havas kitapları takas

zodehala

Kayıtlı Üye
yönetim ne der arkadaşlar ne der bilmiyorum ama öle bi fikir geldi aklıma elinde türkçe çeviri havas kitapları olan arkadaşlar fazla masraf olmasın diye takas yapabiliriz . Ben para ile aldım . ama bende olmayanlar için takas yapabilirim elimde

Uyunul hakaik
Elcevahirul lemmaah
Usulul-bast-fi-sirril-evfak-vel-havas

var pdf şeklinde başka kitaplar ile takas yapabilirim

hasan06

Kayıtlı Üye
elinde başka hangi kitaplar var , bana özelden yazabilirmisin ? elimde olmayan kitaplar olsa hemen satın alayım

zodehala

Kayıtlı Üye
Elimde çok kitap var ama orjinal arapça yada farsça yada osmanlıca sadece bu 3ü türkçe sende neler var

hasan06

Kayıtlı Üye
İletişim bilgisi vermek yasakken nasıl takas yapacaksınız ? Forum kuralları gereğince iletişim bilgisi vermek yasak. Elinizde olmayan kitapları satın almaktan bahsediyorsunuz site üzerinden alım satımında serbest olduğunu hiç sanmıyorum. Ben bildiğim kadarıyla söylemiş oliyim.
haklısında ben site sahibi ile site genel admini ile de görüştüm site artık eskisi gibi değil yani şunu demek istiyorum site üzerinden konu açılıyor ve ve kişi sizce ben hangi ünv. ye gitmeliyim diye soru soru sorular bende burası bir parapsikoloji sitesi bu soru ile burda ne işin var diyorum site moderatörlerinden biri site artık eskisi gibi değil daha genel olmamız gerek diye bana mesaj yazıyor o yazıyı silmesi gerekirken. sanırım öncelik olarak bu tip konu açanları halletmemiz gerek. yani site özüne geri dönmeli sonra normal kurallara bakmamız gerek diye düşünüyorum.

cherish

Kayıtlı Üye
geçen hafta başka bir başlıkta konuyu uyandırmaya çalışmıştım. sosyal medyada etkin olan bir site torrent programı sayesinde 3000 e yakın epub formatında kitabın üyelikle dolaşımını sağlıyor. (kitaplar alakasız orayı kullanalım demiyorum) Herhangi bir yerde kitap linkleri paylaşılmıyor. Kullanıcılar sadece sisteme mail adresi ile kayıt oluyor, benzeri bir sistemi önerebiliriz yönetime

zodehala

Kayıtlı Üye
tamam da benim aldıklarım türkçe olanlar para ile satın alınmış. amacım şu az para ile çok kitap almak . bu üç kitabı olmayanalara vericem onlarda bende olmayan kitapları bana vericek

Tsc4hm3T

Kayıtlı Üye
Havass ile ilgili Türkçe kitap isimleri ve nerden temin edebileceğim Hakkı'nda bilgi verir misiniz

codzombi

Kayıtlı Üye
elindekiler pdf ise takas yaparım , öbür türlü değilse orta noktada buluşuruz . kitabı tararsın.

codzombi

Kayıtlı Üye
Affınıza sığınarak birşey sorabilir miyim? Siz hristiyansınız havas kitabını ne yapacaksınız?

ben hristiyan değilim o nerden çıktı . sanırım rosicrucian yazısı ve avatardan dolayı önyargılı bir şekilde yanlış düşünceye kapılmışsınız. madem öyle dediniz ben de kısa bir açıklama yapayım , kilise normalde düşman rosicrucian yoldaşlarına , hristiyan olmakla alakası yok aslında mevzunun , sadece ortak bi öğreti . vaki zamanında christian rosenkreutz bu öğretilerin baş üstadı olarak ilmi yaymaya başlamış ve bugünlere kadar diğer üstadların da yardımıyla osiris öğretisiyle bir takım doğu ekolleri ,semavi dinler harmanlanmış. günümüze kadar bu şekilde örgütlenerek korumuşlar. ayrıyetten benim geleneksel din anlayışım farklı . farklı olduğundan dolayı da yanlış anlaşılmalara sebebiyet veriyor , yahudi diyen de oldu , satanist diyen de oldu her bir şey diyen de oldu , önemli değil benim için bunlar. benim ne yaptığım önemli , neyi aldığım neyi seçtiğim önemli. rosicrucian ve altın şafak hermetik cemiyeti öğretilerine bakarsanız hristiyanlıktan etkilendiğini ama iskeletin ortak öğreti yani osiris öğretisi olduğunu anlayabilirsin. hermes trismegistusun öğretileri de denebilir. havass kitabını ne yapacağıma gelirsek , havass bir majikal ekol , din değil ki . tasavvuf ile karıştırmayınız . bir majikal ekolde rol yapılır , tabiki inanç olacak ama geleneksel din anlayaşı olarak değil. tabi hem dinine inanıp islama inanıp , ama havass üstadı kesilen riyakarları da biliyoruz. bir cini emri altına alarak sonra ben vefk hazırlıyorum allahın izniylen , allah rızası için yapıyoruz diyerek muhteşem bir şekilde dinlerini yaşıyorlar. bir örnek vereyim bülent kısa bildiğin gibi bir satanist. kendisinin de piyasadaki kitaplardan çok daha iyi havass kitabı hazırlamışlığı var . kendisi havass ekolü ile ilgilenmiş , bunda bir sıkıntı yok . canı istediği gibi kullanır öğretiyi. ben de canımın istediği gibi öğretileri inceliyorum :D

Mrtyşlmn

Kayıtlı Üye
İş
ogrenci
kardes bende baya bır pdf kıtap var bana mesaj atabılırsın :smash:

lanet olsun aşka

Kayıtlı Üye
arkadaşlar ilgilenen varsa takas yapabilirim pdfler bendede var pdf yüklemek serbestmidir acaba nasıl yükleyebiliriz bendede birkaç kitabın pdfsi var

codzombi

Kayıtlı Üye
Elimde bazı havass kitapları var , isteyene karşılıklı olmak suretiyle kitap alışverişi yapabilirim. öbür türlü başka kitaplar da var .. mesaj atmanız yeterli :D

damned

Kayıtlı Üye
Affınıza sığınarak birşey sorabilir miyim? Siz hristiyansınız havas kitabını ne yapacaksınız?

Cod u kimi hristiyan kimi musevi kimi de ateist sanıyor. Herkes de farklı bir intiba bırakmış:)

Bu arada bana yolladığın kitap için teşekkür ederim Cody:)

codzombi

Kayıtlı Üye
Cod u kimi hristiyan kimi musevi kimi de ateist sanıyor. Herkes de farklı bir intiba bırakmış:)

Bu arada bana yolladığın kitap için teşekkür ederim Cody:)

çok rica ederim britney , daha önceki konuda da yazdın yine rica ederim , bir sonraki mesajında da rica ederim , tekrar tekrar :D

codzombi

Kayıtlı Üye
varsa pdflerin bana gönderirsen sevinirim arkadaşım koleksiyon yapıyorum :)

var var ama karşılıksız yapmıyorum şimdilik , önceden karşılıksız yapıyordum 1-2 senedir karşılıklı yapıyorum , biraz toplama dönemleri bu aralar . imzamda belirttiğim kitapları bul ben sana idris çelebi arşivimi vereceğim başka türlü havas kitapları da yollayacağım senin elinde olmayan :D

lanet olsun aşka

Kayıtlı Üye
hangi kitapları istiyorsunuz bir araştırma yaparım bulunca ileteceğim buldum diye :):)

codzombi

Kayıtlı Üye
hangi kitapları istiyorsunuz bir araştırma yaparım bulunca ileteceğim buldum diye :):)

Gizli Felsefe Ya da Büyü Felsefesi 1
Gizli Felsefe Ya da Büyü Felsefesi 2
Gizli Felsefe Ya da Büyü Felsefesi 3
Günlük Yaşamda Uygulamalı Gizli Bilimler - Pratik Okültizm Dion Fortune
bunları istiyorum :D

lanet olsun aşka

Kayıtlı Üye
Gizli Felsefe Ya da Büyü Felsefesi 1
Gizli Felsefe Ya da Büyü Felsefesi 2
Gizli Felsefe Ya da Büyü Felsefesi 3
Günlük Yaşamda Uygulamalı Gizli Bilimler - Pratik Okültizm Dion Fortune
bunları istiyorum :D

sayın codzombi o kitapları ücretsiz nette yayınlamıyorlar kitap yayın evlerinde ve kütüphanelerde bulabilirsiniz