is icin ugurlu tarih secimi

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

op_ma

Kayıtlı Üye
merhaba arkadaslar. forumda aradim fakat klavyemde turkce karakterler olmadigindan belki 'ugurlu gün hesabi' diye birsey bulamadim.
Bu konuda bilgisi olanlar beni yonlendirebilir mi? Ugurlu gunler (ozellikle is, is gorusmeleri, bereket, sans icin) nasil belirlenir?

lviv angeles

Kayıtlı Üye
Aslında uğurlu gün diye birşey yoktur.Tam olarak sorunuza yanıt veremesemde kısmen şunu diyebilirim.Burcunuz her ne ise uğurlu ya da şanslı günlerini tespit edebilirsiniz.Nettende çıkar,çok başarılı kitaplarda var zaten kaynak olarak.Birde bir ay içinde astrolojik konumlara bakin. Yani gezegenlerin konumları gerginlik,stres,olumsuzluklar açısından önemlidir.Bugünlerde iş için adımlar atmayın.Mesela Eylül ayından ay tutulmasının üçüncü döngüsü gerçekleşecek.Bunun gibi zamanlarda başlangıçlardan uzak durun.Astrolojik oldu biraz ama ben en kolay gün tespitini böyle yaparım.

op_ma

Kayıtlı Üye
tesekkur ederim Iviv angeles. Eger dogru anladiysam bu gunlerin is icin uygun olmadigini soyluyorsunuz. Fakat benim biran once is bulmam lazim, bekleme sansim yok. Gelecek hafta sali veya carsamba icin gorusme tarihi veriyorlar. Hangisini tavsiye edersiniz?

op_ma

Kayıtlı Üye
Ozur dilerim burcumu yazmamisim, kova.

lviv angeles

Kayıtlı Üye
Yok yok hayır yanlış anladınız.Ben genel olarak yorum yapıp örnek vermek istedim.Gelecek hafta için bişey diyemiyorum inan ki o kadar profesyonelce bilgili değilim.Susan Miller bu konuda başarılıdır,isterseniz onu inceleyin.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...