Astral Seyahat İçin Telkin Müziği

ilteriş

Kayıtlı Üye
[video=youtube;eY_bvOp3_Yo]http://www.youtube.com/watch?v=eY_bvOp3_Yo[/video]

Arkadaşlar astral seyahati başaramayan arkadaşlarımız için Türkçe telkin müziği kendi yapımımdır 2013 te yapmıştım titanik müziği üzerine ;)

Şunun içinde uyarmam gerekiyor tanımadığınız güvenmediğiniz insanların telkinlerini dinlemeyin sakın şimd isizi çelişkide bırakmış oldum ancak bu bir gerçek ki kötü amaçlı telkinler yapılıp insanlara dinletilebilir benim telkinim sadece astral üzerine astrale çıkabilirim başarabilirim vb seslerinin terste nsöylenişi titanic müziği üzerine ekledim gezerken iş yaparken yemek yaparken uyurken dinleyebilirsiniz sadece kulağınızdan içeri girsin titanic müziğinin altındaki ses pek duyulmuyor bilerek öyle ayarladım hiç duymasanızda önemli değil çalsın ve kulağınızdan girsin yeter, iyi çalışmalar

codzombi

Kayıtlı Üye
Uyarman güzel de seninkine nasıl güveneceğiz ?

ilteriş

Kayıtlı Üye
işte mesela orda belirttimya kimseye güvenmeyin diye artık size kalmış ne diyim :D

yankimano

Banlı Kullanıcı
video icin tesekkurler peki daha uzun versiyonu yokmu cıkarken deneyebilmem icin @ilteriş

carrie82

Kayıtlı Üye
Dün gece farkında olmadan çıktım ve korkudan doğru düzgün bir deneyim yaşayamadım. Ama tecrübe edinenlerin anlattığı gibi ne bir çıtırtı ne de bir ses duymadım. Aksine fazla sakindi sadece bacaklarimin uyustugunu hissettim başında.

video icin tesekkurler peki daha uzun versiyonu yokmu cıkarken deneyebilmem icin @ilteriş

Sevgili yankimano videoyu mp3 olarak telefonunuza indirip playerda tek şarkı tekrarlamaya ayarlayın o şekilde uzun süre dinleyebilirsiniz :)

yankimano

Banlı Kullanıcı
tesekkurler dediginizi yaptım astrale cıkmak uzereyken annem odaya girdi yataktan zıpladım cok kotu basım agrıyo :D @carrie82

superfantasticngtve

Kayıtlı Üye
Bazı kişiler Astral Seyahat için ısrarla sessiz ortam gerektiğini, müzik ile olmayacağını söylüyor bu konuda ne diyorsunuz?