Evrende Yalnız Değiliz Ama Deliller Saklanıyor

MONOTAMU

Banlı Kullanıcı
[video=youtube;0WaH6T47ePw]https://www.youtube.com/watch?v=0WaH6T47ePw[/video]

1971 yılında “Apollo 14″ göreviyle uzaya giden astronot Edgar Mitchell, çok çarpıcı iddialar ortaya attı:

“Bu evrende yalnız değiliz ve hükümet bu gerçeği saklamak için her şeyi yapıyor’ dedi. 1947’de bir UFO kazasının yaşandığına inanılan Roswell Kasabası’nda büyüyen astronot, ‘Kaza sonrası ordu yetkilileri halkı bilgi sızdırmamaları konusunda uyardı.”

Roswell UFO vakası peki neydi?

Roswell, UFO vakasında bulunduğu iddia edilen bir insansı’ydı. Roswell UFO vakası, 1947 Temmuz ayında ABD’nin New Mexico eyaletinin Roswell şehrinde meydana geldiği iddia edilen olay olarak tarihe damgasını vurdu.

8 Temmuz 1947 yılında New Mexico eyaletinin Roswell kasabası yakınlarında, ABD’nin Idaho Eyaleti’nde orman servisi için kurtarış pilotluğu yapan Kenneth Arnold’un, 25 Haziran’da kayıp bir uçağı Washington’daki Cascade Dağları üzerinde aramaya çıkışının ve tahminlere göre, 4000 m. yükseklikte saatte 1200 mil hızla giden dokuz tane disk şeklinde uçan daireler gördüğünü iddia edişinin iki hafta sonrasında bir ” ufonun” ele geçirildiği duyuldu.
Ancak ertesi gün ABD Ordusu bu haberi yalanlayarak bunun bir araştırma balonu olduğunu iddia etti.

Otopsi görüntüleri

27 Mayıs 1995 Cuma günü Londra Müzesi’nde bir basın toplantısı yapan İngiliz TV yapımcısı Ray Santili elinde 16 mm’lik 14 bobinden oluşan ve ABD Ordu istihbarat birimlerine ait olduğunu açıkladığı filmleri kamuoyuna sundu. Kaza sonrasıyla ilgili görüntüleri ve bazı dünya dışı ya da insan olmayan canlılara yapılan otopsi sahnelerini içeriyordu. Film 82 yaşındaki ordu fotoğrafçısı Jack Barnett’ın özel arşivine aitti. Temmuz 1947’deki Roswell UFO kazası sırasında çekilmişti ve Barnett bir kopyasını da kendisine saklamıştı. İşte bu beklenmedik olay konunun önemini daha da artırdı.

Teğmen Walter Haut

Amerikalı eski bir askeri yetkili, 60 yıl önce ABD’nin New Mexico eyaletindeki Roswell askeri üssü yakınlarına düşen cismin içinde uzaylı cesetleri de bulunan bir UFO olduğunu ve bunların Amerikan ordusu tarafından gizlendiğini ölüm döşeğinde itiraf etti.

O dönemde üssün halkla ilişkiler subayı olan ve geçen yıl ölen Teğmen Walter Haut, ölümünden sonra açılmak üzere yazdığı mektupta, ABD ordusunun birçok teknolojiyi bu “kazada” ele geçen dünya dışı uzay mekiğinden aldığını iddia etti..

grossherz

Kayıtlı Üye
bu görüntülerin sahte olduğu belgeselde ispatlandı

yare-i yarim

Moderator
İş
Sanatsal tablolar oluşturmak/Mutfak eşyaları dalında ticaret
Siyasilerin bir lafı var " İnsanlık hazır değil " Bu lafa çok sinir oluyorum bizi yönetenler başka varlıktan mı oluşuyor ?

Bu konuda aslında aklıma başka birşey takılıyor.

Uzaylılarla ilgili delilleri incelediğimde sembollerden oluşan mesajlar gönderildiğini okudum en son bir yıl önceydi sanırım abd de geniş bir alanda bir ışık patlaması gibi bişey olmuş ardındanda ortaya semboller çıkmış,sembollerle ilgili başka delillerde gördüm bilim adamlarının açıklamaları bile mevcut burada sanırım semboller evrenin ortak dili olarak kullanılıyor.Ezoterik örgütlerde eğitimlerini semboller ile veriyor buradan yola çıkarsak acaba bazı ezoterik örgütler onlarla iletişime geçmiş olabilir mi semboller vasıtasıyla ? Bu soru aklımı hep kurcalamıştır

MONOTAMU

Banlı Kullanıcı
Bendiscovery science de izlemistim

Eğer ufo veya uzaylı fotoğraflarından bahsediyorsanız %90'ı montaj yada bazı insanların dikkat çekmek için yaptıkları şeyler. Resimler konuyla alakalı olduğu için görsel dektek amaçlı kullanılmışlardır.

AronArcher

Banlı Kullanıcı
Eğer ufo veya uzaylı fotoğraflarından bahsediyorsanız %90'ı montaj yada bazı insanların dikkat çekmek için yaptıkları şeyler. Resimler konuyla alakalı olduğu için görsel dektek amaçlı kullanılmışlardır.
Discovery science ünlü bir belgesel kanalıdır.

MONOTAMU

Banlı Kullanıcı
Discovery science ünlü bir belgesel kanalıdır.

Ben bu videodaki resimlerden bahsettim onlar resimleri yalanlamış olabilirler ve resimler sahte olabilir diyorum. Ds'ı bende biliyorum birçok videolarını izledim. Tartışmak için değil yanlış anlaşılmamak için yazıyorum.