Psi-peti'mi göremiyorum

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Shoting-stars

Kayıtlı Üye
Merhaba arkadaşlar. Öncelikle bu site çok güzel. Benim gibi insanlar böyle şeylerle ilgilenen, yalnız olmadığımı biliyorum...
Her neyse. Psi-pet yaptım. Onun enerjisini ve varlığını hissediyorum. Fakat gözlerimi açtığımda onu göremiyorum. Sizce nedeni ne olabilir? :(

dmkol

Kayıtlı Üye
İş
Web Master
Önce şunu sormak lazım, psipet denen astral bileşke yapay varlığını görebilen kaç insan vardır veya olmuştur? Psipet bir eğlence aracı değildir, hatta psi pet tanımı bende alerji yapar, ev hayvanı mı sanki bu? Daha önce sitede psipet tanımı nereden gelmiş, nereden çıkmış, sonra neden finolaştırılmış hakkında uzun uzun konuşmalarımız olmuştu.
Bir gün o yapay varlığı görünür hale getirebilen biri olursa tanışmayı ve öğrencisi olmayı çok isterim.

meaningofpain

Kayıtlı Üye
psi-peti nasıl yaptın? bu konuda sen beni aydınlatabilir misin yani ne tür bi yöntem kullanıyorsun bende yapmayı çok isterim :)

MONOTAMU

Banlı Kullanıcı
psipetin gerçek olması yada olmaması önemli değildir. İnanmıyorsan olmaz inanıyorsan olur. Tavsiyem zorlama kendini görmek için boşa enerji harcarsın eğer istikrarlı olursan her şey gerçekleşir.

kıvep

Banlı Kullanıcı
Onu gören göz varsa, o gözü çalmayı çok isterdim.
Onu gören insan, hakkatten öğrencisi olunacak biridir, varmıdır diye sorarsan sanmıyorum.

Ayrıca, gözlerini açınca göremezsin, görmek için kapatman gerekir.

BlueS

Kayıtlı Üye
Konu hakkında çok fazla bir bilgim yok fakat bende daha önce birinin gördüğüne dair hiç bir şey duymadım. :)
Ama bir gün eğer görebilirseniz yönteminizi ayrıntılı bir biçimde paylaşmanız çok iyi olur. Sayın Chillout'a katılıyorum zira eğer öyle bir şey oluyorsa, o kişinin öğrencisi olmak çok fazla şey katar.

AronArcher

Banlı Kullanıcı
Ben pandam veya tilkim olmasını istiyorum aydınlatır mısınız?

dmkol

Kayıtlı Üye
İş
Web Master
Psipet astral alemde, astral alemi meydana getiren enerjiyi, kendi bilinciniz ve öz enerjinizle harmanlayıp yönlendirip belli bir amaç için bir yapay enerji formu oluşturmaktır kısaca. Bu yapay varlığı da sürekli enerjiniz ve ''steril'' bilincinizle enerji aktarmalısınız. Konu önemli ve çok kadim bilgilere dayanır. Mabetlerde dini görevlilerin bir araya gelerek, insan yapımı tanrı ve tanrıça formları ortaya çıkarıp, put olgusunu icat edip, o putlar vasıtasıyla da, bütün insanların o mabetlerde kendi enerjilerini o yapay varlığa adamalarını, kesilen kurbanların hayat enerjileriyle de desteklemeyi hedeflemişlerdir. Mevzu bu kadar derinken psi pet diyerek küçümsenen bu meselenin kaynağı bu eski mabetlerdir. Öyle bir enerji yoğunlaşması oluşturuluyordu ki, havaya muhalefet, savaşlarda düşmanın hissini bozmak gibi etkiler ortaya çıkabiliyordu. O din görevlileri bu etkiyi harekete geçirenin halkın kendisi olduğunu gerçek biçimde açıklamıyordu, ''dua ettiniz kabul oldu,biz sizinle o tanrı tanrıçalar arasındaki köprüyüz nasıl dua edilir, nasıl hareket edilir bizden öğreneceksiniz, biz dediğimizde dediğimiz biçimde dua edeceksiniz sadece'' diyorlardı çünkü yapay varlığın aç kapa düğmesi gerçekten de onların elindeydi ve böylece eski dönemin en çok maddi kaynak ayrılan ve en saygı görülen kurumu haline geliyorlardı. İşte ilahi dediğimiz dinlerin gücü sembolizmden uzaklaştırıp, aracıları ortadan kaldırıp direk yaratıcıyla bir araya getirmesi sebebiyledir. Adamlar bu astral varlık şekillendirme tekniğiyle bu sahte ama etkisi de görülen tanrı tanrıçalar yapardı ve bunlar bile görünür hale gelmiyordu (istisnalar hariç) bugün biz sinek, kuş, at besler gibi psipet diyoruz sonra da görünür hale gelip gelmemesini konuşuyoruz. Ne diyeyim..

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...