Anlaşma ile Beden Değiştirmek

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

AronArcher

Banlı Kullanıcı
Benim bir kız tanıdığım var çok erkek olmak istiyor bende kız olmak istiyorum acaba şeytan ile anlaşma yaparsak yada başka bir şey ile bedenlerimiz değişir mi yoksa fazla fantastik mi?

lviv angeles

Kayıtlı Üye
Vallahi günümüzde herşey mümkün (tıbben)Bilinen örneklerde var.Fiziksel değişiklik hayâl değil,biraz zahmetli ama olabilitesi var.Yalnız diğer örneklerin biraz fantastik gibi seninde dediğin üzere..Benim aklım şeytan kısmına ermiyor:)

AJA

Elit Üye
Şeytan mı sizin bedenlerinizi değiştiricek ? Ruhlar aynı yani? :)
Olucak iş değil.Biraz daha akıl çerçevesinde düşünelim mi ? Siz erkeksiniz ama kendinizi kız gibi mi hissediyorsunuz önce bunu açalım ? Eğer evetse dr.a başvurun gerekli ameliyatlarla olursunuz.Gerekli ilaçları kullanarak hormon yükletirsiniz vs vs..
Neden şeytanla anlaşarak ? Yaşınız itibariyle hayalleriniz fazla fantastik.Konu traji komik olmuş biraz soruya gülsem mi ağlasam mi bilemedim fakat uzun sürmez kapatırım gibi .
İyi forumlar.

yare-i yarim

Moderator
İş
Sanatsal tablolar oluşturmak/Mutfak eşyaları dalında ticaret
Bu tıp ile mümkün ancak bir sorun var kişinin buna psikolojik olarak hazır olup olmaması eğer uzman kişi psikolojinizin bunu kaldırmayacağını düşünürse ilgili ameliyatı yapmaz,bundan öncede bunu gerçekten isteyip istemediğinizi tespit edicek tabi bunun içinde sen bunu gerçekten istiyormusun gibi sorular sormucak psikolojik dil ile anlıyacak bunu.

Yani her iki türlüde zahmetli bir iş gibi görünüyor

aklıselim1

Banlı Kullanıcı
Benim bir kız tanıdığım var çok erkek olmak istiyor bende kız olmak istiyorum acaba şeytan ile anlaşma yaparsak yada başka bir şey ile bedenlerimiz değişir mi yoksa fazla fantastik mi?

akaşa yayınlarından t.lobsang rampa nın ikinci beden adındaki kitabını tavsiye ederim...

kıvep

Banlı Kullanıcı
Fiziksel olarak kendini cinsiyet değişimi değilde, ruh değişimimi?
Gerder bender film gibi yani :)
Kızla, erkek sihirli bir şekilde bedenlerini değiş tokuş eder, bir sabah bir bakmışsın ki bir başkasının bedenindesin. Bu değişim anneyle kızı yada iki zıt kardeş arasındada olabilir. Birinin bedenine sahip olmak tüm hayatına sahip olmak demek, ailesi evi arkadaşları, tüm hayatı değişir. Değişim tek bedenlede kalmıyor.Bu yüzden binlerce filme diziye kitaba konu olmuştur. Birazda posesyon gibi aslında korkutucu. Bedensiz bir ruhun saldırısı değilde, bedenli ruhların karşılıklı değişimi. Normal şu hayatımızda böyle bir şey olduysa hiç efsanesi hikayesi vs yok, olsada kolay olmaz heralde :)
Filmlerde bu değişim, çarpışarak, ölüme yakın bir deneyim gecirerek, kayan yıldızla dilek dileyerek, gökkuşağının altından gecerek hatta sihirli bir dolaba girerek bile olur, biraz fantastik doğrusu :D
Bu konuyu çok severim ama gerçek hayatta hiç düşünmemiştim, ama ufkun genişliği iyidir :)

codzombi

Kayıtlı Üye
bu dünyada değil fakat öldükten sonra beden değiştirilebilir. ruhla anlaşıp başka bir bedende doğurabilir, başka dünyalarda değiş tokuş yapılabilir. tabi bu da çok acaip ileri düzey çalışmaları gerekiyor MUŞ. bi de anlayamadığım gençleşme mevzusu varmış da bilemedim.

hazaR

Kayıtlı Üye
İş
Passenger.
Ruhun cinsiyeti var mı ilk önce buna cevap verilmeli bence.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...