşündürecek şeyler de yaşadım. Ama ayrıldık ve hayırlısının bu olduğunu kendime de kabul ettirdim. Karmik bağı kesmenin yanı sıra telepatik olarakta farklı frekanslarda olduğumuzu hissettiriyorum. Sonuç olarak ne sevgiliyiz ve ortak beklentilerimiz var ne de eski sevgilimle görüşmem,iş yapmam,haberdar dahi olmam,helalleşilir herkes yoluna.. dediğim halde bi şekilde olaylara dahil ediliyorum...

sorum var tabi, bu tür soyutlama denemelerini -sadece kendimde- uyguladıkça yeniden mi kendime çekiyorum, ya da o kişiye de mi denemeliyim?

Luccinda

Kayıtlı Üye
soğutma ayırma gibi işlemleri kastediyorsanız, yaşadıklarımızdan sonra bu tür bişeyin bana veya onun hayatına girebilecek herkese yapılmış olabileceğini düşündürecek şeyler de yaşadım. Ama ayrıldık ve hayırlısının bu olduğunu kendime de kabul ettirdim. Karmik bağı kesmenin yanı sıra telepatik olarakta farklı frekanslarda olduğumuzu hissettiriyorum. Sonuç olarak ne sevgiliyiz ve ortak beklentilerimiz var ne de eski sevgilimle görüşmem,iş yapmam,haberdar dahi olmam,helalleşilir herkes yoluna.. dediğim halde bi şekilde olaylara dahil ediliyorum...

sorum var tabi, bu tür soyutlama denemelerini -sadece kendimde- uyguladıkça yeniden mi kendime çekiyorum, ya da o kişiye de mi denemeliyim?

eğer karşılıklı olarak bitirip ayrıldıysanız bence herhangi bir işlem yapmanıza gerek yok.Tabi daha bilgili üyelerde var bu sitede fikirleri ne olur bilmiyorum ama, bence kendinize yada ona denemede bulunmanıza gerek yok diye düşünüyorum.

Luccinda

Kayıtlı Üye
Soğutma ve ayırma büyüleri hatalı yapılırsa çok ciddi sorunlara yol açar, uzman olanları bile çok dikkat ederek yapmaları gereken çalışmalardır ki uzman olmayan biri yapmayı bırakın düşünmemelidir bile.

Bağ kesme çalışması yapacaksınız.

1. kişiyi temsil eden bir şey bulun, oyuncak ayı mesela :)
2. seçtiğin şeye dokunun ve 3 defa sen............. yı temsil ediyorsun
3. şimdi ona bakın söylemek istediklerinizi söyleyin, küfür edin bağırın, yumruklayın, öpün yani ne yapmak istiyorsanız yapın.
4. gözlerinizi kapatın ve onunla aranızdaki enerji bağını görmeye niyetlenin,
5. görseniz de görmeseniz elinizi kaldırın ve makas yapın, enerji bağını kesmeye niyetlenin ve makas yaptığınız elinizle kesin.
6. gözlerinizi açın ve ona bakarak. kendimi senden özgür bırakıyorum diye defalarca rahatlayana kadar bağırın.
iş de bu kadar.

Sayın urum konum aşağıda kaldığı için soruyorum. Konuyu dağıtmaya istemem ama soğutma büyüsü ne gibi tehlikesi vardır.Birde yaptıran kişiyi ne şekilde etkiler duygusal olacakm? Birde ben birkaç gün sonrası rüyada istihare de görmek için bir dua ve zikir vardı yapmıştım rüyamda o insanı kanlar içinde gördüm ellerimde kanları vardı ama benmi yaralamışım başkasımı bilmiyordum.Bu psikolojik bir rüyamıdır

cherish

Kayıtlı Üye
Soğutma ve ayırma büyüleri hatalı yapılırsa çok ciddi sorunlara yol açar, uzman olanları bile çok dikkat ederek yapmaları gereken çalışmalardır ki uzman olmayan biri yapmayı bırakın düşünmemelidir bile.

Bağ kesme çalışması yapacaksınız.

1. kişiyi temsil eden bir şey bulun, oyuncak ayı mesela :)
2. seçtiğin şeye dokunun ve 3 defa sen............. yı temsil ediyorsun
3. şimdi ona bakın söylemek istediklerinizi söyleyin, küfür edin bağırın, yumruklayın, öpün yani ne yapmak istiyorsanız yapın.
4. gözlerinizi kapatın ve onunla aranızdaki enerji bağını görmeye niyetlenin,
5. görseniz de görmeseniz elinizi kaldırın ve makas yapın, enerji bağını kesmeye niyetlenin ve makas yaptığınız elinizle kesin.
6. gözlerinizi açın ve ona bakarak. kendimi senden özgür bırakıyorum diye defalarca rahatlayana kadar bağırın.
iş de bu kadar.

Teşekkür ederim syn Urum. Obje kullanarak tekrar yapacağım.
Paylaşmanında biraz etkisi oldu mu bilmiyorum üzerimdeki negatiflik nerdeyse gitti. Büyü yapmayı düşünmüyorum, olumsuz enerjilere - belki diğer enerjilere de- diğer insanlardan biraz daha duyarlıyım sanırım yada bir yerlerde açığım var ama ne dilersem önce beni buluyor iyi-kötü. İlişkilerde büyüden çok şifa lazım diye düşünüyorum, tekrar teşekkürler yorumunuz için

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...