Rüyalarım..

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

BaLam

Kayıtlı Üye
Bir çok rüya gördüm son zamanlarda ve bu rüyalarda kaltıktan sonra hep olumlu hissettim merakımdanda yorumlatmam gerektiğini düşündüm;
-bir gömü yerinde babamla beraber -o bana ışık tutuyordu- ben topragın altını kazıyordum ellerimle baya kazılmış .., elmaslar avuç avuç büyük elmaslar çıkartıyordum bir kucak dolusu çıkartmıştım sevinçliydim çıkartmaya devam ederken uyanmışım.
-Bir defasındada ; arı sokmuştu beni ensemden hava güneşliydi güzeldi , elimde bir arı daha bu sefer ki canlı evimizin dış kapısındayım , çalıyorum kapıyı babam açıyor , arıyı ona veriyorum bir şeyler diyordum ama hatırlamıyorum ve uyanıyorum.
-Sınıftayız müdür bile sınıfımız da ve sınıfça bize ders göstermeye çalışan hocaya sinirleniyoruz tebeşir v.b fırlatıyoruz müdürde beraberinde , şeytan taşlar gibi adamı tebeşirliyoruz ve adam çıkıyor.
-Halamı görüyorum kuzenimle seyehatten dönmüşüz , ona valizlerini indirmesi için yardım ederken halam dua ediyor teşekkür ediyordu.

Annemin bir rüyası ; rüyasında kız çocugu doğurduğunu görüyor.

Bu aralar dardayız maddi bakımdan borçlar v.s bunların netteki genel anlamıda maddiyatın yükseleceğini müjdeliyor rüyaların netteki karşılığından çok burda ki arkadaşlarımızın yorumunu merak ediyorum şimdiden teşekkürler sevgiyle..

lviv angeles

Kayıtlı Üye
Ruyanız hayır olsun ama keşke sizi en çok etkileyen birini yazsaydınız.Cevap almanız açısından daha sağlıklı olurdu.Ruya yorumcusu değilim bu böyledir diye bir iddiada bulunamam ama elmasları çıkardığınız ruya pek bir olumlu hayırlı bir ruya gibi hissettirdi kendini.Doğum yapmayı ise sıkıntı atmak olarak bilirim.Dediğim gibi ruya ehli değilim, umarım hayırlara vesile olur sizin için.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...