Gizlimabet Spiritüel Tatil Programı

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
4

43887

Neler kaçırdığımı düşünmek istemiyorum. :( üzgünüm gelemiyorum.Katılan arkadaşların hepsine şimdiden iyi eğlenceler diliyorum...

erost

Kayıtlı Üye
İş
Öğrenci
Biz kaydımızı yaptık . Güzel ve aydın bir tatil bizi bekliyor . :)

AJA

Elit Üye
Eğlenceli öğretici huzurlu ve dinlendiri sakin olacağına eminim.Konaklama yeri sade ve salaş bir ortam ve misafirperverler.
3 ayrı konaklama şekli var biri alt kat beton olan 2. üst kat ahşap evler ve 3. bungolow evler.Biz üst kat ahşap evlerde kalacağız.Denize yakın olması beni ayrıca mutlu etti 50 mt kadar .Deniz malzemelerinizi almayı unutmayın :)

AJA

Elit Üye
Eğlenceli öğretici huzurlu ve dinlendiri sakin olacağına eminim.Konaklama yeri sade ve salaş bir ortam ve misafirperverler.
3 ayrı konaklama şekli var biri alt kat beton olan 2. üst kat ahşap evler ve 3. bungolow evler.Biz üst kat ahşap evlerde kalacağız.Denize yakın olması beni ayrıca mutlu etti 50 mt kadar .Deniz malzemelerinizi almayı unutmayın :)

Liste henüz dolmadı bilginize bir kaç kişi yer mevcut,sevgiler :)

ipekböcegi

Kayıtlı Üye
oda fiyatı bir günlük mü 550 tl yoksa 4 gece 5 gündüzmü.bide aja ya nasıl -ulaşıp kayıt yaptırıcaz .cevaplarsanız sevinirim.
.

yare-i yarim

Moderator
İş
Sanatsal tablolar oluşturmak/Mutfak eşyaları dalında ticaret
oda fiyatı bir günlük mü 550 tl yoksa 4 gece 5 gündüzmü.bide aja ya nasıl -ulaşıp kayıt yaptırıcaz .cevaplarsanız sevinirim.
.
Sanırım toplam fiyatı okadar,aaya uğlaşmanız için üstte yorumu bulunuyor nickinin üstüne birkere tıklayın kutucuklar açılıcak oradan özel mesajı seçip yazabilirsiniz.

Bende katılmayı çok isterdim eminim çok güzel bir tatil programı olucaktır katılanlara şimdiden keyifli vakitler diliyorum

ipekböcegi

Kayıtlı Üye
cevap için teşekkür ederim bir şey daha sormak istiyorum .modaratörlerden kimler orda olacak acaba kendilerini çok merak ediyorumda merakımı hoş görün lütfen.

AJA

Elit Üye
cevap için teşekkür ederim bir şey daha sormak istiyorum .modaratörlerden kimler orda olacak acaba kendilerini çok merak ediyorumda merakımı hoş görün lütfen.
Yukarıdaki fiyatlar tek kişi için 4 gece 5 günlük toplam rakamdır.Yukarıda görülen fotoğraf otelin kendisine ait.Yönetimden şimdilik sayın Yule,Urumhamatahayil,ben yüksek ihtimal sevgili Origanum var. kayıtlar devam etmektedir bana özel mesajla ulaşabilirsiniz.
Sevgiler :)

origanum

Yönetici
Yukarıdaki fiyatlar tek kişi için 4 gece 5 günlük toplam rakamdır.Yukarıda görülen fotoğraf otelin kendisine ait.Yönetimden şimdilik sayın Yule,Urumhamatahayil,ben yüksek ihtimal sevgili Origanum var. kayıtlar devam etmektedir bana özel mesajla ulaşabilirsiniz.
Ben yokum.

ontario

Kayıtlı Üye
Harika düşünmüşsünüz :) Keşke vaktim olsaydı bende gelmeyi isterdim.

hasan06

Kayıtlı Üye
ya bilmiyorum hem site kuralları aklıma geliyor kimseye kişisel bilgi vermeyeceksin hemde kişisel bilgimizi vermediğimiz kişiler ile tatil yapıcaz bilmiyorum tam tersi olmadı mı? :)

AJA

Elit Üye
Klişe olmuş sizin dediğiniz.Yönetimin başta geldiği bir tanışma-sipritüel çalışmalar ve tatil adın altında olan bu konuyu nasıl bağdaştırdınız ? Forum kuralının nedeni zaten bellidir.Size hiç kimse buyrun tanışın kafanıza göre plan yapın dilediğiniz üyelerle diyen olmadı..
Gelme niyetinde olup kafanızda soru işaretiniz var ise özelden buyrun korkularınızı yada çekincelerinize yanıt veriyim.
Sevgiler.

Not: Kayıt için son 2 gün.

AJA

Elit Üye
Gizli Mabet , spritüel çalışmalarımız ve tatil programı için son 5 kişi daha yerimiz var.20 MAYIS tarihine kadar kayıtları alıyorum..

URUMHAMATAHAYİL

Yönetici
İş
Wellness Antrenör/Psikolog/ Sosyolog
Ben Antalya ya geldim bile, denizi ve yeşili çok özlemişim. Hem denizi hem yeşili hem yeni dostlukları hemde gizemli konulara açılan Kapıları paylaşmayı sabızlıkıkla bekliyorum. Her bir üyemizi yüz yüze tanımak her zaman ayrı bir keyif vermiştir bana. Birde aja sayesinde yapılan bu organizasyon ayrı bir tat katacak. Süreyi uzatanilmene çok sevindim.

Parpsikolog

Kayıtlı Üye
Keşke ben de gelebilseydim çok şey kaçıracağım. Her birinizin yüzünü görmek gerçekten güzel olurdu.

AJA

Elit Üye
Keşke bir çok üyemiz gelebilse,daha evvel de tanışma gibi etkinlikler yapıldı fakat bu çok farklı ve güzel olucak..Hala zamanınız var ,merak ettikleriniz yada soru işaretlerniz var ise özelden yada burdan sorabilirsiniz .

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...