Tarot kartlarım dan uzak

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

xDeat

Kayıtlı Üye
İş
Öğrenci
Tarot kartlarımı arkadaşımın evinde unuttuğum için 2 gün kullanamayacağım
arkadaşım fal bakmamasını ellememeesinin gerektiğini biliyor
ne yapmalıyım

xDeat

Kayıtlı Üye
İş
Öğrenci
yok doğru yazdım zaten kutusuyla birlikte unuttum kutusunu ellese bişey olmaz umarım :C

xDeat

Kayıtlı Üye
İş
Öğrenci
bütün kartları ufak bi ellesee ne olur ki :/ bişey olurmu

lviv angeles

Kayıtlı Üye
Yani tarot kartlarına başka bi enerjinin geçmesi pek doğru değildir.Ama mesela benim eski destelerime çok ellenmiştir.Şu son aldıklarımı iyi koruyorum sadece.Bence arayın dokunmasın içiniz rahat etsin.Zaten ilgisi yoksa kartları yanına yatırsanız dokunmaz emin olun.

4

43887

Kartlarınıza dokunmamasını söylediyseniz sorun olmaz.Kartlar elinize geçtiğinde emin olamıyorsanız arındırma çalışması yapın. Adaçayı tütsüsü yakarak herbir kartınızı tek tek üzerinden geçirin.Enerji bağınızın artması için sürekli yanınızda bulundurun,gece uyurken yastık altı ve alıştırmalar yapın...Sevgiler...

kıvep

Banlı Kullanıcı
Kartlarına dokunsada bir şey olmaz. Fal bakarken, kart sectirmiyormusun insanlara, onlar secerken dokunmuyor mu karta? Bir iki ellemekten zarar gelmez, arkadaşın enerji damlatmıyordur heralde :D okadar cabuk bir enerji etkileşimi olmaz. Bence oturup o kartlarla fal bakmadığı sürece, dokunmasından zarar gelmez.

4

43887

Kartlarına dokunsada bir şey olmaz. Fal bakarken, kart sectirmiyormusun insanlara, onlar secerken dokunmuyor mu karta? Bir iki ellemekten zarar gelmez, arkadaşın enerji damlatmıyordur heralde :D okadar cabuk bir enerji etkileşimi olmaz. Bence oturup o kartlarla fal bakmadığı sürece, dokunmasından zarar gelmez.

Bakımcıların en özen göstermesi gereken kurallardan bir tanesidir.Kart seçtirmekle,kişinin desteyi alıp karıştırması ayrı enerjisel bağlar içerir.Bakımcı bunun farkındadır.İki ellemekten zarar gelmez,enerji etkileşimi olmaz gibi yanlış yönlendirmelerde bulunmayalım lütfen...

kıvep

Banlı Kullanıcı
Bakımcıların en özen göstermesi gereken kurallardan bir tanesidir.Kart seçtirmekle,kişinin desteyi alıp karıştırması ayrı enerjisel bağlar içerir.Bakımcı bunun farkındadır.İki ellemekten zarar gelmez,enerji etkileşimi olmaz gibi yanlış yönlendirmelerde bulunmayalım lütfen...
Desteyle bakım yaparsa zarar gelir dedim zaten.
Sadece parmağın ucuyla dokunmasından ne zarar gelebilir, bu mu yanlış???
Bazı kişilerin rüzgarı çarpsa enerji etkileşimi olur, alıpta başkasının kartlarına ellemeyin, yanlış anlaşılmasın lütfen.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...