Gizlimabet Spiritüel Tatil Programı

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

yule

Yönetici
İş
Parapsikolog & Enerji Terapist /Sosyolog
Ekli dosyayı görüntüle 6683
Ekli dosyayı görüntüle 6684
Ekli dosyayı görüntüle 6682

Değerli Mabet Üyeleri,

Gizlimabet olarak daha önce yapılmamış bir organizasyona imza atmak istiyoruz :) Başlıkta da olduğu gibi mabet için minik bir tatil programı düşündük. Antalya'nın Adrasan koyunda konaklama dahil olmak üzere bir alternatif tatil programı sunuyoruz sizlere. Hem geçmiş zamanın ağırlığını üzerimizden atmak için bir dinlenme hem de tanışma, paylaşım, özel aktiviteler, meditasyonlar, uyumlamalar, spritüel sohbetler gerçekleştirmek istiyoruz. Adrasan koyu, Antalya'ya yakın bir bölgede İ.Ö 1400 yılına dayanan bir tarihi olmakla birlikte bir çok alanı sit alanı olduğundan, enerji alanı yüksek bir bölgedir.Bu yüzden bu bölgey tercih etmiş bulunmaktayız. Ayrıca yapılacak aktiviteler içinde uygun olacağını düşündüğümüz bir enerji merkezidir. Hem Ardasan Koyu hem de bölge ile ilgili detaylı bilgiler google üzerinden bulunabilir. Sakin bir alandır bahsettiğimiz bölge. Kalabalık olmaması dinlenme açısından da önemli bir ayrıntı olacaktır..Konaklayacağımız yerler ortalama olarak denize 50 metre uzaklıktadır. Bungalow evlerinde doğal bir yaşam alanında ve yeşille mavinin içinde uygun bir alternatif tatil seçeneği sunuyoruz.

Bu spritüel tatil programımız 4 gece 5 gündüz olacaktır.

Antalya'dan Adrasan'a olan aktarma organizasyonunu site modlarımızdan Aja üstlenecektir. Gelen konuklar karşılanarak direkt otele götürülecektir.
Katılımcı sayısı 10 kişi ile sınırdır. Katılımın fazla olması durumunda gerekli ayarlamalar yapılarak sayı arttırılabilir. 3 Mayıs 2015 tarihine kadar başvurular kabul edilecektir. O tarihten sonra kişi sayısı tamamlanmasa dahi program için ek zaman tanınmayacaktır. O yüzden ilgilenen kişilerin bu 10 gün içinde bizlerle irtibata geçmeleri rica olunur.

Sorusu olan arkadaşlar konu içinde sorabilir. Gerekli kayıt için Aja'ya başvurularınızı iletebilirsiniz. Kesin kayıt yaptırmak isteyen kişiler Prpgram ücretinin %30'unu banka yolu ile ödemeleri gerekmektedir. Bu programdaki tüm maliyet otel giderleri içindir. Gizlimabet ailesi herhangi bir ücret almamaktadır. Bizim tarafımızdan yapılan bütün aktiviteler için herhangi bir ek ücret alınmayacaktır. Bu programın herhangi bir kar amacı bulunmadığını, beraber güzel, eğlenceli ve ruhani bir paylaşım içerisinde sizlerle olabilmek adına hazırladığımızı bilmenizi isteriz.

Tarihler: 28 Haziran-02 Temmuz 2015 arasıdır.

Fiyatlar:
Tek kişilik oda 550 TL
İki kişilik oda 375 TL
Sabah ve akşam yemeği dahildir.

Ulaşım: Programa dahil olan kişiler Antalya'ya kendileri gelecekler. Antalya-Adrasan arası ulaşım bizler tarafından sağlanacaktır.

NOT: Şu an itibariyle 10 kişilik yerimiz dolmuştur. Katılım fazla olduğu için ek 10 kişilik kontenjan daha açılmıştır.

Sadraz

Kayıtlı Üye
Gercekten bu cok iyi oldu. Ciddi sekilde dusunecegim. Simdiden orada olacak herkese iyi tatiller

FerdeLance

Kayıtlı Üye
İş
Öğrenci
Teşekkürler. Heyecandan karnım ağrıdı. Ne güzel bir etkinlik :) Başvuruları kabul ederken sıralaması önemli mi? Yani 3 Mayıs'tan önce başvuruların dolma durumu var mı?

madasin

Kayıtlı Üye
Ben çok severim Adrasan ' ı . Ben düşüneceğim, fakat programım yetişmeyebilir 10 gün içinde. Bir şeyi merak ettim. 10 gün içinde programı netleşmeyen kişiler , sonrasında kendileri gruba dahil olamayacaklar sanırım değil mi? Yani konaklamayı kendimiz ayarlasak . Yani 1 ay sonra durumumuz belli olursa gibi. Teşekkürler şimdiden.

AJA

Elit Üye
En geç on gün içerisinde bana kayıt yaptırmanız gerekiyor sevgili Ferdelance.3 mayısa kadar 10 kişi dolarsa şartlara göre yardımcı olmaya çalışacağız :)

Sayın Madasin,1 ay sonra belli olucak olan üyelerimiz kendileri ayarlar ise programa dahil olamayacaklar bildiğim kadarıyla..Zaten yer bulma durumu da çok zor o tarihte 1 ay sonra.

donzula

Kayıtlı Üye
Elinize sağlık. İşimde senemi doldurmuş olsam hiç düşünmeden geliyorum demek istediğim bir program :( Katılabiliceklere şimdiden iyi tatiller dilerim :)

lviv angeles

Kayıtlı Üye
Offf ne yazık ki tarihler uymadığından bende yalan oldu:(:(
Ne mükemmel olurdu,Aja'yı da görmeyi çok isterdim,üstelik tatil ,diğer adım.Keşke daha ileri bi tarih olsaydı.Ne diyeyim sağlık olsun:(

madasin

Kayıtlı Üye
Tarih uzatılamaz mı ? 3 mayıs için çok erken değil mi? Ben bugün Marmaris teydim , özlemişim tatili. 10 gün içinde program yapmak çok zor. Ben kafaya koydum baskın yapacağım. Sevgili Aja bir kahve keyfi yaparız artık. Katılabilirsem bingo, katılamazsam katılanlara mutlu tatiller.

Sadraz

Kayıtlı Üye
Ben bu yeri cok begendim. Gizli mucevher gibi nasil daha once bulamamisim. Cidden cennetten bir parca gibi. Program cok erkenden kapandigi icin biraz endiseliyim. Yeri kapip sonra aksilik cikarsa baska arkadasin hakkini da yemek istemiyorum. Gece gece cok kararsiz kaldim.

AJA

Elit Üye
Kayıt yaptırmak isteyenler için 10 gün iyi bir süre.Bana özel mesaj ile bildirebilirsiniz kaydınızı.Sevgili Yulenin de dediği gibi kayıtlarda %30 luk bir ön ödeme almak durumundayız rezarvasyon için.Fotğraflar gidilecek olan bölgeye aittir.

madasin

Kayıtlı Üye
Ben katılamasam da dedim ya baskın yasağı yoksa , giderim. Ben çok severim orayı. Oliympos'a gidince hemen oraya kaçtım keşfedince, Antalya'da olunca hep giderim. Denizini görünce başka yeri özlemezsiniz. Ben size ev kurabiyesi yapıp getireceğim 5 çayı için, çok güzel yaparım.

AJA

Elit Üye
Gece sahilde hayal ediyorum sohbetleri vs.Müthiş güzel olucak.Havada Antalyada o dönemde harika oluyor sonrası zaten işkence sıcakları başladığından zamanlama iyi. :)

lviv angeles

Kayıtlı Üye
Ben katılamasam da dedim ya baskın yasağı yoksa , giderim. Ben çok severim orayı. Oliympos'a gidince hemen oraya kaçtım keşfedince, Antalya'da olunca hep giderim. Denizini görünce başka yeri özlemezsiniz. Ben size ev kurabiyesi yapıp getireceğim 5 çayı için, çok güzel yaparım.
Bende geçen yıl Olimpos'taydım.Doğañın kucağındaydım sanki....Enteresan bi şekilde ruya gördüm Olimpos'ta kaldığım süre içinde.Hep görürüm her gece ama orda gördüklerim resmen HD kalitesindeydi.Hayatımda böyle net ruya görmedim ben,havasından herhalde.Antalya içinde evet doğru tarihler sıcak anlamında.Bana uymadığı için zaten daha ileri tarih talep edip yüzsüzlük yaptım azıcık:D Vallahi ben acayip eğlenceliyim,gelsem goygoyum muhabbetimle tüm mabete yeterdim:hurray:
Yanlış zaman :)

AJA

Elit Üye
Katılım için 18 yaş sınırı var bunu da belirtmek isterim :)
Kayıtlar sadece ön ödeme ile gerçekleşmektedir.Sevgiler :)

AJA

Elit Üye
Tarih 28 Haziran-02 Temmuz - yine 4 gece 5 gün olarak güncellendi bilginize :)

madasin

Kayıtlı Üye
Tarih değişti mi ? Yoksa 2. program mı? öğrenebilir miyiz?

AJA

Elit Üye
Tarih değişti evet 28 Haziran 02 Temmuz arası.

AJA

Elit Üye
Doluyor gibi.Esnetebilme durumumuz var şimdilik.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...