Telepati (Enerji Yönetimi ve iletişim)

MONOTAMU

Banlı Kullanıcı
Eğer birisiyle veya bir varlıkla iletişim kurmak istiyorsanız bunu telepatik olarak yapmalısınız yanındaki materyaller sadece enerjiyi bir yönde yoğunlaştırmamıza yada enerjinizi güçlendirmeye yarar.

Örneğin: Bir insanla telepatik iletişim kurmaya kalktığınızda onun telepatik potansiyeli ve sizin telepatik potansiyeliniz çok önemlidir. Sizin iletişim kurmaya çalıştığınız telepatiksel yönelimi olmayan bir insanda birçok değişkene bağlı olarak, telepati gücünün yani telepatiksel sinyallerin %5 olduğunu ve sizin telepati gücünüzün %30'larda olduğunu düşünelim. Bu kişiyle telepatik iletişim kurmanız zor olur ama yine birçok değişkene bağlı olarak telepati gücü yüksek olan birisiyle kolaylıkla iletişime geçebilirsiniz.

Telepatik iletişimde telepatik iletişim kuracağınız kişilerdeki bahsettiğim birçok değişkenlerden biride duygusal bağ ve karşınızdaki insana olan düşünceleriniz, duygularınız. Bir annenin ailesinden birine bir şey olacağında yada duygusal bağın güçlü olduğu çocuğunun başına bir şey geldiğinde bunu hissetmesi aradaki telepatik bağla ilgilidir. Sizin bir arkadaşınızla anneniz arasındaki bağ değişkenler açısından farklıdır.
- Örneğin: Annenizle olan telepatik bağınız %60 iken arkadaşınızla olan bağınız %45'dir.

Telepatik olarak yaydığımız sinyaller o kadar çok değişkene bağlıdır ki; ruh haliniz, bulunduğunuz ortam, hava sıcaklığı, saat, çevrenizdeki insanlar vb. Kalabalık ortamdaki telepatik hava yani birçok insanın yaydığı sinyaller sizi de etkileyebilir bir nevi sürü psikolojisi. Arkadaşlarınızla yada çevrenizdeki insanlarla bulunduğunuz bir ortamdan aşırı zevk alabilirsiniz fakat aynı ortamda yalnız başınıza bulunduğunuzda aynı hissiyatı yakalayamayız çünkü çevrenizdeki insanların olumlu sinyalleri sizin telepatik auranızı etkileyerek yükselmesine sebep olur.

Pryokinezi, Hidrokinezi, vb.'de maddesel, fiziksel bağ yani sinyaller çok düşüktür. Örneğin yanan bir mumun enerjisi %7'dir ve eğer sizin telepatiksel sinyalleriniz zayıfsa yanan muma hiçbir şekilde etki edemezsiniz. Bahsettiğimiz birçok değişkene bağlı olarak örneklersek o an için herhangi bir mekanda ve zamanda birçok değişkene bağlı olarak sinyalleriniz yanan bir muma(Pryokinezi) karşı %20, bir bardak berrak suya(Hidrokinezi) karşı %10 , ve bir tutam toprağa (Terrakinezi) karşı %35'dir. (İçinden birini seçerek deneme yapabilirsiniz, umutsuzluğa kapılmayın her denemenizde telepatik bağınız, enerjiniz artar. 20'dk dan fazla uğraşmayın enerji düşmesi yaşarsınız.)

Ruhani varlıklarla iletişim: Ruhani bir varlıkla iletişim kurmak, bir insanla iletişim kurmaktan daha kolaydır. ruhani varlıklar genelde telepati yoluyla anlaşır yani bir ruhani varlıkla iletişime geçtiğinizde her şey beyninizde biter gerek ses gerek görüntü olarak. Fakat telepatik bağlarla beslenen bir ruhani varlık fiziksel olarak etkileşime geçebilir ve doğru iletişim kurulmadığında o ruhani varlığa bir nevi açık kapı bırakırsınız. Gerek fiziksel gerekse manevi olarak yıpranabilir ve bağ kurduğunuz ruhani varlık tarafından rahatsız edilebilirsiniz. Ancak auranız olgunlaşmışsa ve telepati gücünüz yüksekse varlığı gönderebilir, hapsedebilir yada emriniz altına alabilirsiniz.

Ruhani bir varlıkla iletişime geçmeden önce auranızı arındırmanız tavsiye edilir. Eğer acemi olarak ruhani bir varlıkla iletişime geçmeye çalışıyorsak o ruhani varlığa bir açık kapı bırakmış oluruz ve genelde o ruhani varlık birçok acemi insandan beslenerek güçlenir ama sadece sizden de beslenebilir.

Manevi boyutu olan bu dünya'da ne istediğimize dikkat etmeliyiz. Telepatik olarak güçlenirken seçimleriniz çok önemlidir. Olumsuz düşünürseniz auranız etkilenir ve telepatik enerjiniz o yönde gelişir. Olumsuz telepatik enerji daha kolay oluşan bir şeydir, çevrenizdeki bağ kurduğunuz olumsuz insanlarla etkileşime girip beslenebilirsiniz ve kendi enerjinizi üreterek yani oluşturduğunuz olumsuz enerjinin çekim alanıyla olumsuzlukları da üstünüze çekmeye başlarsınız.

Bu arada bu olumsuz enerjiyle başa çıkıp onu yönlendirebilir yada olumsuz enerjiyi kaldıramayıp depresyona gibi etkilerle karşılaşabilirsiniz. Depresyon halinde ruhani bir varlıkla iletişime geçmeye çalışabilir ve bunu neticesinde üzerinizde bulunan yoğun olumsuz enerjiyle onun için vazgeçilmez bir kaynak olursunuz.

Olumsuz enerjiyle doluyken olumlu bir varlıkla iletişim kurmak oldukça zordur. Olumlu bir ruhani varlıkla iletişime geçmek için auranızı arındır malısınız çünkü olumsuz bir enerjiyle olumlu bir ruhani varlık çağırmaya çalışırken, çok farklı ruhani varlıklara da sinyal göndermiş olursunuz ve gelen varlık ne kadar olumlu olur orası tartışılır. Telepatik olarak aurası olgunlaşmış ve telepatik enerjisi yüksek olanlar olumlu veya olumsuz varlıkları hissedebilir ve iletişime geçip enerjiyi yönlendirebilirler.

-Kontrol: Telepati yada telekinezi, bu olguyu kafanıza oturtup kendiniz şekillendirmelisiniz. Bir çok şey araştırmalı ve araştırdıklarınızı denemek yerine mantıki açıdan çözümlemeler yapmalısınız. Bir insanla, ruhani varlıkla veya fiziki elementlerle iletişime geçmeden bu işi önce kendi içinizde çözmelisiniz. Bataryanızı tam doldurmadan enerjinizi harcamaya kalkarsanız elinizdekini de bitirirsiniz ve kendinizi yorarsınız.

Kendinizi şarj edecek bir olgu(olumlama, olumsuzluk, mutluluk, heyecan, hüzün, agresiflik vb. birçok şey vardır, kendi sms paketinizi oluşturun.) seçerek kendinizi şarj etmeli ve bataryanızı doldurmalısınız. Sürekli olarak içinizdeki enerjisi hissetmeye çalışın. Kendinize enerjik bir renk seçin mesela açık mavi ve vücudunuzun yavaş yavaş açık maviyle dolduğunu ve parlamaya başladığını düşünmelisiniz, hissetmelisiniz. Her şey beyninizde bitecek yarım saat elinize bakarak mavi mavi parlamasını beklemeyin.

Gözlerinizi kapattığınızda karanlık olmasın, kendinizi hangi olumlama ile beslemeye çalışıyorsanız onunla ilgili şeyler düşünün, bulunduğunuz ortamı dinlemeye ve görmeye çalışın etrafınızdaki insanların amaçlarını ve size nasıl enerjiler verdiklerini sorgulayın.
Örneğin; Otobüs yolculuklarında evinden işine giden bir insan her defasında farklı enerji alanlarına girer ve bunu hemen hisseder. Eğer çevrenizdeki insanları çözümleyebilirseniz istemediniz enerjiler yayan insanların size gelen enerji akışını engelleyebilirsiniz.

Aşk, dost, düşman gibi insanların sizin hakkındaki düşünceleri yönetebilir, hatta kötü düşüncelere sahip insanların enerji akışını değiştirerek bazı şeylere engel olabilirsiniz. Büyüyle yada enerjinizi çalmaya çalışan insan veya ruhani varlıklarla baş edebilirsiniz. Bazı büyülerde özellikle aşk büyülerinde karşıdaki kişiyle telepatik bağ kurulur ve telepatik enerjisi yüksek olan insanlar veya varlıklar ise bu bağı güçlendirir. yani öyle işte....

ALINTIDIR
KAYNAK: İNTERNET

sudenur54

Kayıtlı Üye
Yazın için öncelikle teşekkürler. Bugün arkadaşımla deneyeyim dedim. İlk başta aklından 1-5 arasında bir sayı tutmasını söyledim. Ve sonuç açıkçası hüsran oldu. Galiba tam olarak odaklanamamıştım ya da arkadaşım odaklanamadı bilemiyorum. Sonra ben 1-5 arasında bir sayı tuttum bu sefer odaklanabilmiştim ve arkadaşım tuttuğum sayıyı bildi. Bunu iki kere daha tekrarladık ve herseferinde bulabilmişti. Sonra şekil, renk felan tuttum hepsini bilmişti. Mesafeleri uzaklaştırdık felan yinede bildi 10 kere denedik ve 10undada başarılı olmuştuk. Sonra başkasının tutmasını istedik bir sayı arkadaşım onunkini bilemedi ama ben bildim. Bir kaç kişiye daha söyledik arkadaşım onların hiçbirini bilememişti ama bu seferde ben bilmiştim. Şimdi sorum şu bunu ilerletebilirmiyiz ya da bizde de telepatilik bir yetenek varmiı Yardımcı olusanız ve yol gösterirseniz gerçekten çok sevinirim :)

SoloTürk

Banlı Kullanıcı
Yazın için öncelikle teşekkürler. Bugün arkadaşımla deneyeyim dedim. İlk başta aklından 1-5 arasında bir sayı tutmasını söyledim. Ve sonuç açıkçası hüsran oldu. Galiba tam olarak odaklanamamıştım ya da arkadaşım odaklanamadı bilemiyorum. Sonra ben 1-5 arasında bir sayı tuttum bu sefer odaklanabilmiştim ve arkadaşım tuttuğum sayıyı bildi. Bunu iki kere daha tekrarladık ve herseferinde bulabilmişti. Sonra şekil, renk felan tuttum hepsini bilmişti. Mesafeleri uzaklaştırdık felan yinede bildi 10 kere denedik ve 10undada başarılı olmuştuk. Sonra başkasının tutmasını istedik bir sayı arkadaşım onunkini bilemedi ama ben bildim. Bir kaç kişiye daha söyledik arkadaşım onların hiçbirini bilememişti ama bu seferde ben bilmiştim. Şimdi sorum şu bunu ilerletebilirmiyiz ya da bizde de telepatilik bir yetenek varmiı Yardımcı olusanız ve yol gösterirseniz gerçekten çok sevinirim :)

Başlangıç için güzel bir çalışma yapmışsınız ancak ilk olarak zihninizdeki düşüncelerin farkına varın. Telepatide en önemli nokta kendi düşünceleriniz ile dış düşünceleri ayırmaktır. Bunun için dediğim gibi kendi düşüncelerinizin farkına varın. Bunun için ufak bir çalışma önerebilirim.İki metre önünüzde duran bir sütun imgeleyin.Sütunun üzerinde ilk olarak kendinizi imgeleyin. Bir süre kendinizi izleyin daha sonra yaklaşın ve içinizden bir kaç onaylama yapın şimdi kendi düşüncelerimin farkına varıyorum yada kendimin farkına varıyorum deyin. Daha sonra kendinizi olabildiğince küçük imgeleyin molekül yada atom kadar küçük. Daha sonra kendi kafanızın içinden beyninize girdiğinizi imgeleyin. Daha sonra zihninizi inceleyin düşüncelerin yapısını titreşimini farkını anlamaya çalışın. Bir süre bu şekilde kalın. Daha sonra kendinizi en baştaki durduğunuz noktada kendinizin iki metre uzağında imgeleyin. Daha sonra sütunun üzerinde telepati kurmak istediğiniz arkadaşınızı imgeleyin aynı işlemleri tekrarlayın. Bir süre bu şekilde yapın daha sonra kedinizin ve arkadaşınızın arasındaki düşüncelerin farkını anlayabileceksiniz. Umarım faydası dokunur :)

ela.nass

Kayıtlı Üye
İş
İntelligence
Telepatiyi hissediyorum. Özellikle biri beni yoğun bir şekilde düşündüğü zaman hemen algılıyorum fakat bu algılama beni rahatsız ediyor. Birden bir iç sıkıntısı ve huzursuzluk çöküyor sol tarafıma, ne yaparsam yapayım belli bir müddet geçmeden kendimi teskin edemiyorum. Geriliyorum. Nefes almakta zorlanıyorum.
Yani karşımdaki kişi iyisine de düşünse kötüsüne de düşünse aynı hisler zuhur ediyor. Senelerdir bunu yaşıyorum sebebini bir türlü çözemedim.

Ü

Üye silindi 56746

Birini düşünüyorsak o da bizi düşündüğü içindir diye bir şey duydum ne kadar doğrudur bilemiyorum